Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön kaldırarak en uzun seyahat

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
"Fullerton, California"da yaşayan "Kurt Osburn" , "Hollowood, California" dan başlayıp, "Orlando, Florida" ya kadar Ön kaldırarak evet yanlış duymadınız ön kaldırarak 13 Nisan 1999'da başladığı turunu 25 Haziran 1999'da bitirmiş. Ve işin can alıcı kısmı bu amcamın Ön kaldırarak, tek teker üzerinde kat ettiği yol 4,569 km :eek:

Kısa ve net olarak oharaa diyorum başka da bişi demiyorum :D

Adam tur sonunda şunları söylemiş : "Amerika'nın bu kadar büyük bir ülke olduğu bilmiyordum. İki okyanus sahili arasının bu kadar uzak olmasını fark edememişim."

Helal olsun ne diyelim. Harbi rekor kırmış yani.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa_Temizel
Scudo
:D yaw uyumuş tabi. dinlene dinlene gitmiş yoksa nasıl gidecek 4500 km :eek: Olay yolda giderken devamlı tek teker gitmede. rekor orda yani. dinlenmiş dinlenmesine ama seyahat esnasında hep tek teker.... Abi günde 100 km gitse (ki onu da tek teker zor gider) 45 günde anca gitmiştir :D uyumadan nasıl gider yahu :rolleyes::D

ben daha iki tekerlek üzerinde 4500 km yapamadım adam tek tekerlekle yapmış harbi bi rekor denemesi yaww...

bu rekordan anladığım amerika dümdüz bi ülkedir. dağları vadileri yoktur.
tek teker halindeyken dik yokuşları inip çıkmak mümkün müdür. ben normalde de tekteker yapamadığm için bilmem butür zorluklarını

Eski konulara bakarken ilgimi çekti bu konu tekrar. Hakikaten nasıl bir rekordur bu yaw :D

@eYa

Rekoru 71 günde gerçekleştirmiş (13 Nisan- 25 haziran), mesafeye bölersek günde ortalama tahmini 65km gitmiş diyebiliriz ki; yapılabilir.

abi ön kaldırarak gitmenin ne luzumu var ki gerçi zorluk orada 4500 km gidebiliyosa eğer dünyanın çevresini gezseymiş daha iyiymiş akıl işi diil.adam rekor bitince nasıl gezdi acaba:D bütün vucud uyuşmuştur.heralde kırılması muhtemel en zor rekor budur

helal olsun amcamıza ön kaldıraRAk gitmek için sürekli pedal çevirmek gerkiyor.

konuda resim mi var yahu ben niye göremiyorum???????

@ergin

Konuda fotoğraf vardı. Ancak forum güncellemeleri sırasında gitmiş sanırım. bakalım tekrar bulmaya çalışayım ;)

• Beğen
Tepkiler: rochas
Süpermiş, adam birde sırıtıyor yahu :D ve okadar kilometreyi bmx ile yapmış.. oda ayrı bir tebrik konusu..

Back