Pedsiz tayt aldım dikmek için ped arıyorum

GökhanRR

Daimi Üye
Tepki
138
Herkese selam ederim başlık tan da anlaşılacağı üzere sadece ped arıyorum Kadıköy de bir kaç yere sorduysam da bulamadım,bildiğiniz bir mağaza yada sanal market varsa adresini verirseniz sevinirim.şimdiden Teşekkürler...

Bu ped ne değerli bir şey arkadaşlar 2 gündür aramama rağmen bulamadım,iyiden iyiye ticaretini falan yapmayı dahi düşünmeye başladım.Bu ürünü satan bir mağaza yada sanal market bildiği olan varsa paylaşırsa memnun olurum...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Pardon ama, neden hazır ped'li tayt almadınız? Kadıköy'de moroutlet mağazasından, uygun fiyatlara tayt alabilirdiniz.

GökhanRR

Daimi Üye
Tepki
138
Tesadüf eseri farklı 2 model tayt gördüm bisikletime renk olarak çok uyum sağladı hemde takım kendileri üstü de var hal böyle iken acilinden 2 adet ped alıp dikmek çok zor bir şey değil diye düşündüm ama ped bulamayacağımı hiç düşünmemiştim...Önerin için teşekkürler abi büyük ihtimal uğrarım kendilerine...

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Kadıköy'de nerede bu Mor outlet acaba?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
GökhanRR

Ped alıp diktirmek, çok sağlıklı olmayacaktır diye düşünüyorum.

------

@Antares

(link)

Eski salı pazarı'nın kurulduğu yerin bitiminde, (şu an otopark) olan yerin dere tarafında. Yanında kargo firması ve oto yıkama yeri mevcut.

GökhanRR

Daimi Üye
Tepki
138
Haklısın abi ped kenarları üstte kalacağı için muhtemelen rahatsız edecektir ama bunları günlük kullanımda giymeyi düşünüyorum...

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Ped yerine jel sele veya jel sele kılıfı alabilirsiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hazırı varken kimse gidip ped alıp taytlara dikmeye çalışmaz bende düşünmedim değil ama olması zor gözüküyor bisikleti az kullanan biriyseniz decathlon da 19 TL ye tayt var.