Pedalsesi grubu, ironman'lara misafir geldi...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Fotolar ve güzel anlatımın için teşekkürler Erk (bundan sonra senin adın Erk tıpkı Ken ve Kevs gibi). Emeğine sağlık arkadaşım, sağolasın paylaşım için...

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@fangornents
@Lütfü Çolak
@hdeveci

Güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı ayrı teşekkürler. :)

@erkuty

Erkut, fotoların ve anlatımını gerçekten çok beğendim. Sen de bundan sonra ironman sın.

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@Mesut Girgiç
Rica ederim, ben daha Ironman olamam, :eek: ama Sercan gibi bir Ironboy'luk benim için büyük şeref olacaktır :rolleyes: Teşekkür ederim :)

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
harika ve zevkli bi gezi olmuş teşekkürler arkadaşlar....

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Selam ve Sevgiler Mesut bey gezinizi bu gün okuyabildim.

Konya'lıların konukseverliğinde Ankara'lı Bisiklet Sevenler güzel bir gün geçirmişler. İnşaallah daha nice bisiklet üzerinde günler geçirirler,ve geçiririz.

Konya'nın dereleri dondurduğu soğuğunda iyiki sizde buzdan BİSİKLETLİ heykeli olmadınız.

Fotoğraflar ve bilhasa video görüntüleri şahane eline,gözüne,ayaklarına sağlık bu çok emek sarfettiğin iş için teşekkürler.

O soğukta piknikte nasıl olur? ama yapanlar yapar işte..Ekmekleri gördükte içindekileri göremedik..Bisikletindeki yüke bakılırsa yok yok galiba. Konya'lı bisikletçiye de bu yakışır..Guruba imrendim doğrusu. Keşke bende aranızda olsam diye düşündüm. Eğer olsaydım işte buzdan heykel ben olurdum.

Abi yaz olsun ısı da 35.40 derece olsun geleceğim inşallah..

Hepinize Yeni Yılda SAĞLIKLI KAZASIZ ÇOK KATILIMLI BOL PEDALLI GÜNLER dilerim. Sevgili BİSİKLET SEVENLER..

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Süper bir organizasyon olmuş. Arkadaşlar Sömestre tatilinde de Erzincan'a gelseniz olmaz mı? Gerçekten yaaa.. Bu kadar güzel eğlenceyi görünce kendimden geçtim. Keşke demekle kaldım sadece. Çok güzel bir gün geçirdiğiniz gözlerinizden belli. Soğuk olmasının bi önemi yok.

Paylaşımınız için çok çok teşekkürler..

Sevgiler...

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Resimler çok güzel, paylaşımınız için teşekkürler.

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
soguk bile yıldırmıyo bisiklet tutkusunu.bikez daha gördüm,ögrendim.güzel paylaşım için teşekkürler hepinize...:D :D

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Serkan Taşdelen

Sömestr tatilinde Erzincan'ın yolları kapalı olmaz mı yaw. Bisikletle olmasa da hani size de yakın bir Palandöken yapıp kaymak laızm aslında... İnşallah oralara gelmek de nasip olur. Ben kafama koydum. Bisikletle gezmediğim şehir kalmasın istiyorum. İnşallah ölene kdr bunu gerçekleştirebilirim... Bakarsın bir gün de Erzincan'a damlarız Serkan, belli mi olur. Sizin çıktığınız bir dağ gezisi vardı, fotolar muhteşemdi. Oraları turlamak süper olur...

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
ellerinize sağlık fotolar güzel olmuş..ben de haberi cuma gunu gazetede okumuştum hoşuma gittmişti..geziye katılanların da ayaklarına sağlık harika olmuş..

(Mesut abi bu yaz da ben geliyom yeni pisletimi alıp haberin olsun..-zaten önceden beri düşünüyodum ;)-)

Kazasız-Keyifli ve Bol Pedallı Gunler

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@KevSerSeri

bencede cok soguk olur bıze agır gelır ama bahar da bende gelmek ısterım oraları gormeyı cok ıstıyorum ınsallah kısmet bı organızasyon gerceklestırebılırız sayet gelebılırsek bende o dag turunda gıttıgnız rotada ılerlemek ısterım

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@KevSerSeri

:):):)
Olsun açarız yolları.. Sağlık olsun..
Ama kapımız her zaman açık unutmayın. O gördüğünüz dağ gezisi sadece kadraj'a giren miktardı. Daha ne güzellikler var gelinde görün.
Ama Mayıs ayına kadar gelin. Daha sonrasında beni bulmak biraz zor olur. Hangi şehirde olurum nerede sabahlarım belli olmaz.:D:D:D

Sevgiler...

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
geziniz baya zevkli ve renkli geçmiş.elinize ve ayağınıza sağlık.soğukta olmasaymış daha iyi olucakmış.bizim burasıda aynıydı.

teşekkürler.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@yetkin

@Necati Bilgen

@Serkan Taşdelen

@Aydın

@derya.k

@saidergoktas

@Ertan ABA

Başta Necati Abi olmak üzere yukarıda mesaj yazan tüm bisiklet dostlarına çok çok teşekkürler.. Her şey gönlünüzce olsun. Bol pedallı günler.

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
ya ankara lı arkadaslar ben sizin için ankara ya geliyorum siz konya ya geliyorsunuz
inşaallah başka zaman görüşürüz
mesut abi eline koluna sağlık misafirlerimizi gayet güzel ağırlamışşın
görüşmek üzere herkese selamlar

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Daha önce hazırlamış olduğum videonun rapid linkini vermiştim. İndiremeyenler veya uğraşmak istemeyenler için youtube linki (link)

Orjinalini izlemek isteyenler (link) tıklayabilirler... :)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@LITLLE_PRINCE

Di mi amaaa... Kısmet olursa yaza doğru İstanbul'u da ziyaret eidcez. Bir aksilik çıkmazsa İzmir'den Antalya'ya sahil boyunca gezi düşünüyoruz. Üzerinden geçtiğimiz her şehirde bisikletseverlerle birlikte pedallamak bizi çok mutlu edecektir... :)

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@sgtalper

sen ben ankaradayken catalhoyuğe gidip fılm cekermısın ıste bole olur :D :D tum eglenceyı kacırırsın :D :D