Ordu

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Ordu dan Enes Şensoy diye bir arkadaş vardı. Bir zamanlar katlanır bisikleti vardı diye biliyorum. Hala duruyormu bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: jestercat
Scudo

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
Selamlar arkadaşlar. Ben de Fatsalıyım ama İstanbulda oturuyorum. Katlanır sahibiyim. Herkese kazasız sürüşler.

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@richezza Dahon Vitesse d8 kullanıyorum şuan. 1 yıl da Dahon vybe c7a kullandım. Çok memnunum.

P5270546.JPG

• Beğen
Tepkiler: richezza

olricom

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar bisiklet sporuna yeni başladım.İstanbulda ikamet etmekteyim fakat tatil vesilesiyle memleketim olan orduya geldim beraber pedallamak isteyenler varsa beklemedeyim lütfen iletişime geçin :)

Ozgur52

Üye
Tepki
13
İsim
Özgür Turhan
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar Merhaba. Adım Özgür. Yaşım 30. 7-8 yıldır binemediğim gerek iş gerekse vakit olmamasından dolayı kullanamadığım bisikletimi ayaklandırdım. 1997 yılında aldığım Bisan - ATLAS marka 27.5'' V fren bisiklet kullanıcısıyım. Sitenize yeni üye oldum. Gerçekten başarılı bir bisiklet forumu olmuş. Herkese iyi forumlar dilerim.

Konuyu yanlış yerde açmışım farkında olmadan. Kusra bakmayın :)

• Beğen
Tepkiler: Yusufclp

GagarinlerinYuri

Aktif Üye
Tepki
217
İsim
Murat Esen
Bisiklet
Salcano
Ailemin Ordu'ya taşınmasıyla dahil olduğum grup. Okul dolayısıyla Elazığ'dayım ama yazın ve sömetr tatilinde Ordu'da bulunuyorum. Bu vakitlerde pedallamaya insan evladı lazımsa hizmetinizdeyim.

trek_turkey

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Geotech
30 km/h ortalama ile Ordu-Giresun veya yeni yoldan Bolaman eski yoldan Ordu yapmak isteyen yol bisikleti kullanıcıları bana ulaşabilir.

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçenlerde bende orduya kadar sürmüştüm,gitgel 100km civarı geldi.Ortalama dinlenmelerde içinde 5-6 saat sürdü.Deniz kenarı olduğu için ve yollar güzel olduğu için sürüş zevkliydi.Dönüşte sadece baya rüzgar yedim,hızımı ciddi oranda düşürmüştü.Ordu'nun bisiklet ve yürüyüş yolu çok güzel olmuş,tek eksiği bisiklet yolu bana göre biraz kısa kalmış.Gitgel işi gibi ve her yerde değişmez durum olan yayaların renkli yolu görünce dayanamayıp oradan yürümesi hiç aksamadan devam ediyor. :)Diğer yandan bisiklet yolunun sonundaki o uzanmalı banklar çok hoşuma gitti.:)Yakın olsada sürekli gidebilsek. :)

• Beğen
Tepkiler: Cotyoran52
Tepki
16
İsim
Selcuk KUSCU
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ordu/Unye den olan arkadaslar var mi ? Tanisalim birlikte sureriz

Serdarx

Üye
Tepki
3
İsim
Serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhabalar. İşyerinin yeri değişince işe bisiklette gitmek uygun hale geldi. Zaten meraklıydım durumu da fırsat bilip ilk bisikletimi almış oldum. Malum orduda olunca seçenek az oluyor bende kendimce 2-3 haftalık araştırmalarım sonucunda ikinci el olarak corelli leona 4.1 almış bulunmaktayım. Bu akşam ilk sürşümü yaptım gayet akıcı gidiyor sorun olarak sele çok rahahsız geldi bana, arka fren balatası bitmiş sanırsam birde ön maşa hafif ibr gariplik var ama anlamadım bir bisikletçiye gidip baktırayım.

Tepki
0
İsim
Murat Nuri Gm.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yokuşlar yormasa Ordu'da çok gezilir ama işte şartlar

AeroKnight

Daimi Üye
Tepki
475
İsim
Emre
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba Ordu'da yaşıyorum. Ordu'ya taşınalı 8 ay oldu, yeni sayılırım. 22 Yaşındayım ismim Emre. Şu sıralar yol bisikleti sürüyorum.

volvoxcnt

Üye
Tepki
4
İsim
Cüneyt
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Herkese merhaba. Uzun aradan sonra tekrar bisiklet almaya karar verdim, aranıza katıldım

lemonperiq

Üye
Tepki
1
İsim
Buğra
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba, Ordu'da yaşıyorum, 19 yaşındayım ismim Buğra. Altınordu yani merkez civarında sahilde falan hava sıcak olduğunda bisiklet sürüyorum. Beraber sürmek isteyenler instagram adresime yazabilir: lemonperiq

Cotyoran52

An Engineer Cyclist
Tepki
1.662
İsim
Kotyoralı
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Oooo topraklarım buradaymış.. Bilmeyenler için Ordu, Türkiye'nin en uzun ve en kaliteli bisiklet yollarına sahip şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle Ünye, Fatsa, Altınordu ve yaylalara yapılan yeni bisiklet yolları zevki kat kat artıracak şehirde. Bir aralar Türkiye'nin en uzun bisiklet rotası Ordu merkezdeydi hatta. Büyükşehir Belediyesi'nin de kent içerisinde kartlı bisiklet sistemi de mevcut. Ben Ordu'nun Türkiye'ye bisiklette rol model olacak şehirlerden biri olarak görüyorum zira yaşadığım yer Ankarada bile bisiklet olayi pert ama Orduya geldiğimde kullanan sayısını gördüğümde ve yollarına kalitesine baktiğımda Ordu ile gurur duyuyorum.

images-1.jpeg

Tepki
85
İsim
Cemil Burak Karabulut
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar ben de Ordu Merkez'de yaşıyorum. Yol bisikletiyle amatör sürüşler yapıyorum Gürgentepe, Gölköy, Fatsa vs. katılmak isteyen olursa yazabilir :)

• Beğen
Tepkiler: lemonperiq

lemonperiq

Üye
Tepki
1
İsim
Buğra
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@cbkarabulut
Merhabalar ben de Ordu Merkez'de yaşıyorum. Yol bisikletiyle amatör sürüşler yapıyorum Gürgentepe, Gölköy, Fatsa vs. katılmak isteyen olursa yazabilir :)
Ben de beraber sürecek birilerini arıyordum da duruma göre katılabilirim. Instagram üzerinden bana ulaşabilir misin: lemonperiq

• Beğen
Tepkiler: cbkarabulut

Hdhdh

Üye
Tepki
1
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bende ordudayım trekking bisikletim var ordu merkezde oturuyorum ara sıra uzun turlar yapıyorum genellikle bisiklet yolundayım arkadaş ortamımız var 3 kişilik katılmak isteyen bana ulaşssın yanlız hızlı sürebilecek profosyoneller gelsin ekipmanı tam olsun iyi günler :)
instegram: bbartu19