Pamukkale'nin iflas etmesi

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.597
@Emre Yönlüer

Yanlis hatirmiyorsam , kasim 2018 de konkardota icin basvuru yapmisti ve 3 ay hesap duzeltmelerini beklemislerdi.
Ancak yanlisim varsa , lutfen duzeltiniz .

Scudo

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İş icabı çok çeşitli firmalar ile yıllarca seyehat ettim ve şunu öğrendim. İyi firma yok. İyi şöför ve muavin var.Onlar da nadir bulunduğu için seyahat işi Rus ruleti oynamak gibi. Pamukkaleden de darbe yemişliğim var. Metrodan da menun kalmişliğim. Allah iyilerle karşilaştirsin. Ne ucak, ne otobus. Keşke her yere hizli tren olsa.

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@Mehmet Metin Levent

Sorma nazilerin icadının mobilize edilmis haliyle yapilan 5 saat izmir bursa yolculuğunu hatırlayınca bir acaip oldum. Neler çekmişiz...

Velespitli Seyyah

Keşfetmek Güzeldir...
Tepki
1.663
İsim
Sabri
Bisiklet
Carraro
Haberi duyunca şok oldum resmen, rakiplerine göre oldukça kaliteli hizmet veren yada vermeye çalışan firmanın böyle iflas etmesi çok üzücü. Metro turizm gibi her gün başka bir sansasyon ile haber olan firma işine devam edipte, Pamukkale gibi bir firmanın iflas etmesi şaka gibi.

muratdogu

Üye
Tepki
20
İsim
Abdullah
Bisiklet
Scott
Pamukkale, kaliteli olmasının yanında köklü bir firma olmasıyla da güven veriyordu. Üzüldüm.☹

@Abdülkadir Ergin
Kamil Koç Rize'ye kadar geliyor. Buradan midibüsle gidilebilir. Ya da bazen iyi, bazen kötü olan Lüks Karadeniz var Hopa'ya giden.

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.087
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Her yerde söylerim ahanda buraya da yazıyorum Bunlar İyi Günlerimiz...Bizim milletimiz anca canına cebine dokununca bir şeyleri idrak ediyor bu gün bir video seyrettim youtube kanallarından biri pazarda vatandaşla röportaj yapıyor herkezin canına tak etmiş hayat pahalılığı diye yettiremiyoruz diyorlar evet gerçekten yettiremiyoruz iki çocuk okutuyorum gerçekten çok zor iyi kötü maaş alıyorum Allah asgari ücret alanın yanında olsun gerçekten ama bir abla denk geldi röportaja bence ekonomi gayet güzel millet fırsatçılık yapıyor pazar esnafı denetlensin dedi :ssrtcbya: abla benzin olmuş neredeyse 7 lira bırakın artık bu işleri neyse esas şenlik mart ayından sonra kopacak gibi geliyor bana Allah sonumuzu hayır eylesin...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@C.Koc
bana da turbun büyüğü seçimden sonra gibi geliyor.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Anlamıyorum ki bir seyahat şirketi nasıl iflas eder? Baktın zarar ediyorsun, hemen önlemini alırsın, maliyet kalemlerini azaltır ve maliyetlerini düşürürsün. Zarar yazan güzergahın mı var, kaldırırsın olur biter. Tamam kalite ve hizmet elbette önemli ve güzel kavramlar ama kar ediyorsan güzel. İyi hizmet vereceğim diye zarar etmenin lüzumu yok.
Dikkat etmek lazım. En küçüğünden en büyüğüne her işletmenin sineğin yağını hesap etmesi gereken bir dönemdeyiz.
Bir ürün üretiyorsundur, o ürünün daha ucuz, kullanışlı ve faydalı olanı çıkmıştır, senin ürününün satışı düşer, tüketiciler artık tercih etmez, ürün ekonomik ömrünü doldurmuştur, sen hala inatla üretmeyi sürdürürsün ve batarsın. Bunu anlarım.
Ama bu ülkede insanlar seyahat etmeyi seviyor arkadaş. Geziyorlar. Dinamik bir ülke burası. Hala milletin ısrarla gezmeye devam ettiği bu ülkede nasıl batmayı becerirsin, aklım almıyor.

Gece gece üretim yönetimi sınavları için sabahladığım anlar geldi aklıma şimdi bak.
Üzüldüm Pamukkale...

Selçuk G

Daimi Üye
Tepki
323
İsim
Selçuk G.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
En sevdiğim taşımacılık firmalarından biriydi. Tam bir Metro Turizm killer dı :D Yazık oldu. Rahmetle anacağız artık ?

• Beğen
Tepkiler: Erhan Ertan

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Duyumlarıma göre Pamukkale şirketler grubuna bağlı Pamukyol ( İzmir şirketi) batmış. İzmir, Denizli ve Uşak'ta devam eden mahkemelerin Denizli ve Uşak ayağı kazanılmış. İzmir mahkemesi talebi geri çevirmiş. Altta sevindirici bir haber var:

" 186553186553

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
Koskoca Varan, Ulusoy, Boss firmaları battı yada küçüldü, bu ilk değil sonda olmayacak. Ülkemizde herşey tekelleşme yoluna gidiyor gibi....

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.156
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
yazık bunları gördükçe insanın içi acıyor,ülke boka batmış vaziyette,ekonomi yerle bir,üretim bitirldi hazırcı bir toplum haline getirildik,tarım yerlerde,teşvik yok,ama malum tv kanallarına şöyle bi bakayım dediğiniz zaman zannediyorsunuzki eğitim finlandiya,ekonomi norveç isveç,turizm italya,herşey dörtdörtlük! amariga bizi kıskaniyyy,heyy fransa,heeyyy esed... inşallah bunlardan daha kötü günler bizi beklemiyordur.yoksa çocuklarımıza bırakacak bişeyimizde kalmayacak.

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
Belki ileride otobüs ile şehirlerarası seyehat kalkar. Tüm il merkezleri, büyük ilçe, liman havaalanlarından geçen elektrik ile çalışan, kompartımanları duraklara göre sök- bırak şeklinde olup duraklara gore birakip hafifleyebilen nispeten aynı ortalama hızda olan trenler olur. Umut iyidir.....

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
Eveet, bisikletime şehirlerarası yolculuklarda çok iş düşecek. Namusum ve canım kıymetli olduğu için tekel olsa da kerhane turizme bir diğer adıyla tabut turizme binmem gerekirse bir gün önce yola çıkıp bisiklete binerim.

• Beğen
Tepkiler: BarkinD

Srcnkrtlms

Üye
Tepki
142
İsim
Srcnkrtlms
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hizmet konusunda çok iyi bir firma iflas etti. Güzel memleketimde piyasa belediye otobüsünden bozma firmalara kalıyor.