Ön far tavsiyesi

Scudo

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
@theburakt Hocam test ettim, far 1 saat 20 dakika full ayarda aydınlattı. Farı bir önceki, gece iş yaparken 15 dakika kadar, yine full açıkta tuttum. Arka far tam ışıkta 2 saat ve hala yanıyor, tabi kısıldı ışığı. Yarım saat sonraki fotoğraflarını ve en son 1 saat sonraki fotoğraflarını çektim. Farlar benim hoşuma gitti. Şimdilik tavsiye ederim.
İlk fotoğraflar yakmaya başladığım, ortadakiler yarım saat sonrası, sondakiler yaklaşık 1.30 saat sonrası.
IMG_20181011_122100.jpg IMG_20181011_122141.jpg

IMG_20181011_124931.jpg IMG_20181011_125012.jpg

IMG_20181011_134613.jpg IMG_20181011_134655.jpg

@Ali_Bey00 Hocam benim setten alın, yani ikinci. Arka ışık lümen, o dörtlüde benimkinden az. Zozo kask ışıklı fileli var bende de. Giriş seviyes için yeterli.

Ali_Bey00

Üye
Tepki
7
İsim
Ali Kaya
Bisiklet
Salcano
@hardnrocker teşekkürler hocam gelecek ay önerdiğiniz kaskı ve ışığı ayrıca birkaç aksesuar daha alacağım

• Beğen
Tepkiler: hardnrocker

Cagatay26

Üye
Tepki
1
@hardnrocker hocam ben de plus7207 ön far aldım benim telefonumun şarj adaptörü hızlı şarj özellikli şuan taktım yeşil ışık yanıp sönüyor sıkıntı olur mu acaba siz nasıl şarj ediyorsunuz ?

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Bundan al tek şarjla 20 saat ışık veriyor

Dosyalar

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
İki ay önce Moon Meteor 250 ((link)) satın aldım. Beklediğimden güzel aydınlatıyor, karanlık yollarda özellikle efsane. Öneri arayanlara önerilir. Forumda kullanan çok arkadaş var, şikayetçi olanına denk gelmedim.

• Beğen
Tepkiler: Afyon35

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
@Cagatay26 Ben de mi 6 nın hızlı şarj adaptörü ile yapıyorum. Bende de yanıp sönüyor. Dolunca sabit yanıyor. Bir sorun olmaz. Hızlı şarjı desteklemediğinden ışık, normal voltaj kullanıyor.

Sezer Kunt

Üye
Tepki
10
Bisiklet
b'Twin
61FzyqYhXZL._SL1500_.jpg
(link) uzun zamandır konuyu takipteyim lakin biraz daha yüksek lümen arayışımdan dolayı kaliteli markalar arasında bulduğum bu oldu. Daha önce kullanan, gören var mı bilmiyorum çok fazla inceleme bulamadım ama videolardan gördüğüm kadarıyla bu ürünü alacağım. 900 lümen de işimizi çok iyi görür sanırım.

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Sezer Kunt Hocam ışık hakkında bilgim yok ama gözünüzden kaçtı galiba attığınız linkteki satıcı Türkiye'ye göndermiyor ürünü

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Moon meteor C3 400 lümen. Merlinden aldım, kargo dahil 176 tl ye kapıya teslim. Aydınlatması efsane, araba farı gibi. Usb girişli çok kullanışlı. Çakar modları var..
(link)

Sezer Kunt

Üye
Tepki
10
Bisiklet
b'Twin
@Afyon35 detaylı fotoğrafları burada mevcuttu o yüzden bu linki atmak istedim. Ürünü türkiyeden alacağım

mrth

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Diğer
Şöyle angel eyes tarzı yanan farlar var sizce alınır mi? Screenshot_20181012-003225.png

Dosyalar

theburakt

Üye
Tepki
44
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
(link) usta ürün geldi elime gayet de güzel de anlamadığım çakardan düze nasıl geçiyor bu? Kısa basınca parlaklık değişiyor, uzun basınca mod değişiyor diyor da. Uzun basınca kapanıyor :D

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın inşallah. Işık tamamen kapalı iken uzun basın, mod değişir. Tekrar mod değiştirmek için, yine kapalı konumda uzun basın.
Led orijinal mi? Bu fiyata alınmaya değecek iki ürün gibi gördüm, siz ne dersiniz?

theburakt

Üye
Tepki
44
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
@hardnrocker Eve gideyim bakacağım orijinal olup olmadığına. Tek beğenmediğim şey şimdilik mercekte çizik var. İkinci ürün hangisiydi? Çift far yapabilirim yeterli verimi alamazsam. Gerçi alırsam da yapabilirim duruma göre.

hardnrocker

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
@theburakt Ben ön arka takım olanı aldım. Siz tek ön far aldınız galiba.Yani iki ürün derken, iki fardan bahsettim.
Mercek çizik derken üst camdan mı bahsediyorsunuz? Benim üst camda çizik yok fakat camın altında yansıtıcı zeminde toz ve çizikler görüyorum. Yani ayna kısmımı deniyor bilmiyorum fakat bende de çizik ve toz mevcut. Ayrıca dış plastik kaplaması da pürüzsüz değil. Çizikler ve toplu iğne batırılmış çıkarılmış gibi ufak delikler mevcut. Fakat bunlar sorun edilecek kadar büyük değil.
Ben de ileride yetmezse ek far alırım düşüncesi ile sipariş geçtim. Aslında yurt dışından alacaktım fakat döviz durumu ve gelmesi için bekleme olacağı için vazgeçtim.

Ürün kargodan geldiğinde nasıl bir taşımaya maruz kaldıysa aras kargoda, ön far dışarı çıkmıştı kendi kutusundan. Gözlüğü de aras getirdi. Onu da güzel sarıp desteklemişler fakat o da kutusundan çıkmıştı. Allah dan hasar yoktu ikisinde de.

Tepki
39
İsim
Ahmet Bolat
Merhaba arkadaşlar. Ön ve arka far alacağım. Ayrı ayrı ve set olarak iki seçenek var. Kararsız kaldım. Set olarak mı alsam yoksa ayrı ayrı mı?

Dipnot: İstanbul'da yaşıyorum. Bisikletimi işe gelip giderken de kullanıyorum. Mevcut ekipmanım yeterli değil. Malum kışa yaklaşıyoruz, akşam aydınlatması çok önemli.

Set olan;

(link)

Ayrı ayrı satılan;

(link)

(link)

Ali_Bey00

Üye
Tepki
7
İsim
Ali Kaya
Bisiklet
Salcano
@fcbarca18991999
Hocam aklınızı karıştırmak gibi olmasın ama şuna ne dersiniz ön far olarak :(link)
Bu da incelemesi :
arka far için de daha uygun bir şey olarak şunu alabilirsiniz : (link)
bu da incelemesi :
ben bunları almadım ama n 11 de indirim olacak eğer olmasaydı bunları alırdım.