Ordu

Scudo

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@önderkırca
Selam
YAnlış hatırlamıyosam 2 sene önce Ordu gitar festivali etkinlikleri içerisinde bisiklet etkinligi oldugunu duyurdugumda Ordu'lu olan fakat o anda samsunda okumakta olan birisiyle maillleşiyodum.Acaba o siz olabilirmisiniz?
Ordu'da yavaş yavaşta olsa bazı şeyler degişiyor fakat istedigim düzeyde degil ne yazıkki.Belki bizim eringeçligimizden belkide durum şartlarından Ordu'da bisiklet sürenlerin sıkıntısı çok.Örnegin sahilde bisiklet sürmek yasak ve medya bisikleti tehlikeli bir araç olarak tanıtıyor.Örnegin bir yerel gazetenin başlıgına bakın ''Bisiklet Terörü'' evet başlık bu.İnternet yoluyla gerekli mercilere çok msj attım ama en küçük bir cevap gelmedi.En büyük hatam ise yüzyüze konuşmaya gitmemem olmuştur herhalde.Üniversiteydi fln derken bazı şeylere uğraşmaya vakit kalmıyor.Bu tip sorunların çözülebilmesi için sosyal,çvresi geniş ve ikna etme yetenegi kuvvetli bir insan gerekli Ordu'ya.O da ne yazıkki şimdilik yok.Ama gerçektende süper gezilecek mekanlar var ORdu da....

• Beğen
Tepkiler: kitapkurdu

kitapkurdu

Üye
Tepki
3
ben 9 yaşındayım(bisiklet canavari yani enes abim daha iyi bilir:D )yeni konu nasıl açılır cevaplarınızı bekliyorum

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
İnsan yaşlancaksa öyle bir yerde yaşlansın, hayat oralarda. Ama İstanbul'da vatan ve mekan, aşığız burasız da olmuyor. Ama dediğin gibi Ordu'da Doğa süper! En kısa zamanda vakit bulup gidin kesin o taraflara. Bir de gidince Gölköy'de benim için çift kaşarlı tost yiyin yanında da çay için. Mesudiyede'de de akarsudan yüzünüzü yıkayın.:)

@bisikletcanavari

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Theeeyt şu an memleketteyim.NE yazıkki bisikletimi getiremedim ama yinede geziyorum.Arkadaşlar sağ olsun.Son 2 gündür kar bastırdı.BEndede eski delilikler olamıyor artık.Bünye hassaslaştı.Yoksa çoktan alıp çıkmıştık bisikletlerle boztepeye :) İnşallah yaza bol bol gezicez.Sizleride bekleriz Ordu'ya. ;)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
yazın oralara gelmek isteği bende de var ama bakalım hayat müşterek ahh ahhh memleket gibisi yok

Modifiyeci

Üye
Tepki
10
s.a Ben De Ordudanim Merkez Den KardeŞ.. Senle Bİ GÖrÜŞelİm İstersenn ;) Dur Pm.den Msj Atiyorum..

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
hoşgeldin kardeşim burda ii vakit geçirmen dileklerimle
cyclist_43

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
hoşgeldin.ortam güzel burda.iyi vakit geçirmen dilegimle...

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Selamlar
NE yazıkki şu an Ordu da degilim.Finaller nedeniyle 2 haftalıgına Adana'ya döndüm.İnşallah 2 hafta sonra tanışırız sizin için uygunsa.Merak etti Ordu da okuyormusunuz yoksa memleketinizmi Ordu?