Orta göbek ve arka göbek

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Alper Sayın aynen öyle hocam. Mesajları beğendiyseniz eğer, mesajlarımın altlarında bulunan "Beğen" butonlarına sırayla basabilirsiniz hehe :)
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Scudo

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Alper Sayın
Video olmadan pek yardımcı olma şansım yok ancak, göbekten geldiğine %100 eminseniz sökmekten başka careniz yok gibi. Göbek dediğimiz parça giriş seviyesinde 30-50 lira gibi bir ücrete tekabül ediyor. Boş yere anahtar vs. Almayın derim. Eğer göbekten değilse de aynakol dişlerinden ya da belki pedaldan da geliyor olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Selocukrtl

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Selocukrtl
Tek anahtar var ve iki taraftaki milimetre ölçüleri de tek ve çift mm olarak ikiye ayrılmış :)

• Beğen

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Selocukrtl ben tekiyle yapıyorum mtb jant göbeğıne ama yol jantı göbeği için yorum yok maalesef.

• Beğen

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Selocukrtl aynı üründen değil ama evet benzer şekilde ince bir göbek anahtarı var oldukça eski, belki 10 senedir duruyor

• Beğen
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle sabırlı olmayı öğrenmelisin.
@Alper Sayın
Aynakola gelince sökme anahtarı olmadan nasıl sökülmesini bekleyebilirsin onu anlamadım ? Buyur:(link) ;);)

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Candan Biberci Teveccühün Candan abi o senin süperliğiniz :D Bu arada pazar günü bol şans , kazasız belasız inşallah.

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

Nigga

Daimi Üye
Tepki
337
İsim
Özkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Arkadaşlar çok kişi yazmış ama bide ben yazıyım hollowtech ve octalink bide kare milli göbekler var hepsininde anahtarı değişik anahtar alırken onlara dikkat edelim ve aynakol çektirme anahtarınız olmadan aynakolu sökmeniz ancak aynakola zarar vererek olur ve krank tarafındaki dişli saat yönünde açılır diğer tarafta saat yönünde sıkılır.

---

Arkadaşlar bende kare milli orta göbek var orta göbeğin bi tarafının bilya yerini çıkaramadım çıkmıyomu yoksa benmi çıkaramadım tamamen parçalara ayrılmıyomu göbek?

malvo

Üye
Tepki
0
İsim
Tuğrul
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhabalar. Arka göbeğimde sıkıntı olduğu için değiştirmem gerek fakat 6 vida ve 32 tel dışında tellerin ölçüsü hakkında bilgim yok. Güzel sram x9 buldum herşeyi uygun fakat mm den dolayı benimkine uyar mı bilmiyorum. Onu nasıl yapabilirim ?