O güzel bisikletler o güzel jantlarıyla gittiler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@hamlet2006
Hocam ne bileyim, akşam villasına 300.000 TL'lik aracıyla gidecek herhangi bir siyasetçi için gidip yaşadığın ülkenin insanını 'durduk yere' neden üzüyorsun? Banane siyasetçisinden kardeşim? Ben ülkemin iyiliğine bakarım, bugün herhangi bir milletvekilimiz milletimiz 'maddi zorluk çekerken' yüzbinlerce liralık otomobil sahibi değil mi? Evet, ben buna takılıyorum. Benim halkım sefalet içerisinde yaşarken benim milletvekilim 'benim milli paramı' israf ederek yaşayamaz, çünkü hakkı yok... İkiside benim vatandaşım ben ikisini de seviyorum, sadece aradaki eşitsizliği sevmem olay bu kadar...

Scudo

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
@Kamış Tornavida
Sen daha hiç bir tartışma yokken ortada gelip Atatürkü karıştırıp olay çıkarmayın diyorsun ve bütün tartışmanın başlangıcını yapıyorsun çünkü adını bile görmekten nefret ediyorsunuz eminim sonrada yallah arabistana deyince vıdı vıdı yapıyorsunuz iki saat. Zaten atatürkü günümüzdeki siyasiler gibi sadece basit bir parti lideri gibi göstermeye çalışmakla amacında ortaya çıkıyor hem tartışma çıkarmaya hemde sevmediğin birini basitleştirdiğini sanarak nefretini kusuyorsun.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Her zaman her yerde kutuplar olur, ama Atatürk bu ülkenin birleştirici bir değeridir. Kimse kimsenin değerlerine laf etmesin, kutuplaşma da olmaz, tartışma da.

Fire Blade TR

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Ahmed Tuğrul Ş.
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
:) Hayaller H2r Carbon eldeki Küba :D

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

münferit vagon

Daimi Üye
Tepki
581
İsim
Ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Cesarisback Sizi de üst taraftaki mesaja havale ediyorum. İnanın konu hakkında bir şey demedim yav, niye beni düşman ilan ettiniz şimdi Kardeş benim dediğim şey de bu, yapmayın bunu.
Bir de kardeş, Atatürkü karıştıran ben değilim, başlığı açan arkadaş. Ben de kendisini uyardım. Ne hikmetse bana yıktınız olayı

• Beğen
Tepkiler: Fire Blade TR

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Ben sahilde turlamaya gidiyorum arkadaşlar herkes elindeki bisikletin kıymetini bilsin :) iyi geceler

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
@Kamış Tornavida Adam "kimse salak değil konuda tartışmalara yol açıcak laflar etmişsiniz" diyor siz de hak veriyorsunuz yani şimdi forumda varmı bilmiyorum fakat Atatürkten nefret eden vatan haini arap seviciler alıncak diye forumda Atatürkten bahsetmeyelimmi.

dnzlye

Üye
Tepki
27
İsim
Deniz
Bisiklet
Carraro
@Kamış Tornavida @Kamış Tornavida

ah be arkadaşım bu dünyada birlik olunduğunu sanıyor biraz mantıkla böyle bir şey olamayacağını insan yapısına ters olacağını biliyorsun.
üstelik kutuplaştırıyor sunuz diyorsun da Bu ülke her türde insanın barındığı bir yer. 2.Selanik gibi bir şey.
üstelik farklı düşüncelerin olması kutuplaştırmaz üstelik dahada güçlendirir.
fikir çokluğu gelişime katkı sağlar insanlar birbirini tanır.
barış içinde olabilir fakat aynı düşüncede olamaz.
günümüz türkiyenin gerçeği de bu insanlar birbirini hiç tanımadan körü körü düşüncelere inanıyor aslında ne kadar gereksiz muhabbetler olduklarını halen farkında değiller.siyasiler sizi oynatır bu kadar basit sen kendi geleceğini ve diğer insanların geleceğini düşün devlet seni asla düşünmez bunu bil DEVLET "Patronları Ve Parayı Düşünür" Bu kadar basit.Kapitalist dünya sizin gibi dinine(bokunu çıkaranlar kendi yaşayıp başkalarına zorla yaşattırmaya çalışanlara),düşüncelere körü körü inanan adamlar sayesinde gelişti TEBRİKLERRRR. Keyfinize bakın.
Friedrich-Nietzsche-Sözleri.jpg

• Beğen
Tepkiler: karanbatu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bartsimpson
Ülkemiz için yaptıkları TARTIŞILMADI, TARTIŞILAMAZ VE TARTIŞILAMAMALI hocam, ülkemiz tam battı denilirlen çıkıp geldi ve bizi kurtardı...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
afrikada bambudan bisiklete biniyorlar shimano desen o ne derler halimize şükür edelim :ckskc:

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
Ne zamandır Atatürk'i tartışmamıştık, bu iyi oldu. Hadi Türk ulusunun gelmiş geçmiş en büyük savaş dehası, reformcusu, kurtarıcısı olarak tüm dünya tarafından kabul görmüş birini tartışalım arkadaşlar :snzdglsn: Anlam veremiyorum ama bundan keyif alınıyor.

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
3 sene önce param yokken dizdiğim XO-X9 seti; şuan param olduğu halde dizemiyorum :D Olayın ilginç tarafı bu tam olarak. PG990 ruble almam gerekiyor, param olduğu halde alamıyorum.
E para yokken nasıl aldım ben bu rubleyi 3 sene önce. Durum vaziyet bu kısacası, paranın bir değeri kalmadı. Aynı şekilde XO'lardan XT'lerden aşağı inmeye başlayacağım ufaktan. Külfetten başka bir getirisi yok artık.

Her konuda tartışma çıkmasını da buna bağlıyorum; insanlar istedikleri bisiklete binemiyor, istedikleri grup sete sahip olamıyor. Sonra geliyor burada birbirlerini yiyorlar :) Şaka yapmıyorum, alım gücü yüksek insanların daha mutlu olduğu - daha az tartışmaya girdiği ispatlanmış bir gerçek. Ülkenin refah seviyesi artsa, halkın alım gücü artsa belki daha az tartışma yaşayacağız burada.

"Nasıl olsa Dura-Ace Di2 kullanıyorum sizinle mi uğraşacağım" diyeceğimiz günleri bekliyorum :

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cazci
Kesinlikle atlardan esinlenmiştim hocam, bisiklete uyarlamaya çalıştım şairin sözünü. :)

Fire Blade TR

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Ahmed Tuğrul Ş.
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Gökhan Akkaya Bisiklet yok abi ne diyosun Allah aşkına 6 yıldır boş hayaller :(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@rodya
Hocam sırf aynı şeyi düşünmüyor diye sürekli birilerini 'hor görmek' işin ilginç yanı, üzüldüm açıkçası bu konuda yazılanları görünce. Bu arada karikatürde efsaneymiş. :)

@Mehmet Metin Levent
Hocam hemen karalayayım derdindeler, bunun adı nankörlüktür. İyilik yapan insan yaranamıyor bunlara maalesef...

@seko35.50
Hocam bende bugüne kadar hiçbir zaman gidipte bir siyasi partiyi destekleyipte oy kullanmadım, sadece ülkemin iyiliğini düşündüm. Adam canını ortaya koyup silah arkadaşlarıyla bizim hayatımızı kurtarmış, bu adamın yaptıklarının karşılığı olarak nankörlük mü ya da hainlik mi yapacaksın? Ama yok, daha karalama derdinde...

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Vicdansız dolar dolar dolarrrr..
Durmayıp 5 olma dedim
Bizi delirtme dedim
Dolar yükselme dedim
Haber bile etmedin
Vicdansız dolar dolar dolarrrrr.... :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cesarisback
Hocam atamızın sayesinde müslüman ülkeler arasında tek laik bir şekilde yaşayan biz olduk, dünyada kadınlara ilk seçme ve seçilme hakkını biz verdik daha ne olsun? Şuanda dinimizi rahatça yaşıyoruz, ya demokrasiyi getirmeseydi ne olacaktı? Bu adam sayesinde kadınlarımız seçme ve seçilme hakkına sahip oldu. Ben bugün bu coğrafyada dinimi rahatça yaşayabiliyorsam yine bu adam sayesinde, eee daha ne yapsaydı bu adam? YÜCE ALLAH'A YATIP KALKIP DUA ETMEK LAZIM...

@CaRviLLE
Biz boşuna iç kastikle fakan uğraşıyoruz o zaman. :) Hocam bendeki şanssızlığı bilmiyorsun sen o lastik yine yarılır beni yarı yolda bırakır. :)