Ordu

Tepki
1
İsim
Muhammed Emin
Bisiklet
Ümit
@BAHADIR AKTAŞ

Yokbe abicim uzun sacli yasiyor adi nusret onun.bende medreseonu lu oldugum icin taniyorum.ama esi 1-2ay once ordu da trafik kazasindan rahmetli olmustu.(Allah rahmet eylesin).

• Beğen
Tepkiler: yenerustun
Scudo

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
yenerustun bey merhabalar. Ben İstanbulda yaşayan bir Fatsalıyım. Fatsada bisiklet kullanmak çok zevklidir. Uzun zamandan sonra (15 sene) Fatsaya katlanır bisikletimi getirmiştim Ekim 2014`te. Havalar soğuktu fakat çok keyifliydi. Sizinle karşılaşmıştık.

• Beğen
Tepkiler: yenerustun

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@barracuda1653

Teşekkürler. Hoşbulduk.

yenerustun

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Ghost
@yusufclp
Merhaba ve hoşgeldin Yusuf Bey :)
Sizi hatırlıyorum. Sizinle Facebook'tan da iletişim halinde olmak isterim.
facebook.com/yenerustun
Saygılar.

u torun

Üye
Tepki
3
İsim
UGURR
Bisiklet
Salcano
bende ünyedeyim

ENESCLS

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Ordu merkezde yazları tura cıkabiliriz yada akşamları sahilde turlayabiliriz kardeşler :)

emrehan.

Aktif Üye
Tepki
129
İsim
Emrehan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Elimizde Korgan var, olmaz mı?
Gel Korgan'a dağda turlayalım :) boş ver sahili.

Tepki
11
İsim
Salihcan SAĞLAM
Bisiklet
Bianchi
Ordu merkezdeyim kardeşim gezebiliriz beraber sahilde ben her akşam sahilde oluyorum genelde zaten :))

emrehan.

Aktif Üye
Tepki
129
İsim
Emrehan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ya arkadaşlar teleferik e bisiklet le binmeye izin verirler mi? Bi haftasonu boztepe den iniş yapmak istiyorum. Müsait olanlar buluşup iniş yapsak nasıl olur ?

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
Fatsa'ya selamlar. Fotoğraftaki bisikleti gören, sahibini tanıyan var mıdır.?

Dosyalar

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
Merhaba sevgili ordulular. Ben de yazın otobüsle Samsun'a kadar gelip sonrasında bisikletle devam etmek niyetim var bakalım olacak mı?
(link)

Bu kısım tek günde değil tabii. Çarşamba da dayım Terme'de halam var. Uğramadan geçilmez.

Fatsa'ya kadar yollar düz lakin Fatsa'dan Korgan sonra da Tepealan'a oradan bizim mahalleye kadar çok sert bir tırmanış etabı var. Ciddi kondisyon gerekir.
(link)

Bir kaç hafta içinde bisiklet sezonunu kendim için açıyorum. Pasları silelim...

• Beğen
Tepkiler: emrehan.

emrehan.

Aktif Üye
Tepki
129
İsim
Emrehan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ömer ÇOLAK Ben korganda oturuyorum. Tepealan ÇPL 'de öğretmenim. Hangi mahallede oturuyorsun? Haritada Orta Mahalle civarı gibi geldi.
Eğer senin geleceğin tarihte burada olursam sana eşlik etmek isterim. Daha önce çıktım korgan a aynı gün fatsaya inmiştim. 4.5 saat sürmüştü. Sise yakalanmıştık. Açık bir havada tekrar fatsaya inip korgan'a çıkmak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ömer ÇOLAK
Tepki
11
İsim
Salihcan SAĞLAM
Bisiklet
Bianchi
Ömer kardeşim orduya gelirsen mesaj at buluşalım bende merkezdeyim olduğun yere 10 dakikada gelirim kardeşim :)

• Beğen

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
@emrehan. Tepealan Yazlık Mahallesi, Yayladan önce son durak. Ben de İstanbul-Kartal'da Bilişim Teknolojileri öğretmeniyim. Tepealan İmam hatiple beraber misiniz. Amcam(4 Şubat'da vefat etti)ın oğlu var öğrenci 9.sınıf Beytullah ÇOLAK.
Yazın mutlaka gelicem. Haber veririm hocam. Orada olursanız görüşürüz inşallah.

@Salihcan522 sahil boyunca bütün karadenizi gezmek var içimde duruyor. Lakin her zaman çeşitli engeller çıkıyor veya biz çıkarıyoruz. Bisikletle gelmeye karar verirsem ordu merkeze mutlaka gelirim. Geçen yaz köye yaptığımız evin plan projesi için geldim merkeze. O yollardan geçerken hep buralardan bisikletle gitmek vardı diye içimden hep geçiyor.

Hatta karadeniz boyunca harika bir bisiklet turu olur ama görür müyüz bilemem. Türkiye de Bisiklet turu için en harika yer karadeniz kanaatimce...

• Beğen
Tepkiler: Salihcan522

emrehan.

Aktif Üye
Tepki
129
İsim
Emrehan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ömer ÇOLAK Başın Sağolsun.
Ben de Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim İmamhatiple beraberiz Çok Programlı Lise burası bilirsin. Perşembe Yaylasına çıkıp Korgan Obasından inmiştik Tepealan'a oradan da Korgan'a bi gezimiz olmuştu. Aynı geziyi tekrar tekrar yapmak niyetindeyim.

• Beğen
Tepki
11
İsim
Salihcan SAĞLAM
Bisiklet
Bianchi
Ömer kardeşim sahil cidden basit gibi görünsede güzel bi yer aslında sahilde huzur var gibi sanki ben hiç pedala asılmadan ortalama 30 km hız ile gidiyorum havaların iyi olduğu her akşam gitmeye çalışıyorum hemen hemen kardeşim taşbaşı kilisesine yakın oturuyorum sahil tarafında mesaj atarsan beraber gezebiliriz kardeşim

• Beğen

Kübra C.

Aktif Üye
Tepki
154
Bisiklet
Sedona
Hazır böyle bir başlık görmüşken soru sorma fırsatını kaçırmak istemedim :rolleyes: Ordu nasıl bir şehir, sosyal-kültürel yaşam, yol durumu açısından falan? Aslında ben de karadenizliyim ve otobüs yolculuğu sırasında Ordu'dan geçerken sahilini, sokaklarını vs çok beğendim birçok karadeniz iline göre gayet gelişmiş görünüyor. İlerde karadenizde yaşamak istiyorum da ama hep İstanbul'da yaşamış biri olarak bazı şeylerden de vazgeçmek kolay değil. O nedenle bir nebze gelişmiş bir karadeniz ili olarak Ordu'yu seçtim. Özetle Ordu hakkında fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)