Ordu

Tepki
11
İsim
Salihcan SAĞLAM
Bisiklet
Bianchi
Ben orduda yaşıyorum. Orduya ne kadar Ordu büyükşehir belediyesi deseler bile aynı küçük şehir gibi :) Çok güzel yerler var sakin bi şehir aslında diğer büyükşehirlere göre Güzel şehir ordu işte ama tek sıkıntısı biraz küçük o kadar eğer orduya bisiklet sürmeye yada otobüsle gelirsen seni memnuyetle gezdirmek isterim :)

Scudo

Kübra C.

Aktif Üye
Tepki
154
Bisiklet
Sedona
@Salihcan522 İstanbul çok güzel ama o kadar yorucu bir şehir ki aradığım şey biraz sakinlik gerçekten. Tek korkum sıkıcı olma ihtimali :) Henüz Ordu'yu gezme gibi bir planım yok, teşekkürler.

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Her yıl yaklaşık 1 ay Ordu dayım.Eşim Ordu lu :) Ordu nun ulubey ilçesinin şehler köyünden. Ordunun o dik yollarında bisiklet süren arkadaşları tebrik ederim :) Hastane yokuşu çıkılırmı ya hu :) Ordulu arkadaşlara selam olsun :)

Tepki
11
İsim
Salihcan SAĞLAM
Bisiklet
Bianchi
O hastanenin yokuşunu 92 kilo olduğum halde çıkıyorum alıştım kardeşim aleyküm selam bu arada :))

Tepki
4
İsim
Mert Minnet
Bisiklet
Salcano
Orduda turlamak, yaylaları, dağları, ormanları birlikte pedallamak isteyen arkadaşları klubumuze bekleriz :)
Bisiklet safari: (link)

@Kübra C.
ordu büyükşehir olarak geçmesine rağmen istanbul gibi sıkıcı değil. çok ta küçük olmasada küçük bir şehir ve bol ormanlara yaylara sahip gezilecek çok yeri olan bir şehir. eğer bisiklet sporunu seven ve profosyonel olarak yapmak isteyen kişiler varsa ORDU'ya yada KARADENİZE gelmeliler :) herkese bol pedallamalar :)

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
arkadaşlar ünyeiibf mezunuyum bende benim zamanım da yok tu fazla kişi hatta fakülte de doğru düzgün bölüm bile yoktu :D inşallah güzel bir topluluk oluşturursunuz gezmeye gelmek istiyorum ben de en yakın zaman da size bol pedallar ...

marheart

Üye
Tepki
2
yener bey merhaba ; ben ordu merkezden bisiklet severim. gördüğüm kadarı ile bu işten anlıyorsunuz. kendime 1000tl yi aşmayan bir bisiklet bakıyorum. var mı bildiğiniz bir arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: yenerustun

yenerustun

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Ghost
Marheart merhaba, benim sana acizane tek tavsiyem en az Deore grupseti olan bir bisiklet alman olabilir. Zamanla SLX veya XT grup setli bisiklete geçersin.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Ordunun Gürgentepe Korgan Ikızce Ulubey Çaybaşı vs çoğu ilcesine bisiklet ile gittim hafta sonu tur planı olursa ortak bir şeyler yapabiliriz

u torun

Üye
Tepki
3
İsim
UGURR
Bisiklet
Salcano
@yenerustun bende ünye de okuyorum yener abi .d :D fatsaya gidip gelmişliğim vardır bi gün buluşmak isterim sizle :D

• Beğen

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
@Bahadır Aktaş

Yalıköy deneyin ya gece gece köfte geldi aklıma , Yalıköyün köftesi müthiş ya , Burhan ustamıydı neydi adamın adı :D

• Beğen

yenerustun

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Ghost
@OsmaniyeRehber
Evet. Bolaman'a çok daha güzel, 3 katlı işyeri açtı köfteci Burhan Usta. Bizim hafta içi en sık akşam turu yaptığımız yer Bolaman.

drmstf

Üye
Tepki
12
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar. Batum turuna yeriniz varsa ben de Samsun'dan katılmak isterim..

fabak

Üye
Tepki
0
(link)
(link)
ünye çevresindeki bisikletçilere ya da ünyeye geleceklere tavsiyedir.