Park ayağı 25 tl olur mu?

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
Park ayağı alacağım fakat bisikletçi en ucuz park ayağını 25 tlye satıyor. En pahalısı 30 tl. Bu fiyat normal mi? Garip geldi bana

Scudo

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Bence gayet normal. Eğer yaşadığınız ilde sokak arası bisikletçiler varsa orada bu tip ürünler daha ucuz olabiliyor. Her türlü pazarlık yapabiliyorsunuz. Yada bu tip ellerinde ikinci el ürün çok oluyor. 5-10 liraya alıp çıkarsınız.

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
@Jokurx kargosuyla filan hemen hemen aynı fiyata gelecektir. İsterseniz şu bölüme (link) ayaklık aradığınızı yazın.Elinde kullanmayan varsa yollayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: olympos

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
bnde vardi bitane park ayagi ama duan il disindayim. istanbulda olsam ucretsiz olarak göndrrirdim

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@sezer_57

Çok büyük iyilik yapmış olursunuz. Öğrenciyim. Durumlarda o kadar iyi değil açıkçası. 25 tl çok fazla olmadı ikinci el alacam

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
dedigim gibi suan istanbulda degilim ancak istanbula gevtigim zaman gönderebilriim. 1 ay sonra felan..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bana da lazım özellikle vites ayarı yapmak için. Arkayı kaldırsın vites ayarı yapabileyim yeter. Var mı internetten önerebileceğiniz bir ürün?

Birde araç için taşıma kiti lazım. 1 bisiklet taşısın yeter.

ibdr

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Cube
25 tl malın durumuna bakmak lazım bazıları döküm malzemeden yapılıyor 2 gün sonra kırılıyor malzeme döküm ise 25 tl değil 2 tl bile fazla olur.

oguzhan0101

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
oğuzhan tekkardeş
Bisiklet
b'Twin
Benimde mahalle bisikletçimden aldığım 5 tl lik ayaklık vardı beni uzun bir süre idare etti