otobüslere bisiklet için elele

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Olursa eğer çok iyi olur :)

Scudo

alper okumuş

Aktif Üye
Tepki
34
olursa mukemmel olur, ıstanbulda çok fazla kışı otobusten ındıkten sonra evlerıne 15-30dk yurumek zorunda kaldıkları oluyor, bız olması ıcın elımızden gelenı yapalım yetkılılerın bır yere kadar tepkısız kalacaklarını duşunuyorum

Tunahan_06

Daimi Üye
Tepki
274
Bisiklet
Salcano
Evet burayı okuyup mesaj atmayan kişiler kendi içimizde de var bir çok,5 dakikayı buna ayırmayıp :) İstanbul'da olsun olmasın herkes kendi açısından düşünüp bu olaya destek vermeli yalnızca bir mail.

Tepki
41
gönderdim dikkate alacaklarını sanmıyorum yinede türkiyede motorsiklet kültürü bile gelişmemişken bisiklet kültürüne sıra kelmesi zor geliyor yunanistan ı örnek alamıyorlar bu konuda bir de arkadaşlar büyükşehir belediyesine gönderdik bir de İ.E.T.T ye mi göndersek faydası olurmu sizce ?

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
sesinizi duyurmanız isteklerinizi dile getirmeniz takdire değer harekeletler sizleri kutluyorum fakat BANA göre altımda bisiklet varken bisikleti şehiriçi otobüse koymak mantıklı gelmiyor karda yağsa pedalımı çevirir yoluma bakarım ki otobüse göre daha erken gideceğiniz kesin yine de bu duruma ihtiyaç duyan arkadaşlarımız vardır bu yüzden ben de destek olmayı yani mail atmayı düşünüyorum
İyi forumlar