ozdere-izmir dag yolu ve orman

Muhammed Emin AVCI

Aktif Üye
Tepki
39
yav bizim yaylalarımızı hatırladım toroslarda çok güzeldir.. bi gün bende oraların resimlerini çekip yollamak isterim...

Scudo

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sevgili evrimyigit.. rica etsem parkurun ana noktalarının google erath place mark'larını yollasan da bizler de bu güzelliğin tadına baksak...

uzun süredir beklediğim 2 günlük tatil çok yakında..
çadırı, malzemeyi alıp.. uzaklaşasım var .. ve sanıyorum buralar da TAM biçilmiş kaftan...

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@Sencer KAN

elimden geleni yaparim. parkur tam secilemiyordu googleearth te ama baslangic ve sonu gayet belli.

• Beğen
Tepkiler: Sencer Kan

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
kmz dosyalarını (google earth yer belirleme noktalarını) kaydettim bilgisayarima. isteyen arkadaslara mail atabilirim.

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Böylesi güzel bir doğa içinde yapılacak en güzel faaliyet budur sanırım.Paylaştığınız harika resimler için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: evrimyigit
Tepki
17
beraber uzun tur yapmak bi kismet olmadi. izmirdeki antremanlarimiz ise yaramis anlasilan ne yalan soyliyeyim kiskandim dogrusu. ankarada malesef pek binemiyorum bu ara muson iklimine dondu burasi neyse sana kolay gelsin bye.

• Beğen
Tepkiler: evrimyigit

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
ayaklarına sağlık uzun yol arkadaşım faaliyetlere devam etmen hatta böyle güzel parkurlar bulman çok güzel olmuş pedalına sağlık..........
Biigün biryerlerde yeniden pedallamak ümidiyle

sercan_pa

Aktif Üye
Tepki
141
paylaşım için teşekkürler evrim abi, gerçekten çok çekici fotolar:)

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@alper kabran

ile yaramaz mi alpre be yaaa. uzun zamandir binemiyordum bisiklete yeni yeni toparlamaya basladim :))

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
slm forum. tek basima ve kesif amaçlı yaptıgım bu gezide bazi eksik kalmış yerler vardi. bir kac manzarali mola yeri, nefis bir şelale, terk edilmiş bir köy ve bazı keyifli patikalar bu eksiklerden bazıları. sencer arkadasimiz ile beraber bu eksiklikleri giderecek bir tur daha yaptik. yakinda yeni tur ile ilgili fotolari yeni bir baslik altinda eklerim.

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@evrimyigit

evet Evrim'cim eksiklikleri giderdiğimiz gibi bazı yenilikleri de tura ekledik sanıyorum :p

şi börek ve bilimum molalarımızdan, yağmurda sırılsıklam olmaya, (2. kuru katlarımızı da marifetle ıslatan dolmuşçuya, eminim o göl de bizim yanımıza gelenlerden biriydi o muhterem :) )denize girmeye cesaret edemeyip AMA göle girmeye.. selam verip borçlu çıktığımız "bizi vurmaya niyetli" arıcıya... hatta tanesi 2 liradan içi boş gözleme satan bizi ayaküstü dolandırmaya hevesli EURO bakışlı teyzeye kadar...

hımm uf ne çok detay var..

fazla bekletme bari bisikletseverleri.. :)

calbiyik03

Üye
Tepki
54
Orman içindeki turunuz, fotoğraflardan görüldüğü üzere çok güzel geçmiş olmalı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok güzel bir gezi fotoğraflarda ayrıca çok güzel bol pedallar.

Anıl MÜLK

Aktif Üye
Tepki
181
resimler gerçekten çok güsel birde içinde bisiklet varsa doyum olmuyor,

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
Gezi ve fotoğraflar çok güzel olmuş.Fakat tedbir bizden takdir Allah tan. Tedbiri elden bırakmamak gerek. Ben yalnız olarak geziye çıktığımda gittiğim güzergah ıssız bir yer ise daha evvel beraber tura çıktığım ve bölgeyi bilen arkadaşıma bilgi veriyorum. Takdir edersiniz ki olağan dışı birşey yaşarsak bizi en kısa zamanda o arkadaşım bulabilir. Cesaretinize hayran kalmakla birlikte yalnız olarak bu geziyi arkadaşlara tavsiye etmiyorum.İyi pedaller.

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sporcu71

değerli sporcu71.. ben de TAM olarak bu eksikliği ve Zaruriyeti fark ettim ve hemen Evrim'e yol arkadaşı olmayı teklif ettim...

Bu kadar çabuk yanıt alıp, bu kadar çabuk aynı güzergahta kendimi bulacağım hiç aklımdan geçmezdi.. :)

Evrim de yükleyemedi bir türlü YENİ fotoğrafları :)

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@sporcu71

sevgili sporcu 71 size bende katılıyorum. fakat benim tek basima yaptıgım bu gezi dedbirsiz bir davranış degildi. bu bolgeyi 93 ten bir biliyorum yazligimiz orada oldugu icinde daha arada da yuruyusler yapıyorduk.

tedbirsizlik ile ilgili ilk dersimizi de ilk yurusumuzde aldık. o zaman zirveye yakın bir yerde ormanda kaybolmuştuk ve yolumuzu bulup geri donmeye basladigimizda jandarmalar bizi aramaya cikmişlardi bile.

sevgiler

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Evrim Abi ayaklarına sağlık..
Mükemmel yerlerden geçmişsin..
Doğa Harika görünüyor
Fotoğraflar için teşekkürler
Bir gün tekrar birlikte pedallamak dileğiyle.. :D