öğrenci için Maks 140 lira bisiklet

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
merhaba arkadaşlar öğrenciyim daha önce emektar bisikletimin canına okudukları için yeni bir bisiklet ihtiyacı sezdim daha doğrusu eskisini tamir etmek için uğraşmaya değmez.Şimdi 140 lira ya uygun sıfır bir bisiklet bulabilirmiyim ?Eğer bulursam bu bisiklet sorunsuz bir şekilde ne kadar km idare eder ne yapmalıyım çok kararsızım.Yardımcı olabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçebilir mi ? saygılarım la

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Üzgünüm ama o paraya kaliteli bir bisiklet bulabileceğinizi sanmıyorum. En az 250-300 lira gibi bir para ayırmalısınız, ki o bile o kadar kaliteli olmayacaktır. Biraz daha biriktirip ikinci el, temiz bir bisiklet almanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
o bütçeyle sakın sıfır alayım deme önceki bisikletini aratabilr.bütçeni 250nin üzerine çıkarıp 2.el sedona borla falan araştırman en iyisi olmakla beraber, internette (sah.......com) 125-250 aralığında salcanoların eski modellerinin alu kadroluluarı var (ng 650, ng 600-700 vs.) onlara da bakabilirsin. bir de forumda dinçer uysal adlı arkadaş alu kadrolu ümit evolution satıyor onu da değerlendir derim.

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
140 lira civarı fiyata memnun olacağın bir bisiklet bulmak çok zor olur kardeşim..
biraz daha sabredip bütçeni 200 ün üstüne çıkarmanı tavsiye ederim..
2. el salcano falan bakabilirsin o zaman..
ng 650 iyi bir başlangıç olabilir mesela

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
daha fazla biriktirmek isterdim istiyorum lakin öğrenciyim fotokopi parası kartuş parası fakülteye gidecem paso doldurma parası ıvır parası zıvıra para derken malesef ki bu miktarı zor artırırım söylediklerinizi bir bir not ettim çok iyi bir değerlendirme yapmam lazım nitekim bisikletle öyle kısa mesafe yapan birisi değilim (link) işte çalınan parçaları sökülen bisikletim bu malesef satmak zorunda kaldım hiç yoktan iyidir şeklinde biniyordum

ugurcan ugur

Aktif Üye
Tepki
27
bence abi sen güzel bir bisiklet arıyorsan hele disk fren arıyor isen 500+ Lirayı Gözden Çıkaracaksın Disk Alacaksan Whistle Miwok 1053D yi öneririm 650-850TL arası Birşey

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
elbette artık iyi idare edecek sağlam yapılı bir şey arıyorum fakat önümde ki en büyük engel öğrenci olmam :( (link) noktalar hariç böyle bir bisiklet buldum belki biraz işimi görür dedim lakin 195 cm boyum var :( ufak ve sağlam mı değil mi bilmiyorum salcano çok iyi bir seçim olurdu ama maddiyatım hiç el vermiyor acaba ilandaki beldeyama nasıl

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
O çift amortisörlü, demir yığını bisikleti alacaksan hiç bisiklet alma derim.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Elimde bisiklet var.O fiyata bulabileceğin en iyisi ve bütün parçaları bakımlı.Hafifte. Düşün derim.
İlerde kadro+maşa alırsın.Kadro ucuza geotech var ondan alırsın bir de üzerine sr suntour xcr maşa.Kaliteli bisikletin olur.

Link:(link)

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link)
Yakından da gördüm bu fiyata alınası bir bisiklet.
Biraz daha para biriktirin.

Murat Uluoğlu

Daimi Üye
Tepki
145
@Harun Salcı

merhaba, bu bisikletten biraz bahsedebilir misiniz? arkadaşım şehir içinde önüne sepet takıp markete vs. gidip gelmek için göbekten vitesli, kontra pedal şehir bisikleti arıyordu ben de tesadüf eseri geçenlerde bunu gördüm ve tavsiye ettim. ama salcano'nun kendi sitesinde böyle bir bisiklet yok. nedir ne değildir bilmiyoruz. ucuz ama sonuçta demir yığınına da para vermeyelim dedik. siz ne dersiniz?

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Uluoğlu

Bisiklet Ammaco'nun,o markayı da Salcano üretiyor.Kadrosu çok yüksek ihtimal çelikten.Önüne sepet takılabilir.Eğer profesyonel olarak gezi vs. yapılmayacaksa alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Uluoğlu

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) hibinden.co m/ilan/alisveris-spor-bisiklet-orginal-bianchi-speed-dag-bisikleti-garanti-37898851/detay

bence bu tamsana göre pazarlık yap tamam

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim son arkadaşın gönderdiği ilana bakıyorum birde hepsi burada sitesinde de bir salcano exel var acaba o iyimidir piyasada daha ucuza bulabilirmiyim 149 lira fiyat çekmiş hepsi burada sitesi bir garipliği yokdur umarım

cakarenes

Üye
Tepki
31
baştan söyleyeyim çift amortisörlü bisiklet önermiyorum,bu yüzden kendiminkini de satıyorum ama ille de çift amortisörlü alacaksanız benimkini 100 tl ye verebilirim,50 tl ye de bakım tarzı bir şeyler yapabilirsiniz.ama gene söyleyeyim, ÇİFT AMORTİSÖRLÜ ÖNERMİYORUM
(link)

alper öztürk

Aktif Üye
Tepki
79
Biraz daha beklemeni öneririm. İnşallah uygun bir bisiklet alırsın :)

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
sonunda bir bisiklet aldım tekrar teşekkür ederim

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@engin güner

Ne aldınız?

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
corvette marka bir bayan bisikleti sahibi sedona ya geçiş yapmış 100 liraya aldım kendisine çok buradan çok teşekkür ediyorum

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@engin güner
resimlerini paylaşırsan bizlerde seviniriz..:)