Paxton almayın

afyonlu

Üye
Tepki
0
İsim
yunus emre genç
Bisiklet
Diğer
Çok kullanılan mal bozulmaya mahkumdur.ben 2senedir paxton kullanıyorum.bozmak için her yolu denedim sadece akordunu bozdum.oda benden kaynaklanan bişeydi.pakxtonun üzerine takılan Malzemeler aynı olduktan sürece niye fazla para vereyim...

Scudo

Ebru Yiber

Üye
Tepki
4
İsim
Ebru Yiber
Bisiklet
Diğer
Ben 14 yaşındayım . 1 Bisan 1 de Bianchi bisiklet eskittim. 2 senedir Paxton s450 bisikletini kullanıyorum . Böyle kaliteli bisikleti daha önce bulamadım ve paxton sayesinde Afyonkarahisar'da 1. Oldum Bu sene bir daha gireceğim ve 1. Olacağıma inanıyorum . Yarışta bütün bisikletleri solladım. Çoğu yarışı tamamlayamadi bazı bisikletler bozuldu . Onlarda PAXTON almayı yarışı tamamlandı. ..☺☺☺

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

arayanbulur

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Engin
Bisiklet
Salcano
@Ebru Yiber

tercüme edebilecek arkadaş var mı :D

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@arayanbulur
2 bisikleti eskitip satmış. şuan paxton kullanıyor ve sağlam olduğuna inanıyor. ilk okul bisikletliler yarışında 1. gelmiş tekrar yarış olacakmış. orada da 1. geleceğine inanıyor.
çoğu bisiklet kullanan çocuk yarı yolda kalmış bazılarıda bozulmuş. galiba lastikleri patladı.
son cümlede bisikletleri bozulanlarda paxton almışlar yarışı tamamlamışlar ben böyle anladım :D
onun haricinde ebru kardeşimi tebrik ediyorum bisikleti seviyor ki yarışıyor. böyle devam et.

arayanbulur

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Engin
Bisiklet
Salcano
@chnkrmz
yarış devam ederken gidip bisiklet mi almışlar :D
Bir Türk atasözü der ki
"" Dere geçerken at değiştirilmez ""
ayıp etmişler :D

• Beğen
Tepkiler: gmfaruk

zeus1294

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Ebru Yiber ve Afyonlu sanırım aynı aileden. Afyonkarahisar'ın bisiklet firması "İzni Yiber" Paxton satıcısıdır. Sattığı malı kötüleyen birini gören var mı?! ;) Bana sorarsanız 600TL na satılan bir mal için pek kötü sayılmaz. Sonuçta ortalama bir bisiklet 400-500TL dan başlıyor. Paxton alüminyum kadro, 21 shimano vites, hidrolik fren ve kilitli amortisörlü. Bence 600TL için çok pahalı değil. Bende Carraro 806hd var. 1300TL verdim ama onda da sorunlar çıkıyor. Ama böyle durumlarda sorunun cevabı genelde şöyledir: "Zengin değilim ki, ucuz mal alayım!.."

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yazımı doğrudur veya yanlıştır. Yaklaşımı ve önerisi etiktir veya değildir. Ama tüm bunlar dalga geçmeyi gerektirmez arkadaşlar. 14 Yaşında bir çocuk yarışa katılmış ve de kazanmış. Haliyle akrabasının sattığı ürünü övecek. Bu gayet normal bir durum. Afedersiniz de siz 14 yaşınızda iken cannondale'e mi biniyordunuz?
Siz 14 yaşına gelene kadar kaç tane yarış kazandınız? Yapmışlar küçük bir etkinlik ve birinci gelmiş, ne güzel...

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
@zeus1294 riza baba olayı çözdü:) baba sen ne yaptın ya düşünceleri fikirleri planları deşifre ettin cok güldüm cok:)) adamlar ailecek olayın içindeler hahaha x şunu da düzeltiyim x markayı kullanan memnunsa y markayı bilmek zorunda değil tabi ki:)

BORA34

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
BORA
Bisiklet
Cube
bende 16 yaşındayım ilk mtbmi bana babam aldı karne hediyesi olarak almıştı araştırmış ve trek 3700 almaya karar vermiş ilk gördüğmde diğer bisikletlerden bir farkı olduğnu anlamıştım zaman geçtikçe internete baktım videolar izledim araştırdım sonra bisiklet üstünde denedim bunları fren ayarı vites ayarı yama lastik değiştirme sökme çıkarma işlemlerini bütün hevesim o bisikletle başladı bu arada uzun zaman önce değil 4/5 yıl önce sonra yeni bisiklet almaya karar verdim 1/2 yıl bütün harçlıklarımı biriktirdim bütün harcamalarımı kıstım bu senede biriktirdiğim parayla istediğim bisikleti aldım 29 cube acıd çok memnunum ve bir kaç sene daha değiştirmeyeceğim eski trek'i ise 500 e sattım ki bu bisikletleri 1000/1500 tl ye görünce pişman oldum bendeki trek acera 3 e 8 di keşke daha pahalıya satsaymışım

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Geçen sene 29 mtb istediğimde babamı fiyatlar konusunda inceden alıştırmak için bu bisiklete bakmaya gittik. Fiyatı o zaman 650 tl'ydi. Babam bisiklete bir baktı, bunun amortisörü çalışmıyor dedi. Satıcı da abi yağlarız çalışır deyince, babam sıfır malın neyini yağlıyorsun demeye getirmeden beni sundu bisiklete götürdü. Orada 29 mu istiyorsun deyip vitrinden mosso 3.29'u indirdi. İnanır mısınız benim de istediğim bisiklet mosso'ydu fakat fiyatı paxton'un iki katı olduğu için almazlar diye düşünüyordum. Neyse o gün 3.29 sahibi oldum, ve iyi ki paxton almamışım diyorum kendi kendime...

kity92

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar bugün carrefourda paxton gördüm z300 modeli 26 jant 2 hidrolik fren vitesler shimano sis serisi kadro alüminyum oldukça hoş bir bisiklet gibi duruyor. indirime girmiş sizce alınırmı yoksa o paraya 2.el kron bianchi falanmı almak daha mantıklı. kafamda deli sorular. bi yardımcı olunda mavi ekran vermiyim

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@Ebru Yiber BRAVO Ebru, makarada yapılsa sen gülümse ve yoluna devam et. Arada makarada yapmak lazım ;)
Başarılarının devamını dilerim.

Bu arada gayet güzel duruşu olan bir bisiklet. Merak edip resmine baktım burayada ekliyim.

paxton.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bu konu hortlamış... :hihi::hihi:

Furkankose

Üye
Tepki
0
İsim
Furkan
Bisiklet
Diğer
Benim Pexton s2000 var 2 senedir kullanıyorum bir tek ön disk arada bir balataya sürtüyor ondan da bir şey olmaz tamirciye gittin mi beleşe yapıyorlar sağolsunlar.

Skâîên

Üye
Tepki
0
İsim
Cankat
Bisiklet
Diğer
@harun tınas Paxton marka bisikleti yaklaşık olarak 4 senedir kullanıyorum. Normal vites sıkıntısı olsun onun dışında başka hiç bir sıkıntısını görmedim herkese de öneriyorum bence bisikletle alakalı bir durum Paxton markasının yaptığı bir hata size geri dönüş yapmamak fakat ben yine de iyi bir marka olduğunu düşünüyorum.