Pazar günü topluca çine gidiyoruz!

Razsagal

Üye
Tepki
87
İsim
Becker
Bisiklet
Ümit
Sevgili arkadaşlar, bu organizasyonu uzun zamandır planlıyorum. Sizlere daha önceden haber vermek isterdim ancak rota, tur planı, hava koşullar v.b. gibi araştırmalar çokça zamanını aldı. Ve herkes bu tura katılabilsin diye gayet erken bir tarihte duyurusunu yapıyorum.

Şimdi gelelim tur planina. Çine gelecek arkadaşlar pazar günü sabah saat 04:30 da tepecik hastanesinin önünde olcak. Yol 9894 km, yolculuğumuz başkente. Bu sebeple bir takım yolu deniz üzerinden gecmeyi planliyoruz. Yol uzun diye kimsenin gözü korkmasın! Acil durum alet edevatlarini almanızı hatırlatırım. Oksijen tüpü, ilac kullananlar için ilaçları, sargı dikiş ignesi vb herkeste bulunması şart. Pasaport para gibi seylerden bahsetmiyorum, ilk defa Çine sürcek arkadaşlar icin uzunca bir süre var. Tecrübeli arkadaslara sorabilirler.

* Çine vardıktan sonra ne yapacağız dönüş rotamız nedir? Ever arkadaslar isteyen uçakla döner isteyen (grup hemfikir olursa) bisikletle döner. Ben gidince 1 ay orda kalmak üzere gidiyorum o sebeple kendi aranızda halledin.

* Yanıma ne kadar para almalıyım?
Arkadaslar yanınıza bol miktarda para alın.

*Daha önce Çine gittinizmi?
Evet daha önce Çine gittim.

*Bisikletlemi?
Hayır.

Aklınıza gelcek birkaç soruyu yanıtlamaya çalıştım. Liste kabarık ve daha yapılması gereken çok plan var. Sorularınızı bana iletebilirsiniz. Hepinize sevgiler saygılar arkadaşlar iyi forumlar.

Scudo

Liberi Spiritu

Hüseyin EROL
Tepki
775
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
b'Twin
Çarşamba günü foruma kayıt olan Ümit bisiklet sahibi 25 yaşında biri olsam, sabahın dört buçuğunda çin'e gideceğiz yanınıza bol miktarda para alın ve Tepecik hastanesinin oraya gelin desem sizlere, gelir misiniz? :krsn:

Razsagal

Üye
Tepki
87
İsim
Becker
Bisiklet
Ümit
@Retro Enthusiast

Parası olmayan, bisiklete verecek maddi durumu kısıtlı olan insanları ciddiye almadığınızı bilmiyordum. Demek ki bisikleti pahalı olan arkadaşlarımız ciddi, ucuz olanlar fakir anladigim kadariyla. Bisikleti pahali olan herkesi alkisliyorum o zaman. Bende utanıyorum bisikletimden, teşekkür ederim yorumunuz için.

Razsagal

Üye
Tepki
87
İsim
Becker
Bisiklet
Ümit
@alwaysace ben sizleri anlayamiyorum neden konuyu trolluyorsunuz? Bırakın eleştiri yapmayın sadece Cine gelcek arkadaşlar yazsın lütfen. Ben haftalardir para biriktiriyorum bu seyehat için ve evet param sadece ümit almaya yetti. Ümit bir Türk markası bundan gurur duyuyorum.

alwaysace

Aktif Üye
Tepki
262
İsim
Osman
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Canyon
@Razsagal kardeşim kullan en güzel bisiklet senin olandır
Bizim konumuz bisiklet değil :) konu zaten troll. İstanbul dan Odessa ya geçin Rusya üzerinden ilerleyin daha güzel rotaniz olur :D 1 gününüz var uzun zaman hazırlığa yeter. Gidecek olanlara hayırlı yolculuklar

Razsagal

Üye
Tepki
87
İsim
Becker
Bisiklet
Ümit
@biozalp lafmı soktunuz ? Istanbul derken konuyu okumamissiniz daha, izmirden yola çıkıyoruz zaten. Neden herkes laf çarpıyor? Çine gitmek yemiyor anlıyorum ama neden bu kıskançlık. Ben Cine giderken tekte gitsem burdan vidyo paylasicam yollarda

ventiol

Aktif Üye
Tepki
334
İsim
Ventiol
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur