Parkurlar

umutorhon

Üye
Tepki
0
Selamlar..
forumu bir süredir takip etmiyordum yeni yeni kullanmaya başladım..Ben İstanbul'da çok fazla parkur bilmiyorum,yaklaşık 1.5 senedir İstanbul'da bisikletim var ama adam gibi olan yeni bisikletimi 4 ay önce aldım..Özellikle Belgrad Ormanı'nda herhangi bir parkur bilmiyorum..Trafikte araçlarla cebelleşmekten gerçekten nefret ediyorum ve sakin,temiz havalı yerlerde "doğa" sporu yapmak istiyorum,egsoz manyağı olmak istemiyorum açıkçası:D Özellikle Avrupa yakasında bana önerebileceğiniz parkurlar var mı?Beşitkaşta oturuyorum, gidiş geliş 70 -120 km arası düşünüyorum sürmeyi çıkabildiğim zamanlar..Yardımcı olabilenlere müteşekkir olurum:D

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Oncelıkle hoş geldın..demek ıstedıgı anladım ama cok parkur yok ama ıstıkamett genelde sahıl yolu oluyor..bız genelde zeytınburnu-bakırkoy-atakoy-yesılkoy-florya sahılınde turluyoruzz..besıktasta oturan arkadaslarımız var... ama genelde hafta sonlarıı cadde bostana takılıyoruzz senıde alırızz gecerken yada ordan gecebılırsın..haberlesırızzz msn den..saygılarrrr