oylar buraya kartalmı?cimbom mu?hangisi?

Scudo

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ne beşiktaş ne fener ne de trabzon, bu sene sensin şampiyon. haydi bastır haydi bastır haydi bastır GALATASARAY. :D

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
@castelloterminator

ne var abi? kartal arslan karısımı bisey iste:D

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
galatasaray 2-1 BJK saygilar :D :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: dodo

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Gerçekleri tarih yazar tarihide .:GALATASArAY:....Allah'ım sana çok şükür yine bi' galibiyet aldık...:eek::River-102 :River-102 :60: :cheer:

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Onlar bunu hep yapıyor..:)

Taraftarlarını trübünlerde göremeseler de, yüreklerimizden gelen alkış seslerini duyduklarını , sevgimizi, çoşkumuzu hissettiklerine eminim..
Kazandıkları zaferlerle; sadece taraftar olarak değil, ülke olarak bizi yurt dışında gururlandıran, bize mutluluk gözyaşları döktüren , büyük sevinçler yaşatan şanlı Galatasaray' ımı ve taraftarlarını kutluyorum..:)

• Beğen
Tepkiler: cagatayhepsen

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Bence Galatasaray, forumda bu konuda yazı yazan güzel cimbomlular sayesinde kazandı bu maçı. :D:D:D

castelloterminator

Aktif Üye
Tepki
57
@ultegrax
hakem sayesinde desek:)
attığı 2 golde gol değil birincisi korner değildi öbürü penaltı değildi bjk düşmanı ahmet çakar bile değil dediyse zaten tartışılmaz..
bence busene şampiyon belli her maçta bir penaltısı cepte olan bir takım acaba hangisi!!?

(link)

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
hakem orta saha daki bir olaya penaltı mı verdi :) görmedinizmi ardanın önüne nasıl kaydılar ibrahim üzülmez topu almıştı zaten öteki beşiktaşlının kaymasına gerek yok direk ardayı yere düşürdü :)

10 kere seğrettim ben olsam bende penaltı verirdim. yani 10. da karar verdim buna ki hakem orda 1 kere görüyor:rolleyes:

korner olayına gelince arda topu önüne çekmek istedi aradak gelen bjk li futbolcumuz topa dokanınca :) kornere gitti eğer arda vursa neden direk outa gitsin ?

ya yapmayın etmeyin gene hakem demeyin başka bir forumda örnek verdim tekrar veriyorum ingiliz liginde yan hakemler sakız çiğniyor :)

hata elbet olabilir ama bana göre bir galatasaraylı değil bir futbol sever olarak doğru kararlardı çok fazla hakemin üstüne düşüyoruz & düşüyorsunuz gerçi ben düşmüyorum ama :D

tüm beşiktaşlılara geçmiş olsun diyorum üzülmesinler onları da çok seviyoruz biz tatlı rekabet bu

ayrıca tello da güzel gol attı hani :)

castelloterminator

Aktif Üye
Tepki
57
@PhysX

banada 7 haftada 6 penaltı verseler bende senin kadar mutlu olurdum( o 6 penaltının en az 4-5 i tüm yorumcular tarafından ucuz penaltı dendi) bütün bunların yanında birde şu haberi oku
(link)
ondan sonra bir daha bu ligte maç seyret :) şahsen ben yemin ettim bu sezon izlediğim son maçtı ki ben her maçı izlerim...
bu arada tellonun golu zaten maçın tek goluydu..

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
sevgili castelloterminator

öncelikle ibrahim üzülmez dedim topu alan ibrahim toramanmış bunu özür dileyerek düzeltiyorum. Bence o penaltı ibrahim toramana değil serdar kurtuluşa çalındı neyse aslında uzatmaya gerek yok

ben maçı kazanmak için değil zevk almak için seğrediyorum 3 puan almak tabiki ayrı bir zevk ama bu kadar üzerinde yük olan hakemlere her derbi sonunda öyle oldu böyle oldu denmesine karşıyım

bence kornerden o golü nasıl yedik ve serdar kurtuluş neden o halde giden bir ardanın önüne kendini attı diye düşünmelisiniz

bu ligde gerçekten maç seğretmek için hakemlere yüklenmemeyi öğrenmeliyiz eğer bariz, yani hiç kimsenin onaylamadığı bir karar verilmişse soruşturma açılmalı bu böyle hakemlere yüklenerek olmaz :)

ayrıca bir alıntı :

‘Galatasaray hak etti’
Ertuğrul Sağlam maç sonrası ise, “Galatasaray galibiyeti hak etti. Tartışmalı yediğimiz ilk goldeki korner kararı ve penaltı pozisyonlarına yorum yapmaktansa, bu yenilginin nedenlerini arayıp bulmalıyız. Maçtan önce seyircisiz oynamanın bizim için avantaj olacağını düşünüyorduk, ama gördük ki, bu durum takımımı olumsuz etkiledi. Üç gün sonra Porto ile Şampiyonlar Ligi’nin belki de en önemli maçını oynayacağız. Artık o maça konsantre olmak durumundayız. Başarıyı nasıl sahipleniyorsak, başarısızlığı da aynı şekilde hep beraber sahiplenmeliyiz” dedi.

iyi forumlar iyi pedallar ve zekli futbol maçları

castelloterminator

Aktif Üye
Tepki
57
Hakem: 2-BJK: 1
Fatih Doğan - Fotomaç

Hakem: 2-BJK: 1

Hiç kimsenin böyle bir derbiyi sessizliğe gömmeye, futbolu ve futbolseveri cezalandırmaya hakkının olmadığını düşünüyorum. Lütfen bundan sonra bütün maçlar seyircili olsun. Bunun için taraftar bilinçli davransın, cezalar ve kurallar yeniden şekillendirilsin. Ama futbol öksüz bırakılmasın. Dün geceki derbi de medya olarak, futbolsever olarak havaya giremedik. Sadece biz değil. Sahadaki futbolcular da, hakem Selçuk Dereli de maçın atmosferini yaşayamadı, yaşatamadı. G.Saray iki gol attı. İki golde de hakem Selçuk Dereli'nin hatası var. İlk golde yardımcı hakemine baktı, gerekli ışığı alamayınca aut kararı verdi. Sonra yardımcısı korneri verince karar değiştirip korneri verdi. O korner gol oldu. İkinci gol uydurma bir penaltı sonucunda kaldı. İki Beşiktaşlının topa müdahalesine rağmen topla ilişkisi kesilmiş olan Arda'nın balıklama düşüşüne balıklama atlayarak penaltı verdi. Bizim yazılarımızı takip edenler hakem hatalarına karşı çok hoşgörülü yaklaştığımızı iyi bilirler. Ancak son üç haftada olanlar iyi niyet ve hoşgörü sınırlarımı zorluyor. Sorulması gereken sorular var. Ankaraspor maçında Beşiktaş'ın nizami golünü iptal eden HAKEM...

Peki, suçlu kim?
Denizli maçında Beşiktaş'ı, tribünleri tahrik eden ve Cisse'yi ucuz kırmızıyla G.Saray maçında cezalı duruma düşüren HAKEM.. Seyircisiz ve stressiz G.Saray maçında bir eksik, bir yanlış kararla Beşiktaş'a en büyük rakibi olan HAKEM..

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
galatasarayı ve taraftarlarını canı gönülden kutlar tebrik ederim hak eden aldı

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@castelloterminator

o kornerden 2 sonraki kornerde gol yemiş olsanız 2 korner onceki auttu diye yine soylenirsiniz. soylenmek yerine kalecinize topu yumruklamaya cıkarken yere değil havaya dogru yumruklamayı ögretin.

gelelim penaltıya. bu pozisyon sizin oyuncularınıza atıyorum orta sahada yapılmış olsaydı. tepkiniz ne olurdu. ceza sahası içi dışı ayrımı yoktur. içerde penaltı dısarıda fauldür. ki toraman topu güzel kurtarmasına ragmen diğer oyuncunuz kontrolsuz olarak girerek hala aktif gol şansı olan oyuncuyu yere indirerek faul yapmıştır. ceza sahası içinde oldugu için de bariz bir penaltıdır.

saygılar