Ön far tavsiyesi

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.208
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Eastpower mağduruyum , sarsıntı nedeniyle 2 kere içinden lehimi kotu. Son koptuğu yere elle lehim yapamadığımız için çöp oldu.
Bir kaç arkadaş daha benzer sorunlar yaşamışlardı.
Eğer birkaç kişinin yaşadığı bir problemse işi şansa bırakmamak adına farklı modele yönelmek gerekiyor sanırım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Scudo

Gürkan Baş

Aktif Üye
Tepki
314
İsim
Gürkan
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
şuanda elimde olan 2 model hakkında kullanımını söylemem gerekir schullz 3x t6 led li bisiklet farı içinde dahili pil bulunmuyor powerbank ile kullanılıyor aydınlatması gayet başarılı elinide powerbank var ise şarjı normal farlara göre daya çok dayanıyor normal olarak,bir diğeri ise plus 7607 yeni adı ile epic double b şarj süresi olsun aydınlatma mesefasi olsun gayet başarılı üründür,diğer önerim ise schulzz 2xxml-t6 buda gayet başarılı bir far en güzel özelliliği içinde bulunan pillerin çok rahat bir şekilde değiştirebiliyor olması örnek olarak içindeki 2 adet 18650 pili sony vtc6 ile değiştirdiğinizde çok daha iyi performans alacağınıza eminim..

bilaltuna

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Bilal
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende moon meteor 600 Lümen siparişi vermiştim , bugün elime ulaştı . Dayanamayıp hemen akşam sürüşüne çıktım , karanlık yerlerde performansı çok çok ahım şahım değil.beni çok çok tatmin etmedi açıkcası.önümü yeterince gösteriyor ama sanki birşeyler eksik gibi insana yani beni tam olarak tatmin etmedi , arkadan gelen sürücülerin aşırı derecelerde dikkat edebilir mi bilemiyorum.ama orta kalitede olsun ne iyi ne kötü olsun derseniz tavsiye edebilirm.aynı fiyata yüksek lümen vaat eden çin ürünlerini alsaydım memnun kalırmıydım ikilem içerisindeyim.

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.208
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende moon meteor 600 Lümen siparişi vermiştim , bugün elime ulaştı . Dayanamayıp hemen akşam sürüşüne çıktım , karanlık yerlerde performansı çok çok ahım şahım değil.beni çok çok tatmin etmedi açıkcası.önümü yeterince gösteriyor ama sanki birşeyler eksik gibi insana yani beni tam olarak tatmin etmedi , arkadan gelen sürücülerin aşırı derecelerde dikkat edebilir mi bilemiyorum.ama orta kalitede olsun ne iyi ne kötü olsun derseniz tavsiye edebilirm.aynı fiyata yüksek lümen vaat eden çin ürünlerini alsaydım memnun kalırmıydım ikilem içerisindeyim.
2019 yılında 70 tl ye sözde 15000 lümen verebilen bisiklet ışığı almıştım. Kötü müydü? Asla değildi. Ben çok memnundum fakat toplasan 300 400 lümen ancaydı. Demek istediğim Aliexpress'te lümen işi biraz şişirme gidiyor gibi. Diğer ürünlerin kullanıcıları da aynı görüşte. Rockbros markasında durumlar nedir bilmiyorum tabii çünkü o markanın ürünlerini gayet beğeniyorum.

• Beğen
Tepkiler: bilaltuna

bilaltuna

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Bilal
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Şehir - Tur
2019 yılında 70 tl ye sözde 15000 lümen verebilen bisiklet ışığı almıştım. Kötü müydü? Asla değildi. Ben çok memnundum fakat toplasan 300 400 lümen ancaydı. Demek istediğim Aliexpress'te lümen işi biraz şişirme gidiyor gibi. Diğer ürünlerin kullanıcıları da aynı görüşte. Rockbros markasında durumlar nedir bilmiyorum tabii çünkü o markanın ürünlerini gayet beğeniyorum.
Sanırım biz araba farı gibi aydınlatsın fakat ucuz olsun ürün istiyoruz fakat öyle bi ürün yok .eldeki kullandığımız ürünlerde bizi tatmin etmiyor . En iyisi kendini kanıtlamış Lümen konusunda bizi kandırmayan ürün alıp kullanmak.

• Beğen

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.208
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Piyasada eski fiyattan bu ürünü veren bir tek bu mağaza var. 5 üzerinden 3.8 yıldız almış ve yorumlar kötü değil. Mağaza güvenilir midir?

bilaltuna

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Bilal
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link)

Piyasada eski fiyattan bu ürünü veren bir tek bu mağaza var. 5 üzerinden 3.8 yıldız almış ve yorumlar kötü değil. Mağaza güvenilir midir?
Pttavm garantisi var . Paranız güvende fiyat çok iyi , kutusunu yırtmadan ışığını test edebilme imkanınız var ( kutunun ortası açık , açma kapama tuşuna erişebiliyor) en fazla çalışmazsa bi aksilik görürseniz iade edersiniz.ha en baba en olumsus ne olabilir rafta uzun süre kalmış olabilir lion pilin ömrü kısalmış olabilir onuda biz anlayamayız zaten.beğenmezseniz iade edersiniz kutusunu yırtmadan

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve M.İhsan

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pttavm garantisi var . Paranız güvende fiyat çok iyi , kutusunu yırtmadan ışığını test edebilme imkanınız var ( kutunun ortası açık , açma kapama tuşuna erişebiliyor) en fazla çalışmazsa bi aksilik görürseniz iade edersiniz.ha en baba en olumsus ne olabilir rafta uzun süre kalmış olabilir lion pilin ömrü kısalmış olabilir onuda biz anlayamayız zaten.beğenmezseniz iade edersiniz kutusunu yırtmadan
Işığı tam ayarlayıp max. ışık seviyesine çıkarttınız mı? Düz yanan modda uzun süre basılı tutunca ışık şiddeti azalıp artıyor bilginiz olsun.

Hkn24

Üye
Tepki
54
İsim
hakan serici
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bilaltuna ;
Tekmotordan geçen hafta moon 1000lümen satın aldım biraz savsak bir mağaza bugün gönderiyoruz diye diye 3 gün geçirdiler .gelen ürün kutu yırtık koruyucu bir ambalaj yapılmamıştı , ürün biraz tozluydu teşhir gibi mi test için deneyip mi gönderiyorlar bilmiyorum. ama sağlam ulaştı elime sonuç olarak .bence sipariş verilebilir fiyat avantajı ile.

• Beğen

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Takdir edersiniz ki ilk sayfalardan son sayfalara kadar araştırma vaktini bulamıyoruz. Paragraflar sıralamanızı istemedim sadece kısa bir öneri ve tecrübe istedim.
Merhaba ben şu şekilde yapıyorum sağ üst köşede arama (büyüteç resmi var) merak ettiğimi oraya yazıyorum şu ana kadar konu hakkında konuşulan yazılanlar dökülüyor size de tavsiye ederim :)

(link)

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.208
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba ben şu şekilde yapıyorum sağ üst köşede arama (büyüteç resmi var) merak ettiğimi oraya yazıyorum şu ana kadar konu hakkında konuşulan yazılanlar dökülüyor size de tavsiye ederim :)

(link)
Teşekkür ederim deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: sadi imren

Ekincan

Daimi Üye
Tepki
1.571
İsim
Ekincan Erol
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Moon ön ışık için bu adaptöre ihtiyacım var. Model numarası RB-28. Gören duyan alıntılarsa sevinirim. Bikeinn sitesinde mevcut ama 60 liralık ürüne 140 lira kargo istiyor. Daha makul arıyorum :)
W_RB-28.png

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
  • Beğen
Tepkiler: Ekincan

Samet M.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.129
İsim
Samet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha yeni Moon Meteor X Pro ile ilgili bir inceleme yazısı yazdım. İlgilenenler için şuraya bırakayım
(link)
Hocam sizin inceleme tercihimde çok etkili oldu. Keşke daha önce alsaymışım dedim, teşekkür ediyorum.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.129
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Teşekkür ederim.
Maalesef o 1300 lümen bana lazım :(
Belki bir alt kademesini de kullanabilirim duruma göre.
Videoyu ve yorumları merakla bekliyorum.
Umarım bu ısınma sorunu dayanıklılık sorununa dönüşmez. :(
Hocam kusura bakmayın uzun zamandır akşam sürüşüne çıkmıyordum, bu akşam grup ile ilk defa çıktım uzun bir aradan sonra.1652384629728.jpg1652384629706.jpg1652384629685.jpg1652384629685.jpg

• Beğen
Tepkiler: Hayaksisheytan

fatihgocmez

Forum Bağımlısı
Tepki
1.720
İsim
Fatih
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben bunu sipariş verdim. Zozo JY 7029 Muş 700 lümenmiş. yorumlarda vortex pro 600 emsali yazmışlar.

1652421852738.png

• Beğen
Tepkiler: Smhcetinkaya

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhaba iyi günler dilerim
(link)

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.129
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba iyi günler dilerim
(link)
Grubunda bulunduğum bir arkadaş kullanıyor, hatta dün akşam kullandı kendisi. Benim gözlemlediğim kadarı ile sadece kendi çevresini aydınlatabildi, uzun mesafeyi göremiyorsun bunun ile.

hasanben

Forum Demirbaşı
Tepki
805
İsim
Hasan
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Çin mallarındaki lumenlerin hepsi yalan çin malı cep telefonlarında ki sar değerleri gibi fiyasko ticari rant elde etme amacı ile kağıt üzerinde pazarlama....