Orjinal mi ? Çakma mı? Modifiye mi?

Taner Koç

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar almak istediğim Trek 7500 Small almaya karar verdim fakat gerek istanbul gerekse ankarada Small olanı bulamadım. Enson İstanbulda ileri bisiklette buldum onda da 1 adet kalmış yalnız telefon ile konuşurken konuşma üslübü beni tedirgin etti (bakkal ağzı vb. konuşma üslübü)

Firmanın sitesi:
(link)

Kafama takılan Kocaelinde oturuyorum buraan kalkıp oraya kadar gidicem ya Small değilde Medium bir bisikleti sırf bana satmak için Small demişse? Ya üzerindeki parçalar değiştirilmişse?

Tüm bunlardan nasıl emin olabilirim acaba? Firma hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Az parada değil 1000€ civarında bisiklet o kadar para verince insan herşeyi araştırması gerekiyor.

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Bugün Güngörler bisikleti arayıp 7500 soran sizmiydiniz? :D

Taner Koç

Üye
Tepki
5
valla trek satan bir çok yeri aradım :)
bulunmaz hint kumaşı gibi istanbulda bahsettiğim gibi bir yerde buldum fakat şüphelerim var işte :)
Yarın istanbul'a gidip yüzyüze konuşacağım bisikleti görmek isticem ama nasıl anlıcam ki gerçekten Small mı? parçalar değişmemiş mi :)

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
boyunuza göre hesabını yapıp bi mezuro yardımı ile ya da direk bisiklete binerek size uygun olup olmadıgını anlayabilirsiniz.

Taner Koç

Üye
Tepki
5
hayır sorun boyuma göre bisiklet değil bana uygun olan Small kadro ama alacağım yerde ki satıcı sırf elinde kalan 1 adet Trek'i satmak için Medium olanı bana small gibi lanse edip satıyorsa?

Abi bir dakka diyip bisikleti mi ölçeyim yoksa :)

Veysel Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
65
@Taner Koç

Bu tür konularda ayıp falan olmaz ben garantici adamım kafamda soru işareti kalsın istemiyorum deyip önce kendi bacak içi boyunuza göre uyan kadro boyunu bulun sonra bisikletin kadro boyunu ölcün eger aynı veya cok yakın cıkarsa alın :) Mezurla gitmeniz degil gitmeyip icinizde ecel terleri dökmeniz sıkıntı olur :)

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Bence ölçmenizde hiç bir sakınca yok, parçalar konusuna gelince sitelerde dikkatlice inceleyin, resimlerine bakın farklılık görürseniz sorun. daha da iyisi eğer yakınınız da bilen bir kişi var ise onunla gidin...