NİXGON'UM (cenix dragon)

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
gule gule bin ama daha profosyonel olmani tavsiye ederim :D

Scudo

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
hayırlısı olsun ne diyelim ona verdiğin para ile eski bisikletini geliştirebilirdin bu çeşit çift amortisörlü bisikletler sürücüsünü gerçekten yoruyor ortadaki yaylanma pedala verdiğin gücü absorbe ediyor ve fazladan yoruluyorsun almışsın madem hakkını ver iyi sürüşler

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
saolun yalan yok aldığıma pişmanım keşke eski bisikletimi yaptırsaydım diorum hatta onuda yaptırcam bu daha senesi dolmadan arka attırıcıyı attı zor yaptırdık şuanda arka vites teli kopuk kömürlükte yatıyo yaz gelsin hayırlısıyla yaptırcam

Erdem Eryiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
175
Bu bisikletlerde yapılan bir modifikasyon yok gördüğüm kadarıyla...Ve konu yanlış bölümde diye düşünüyorum...

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
yeni bir resimle karşınızdayız yaza çamurluk,neon,km saati,LİSELİM yazısı,arka farla karşınıza çıkacağız kısmetse

(link)dediğim gibi NOS yazılı resmi ekledim biraz dikkatli bakarsanız CENİX'in altında NOS yazısını görürsünüz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
2 bisiklette birbirinden güzel güle güle kullan bol pedallar.

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
saolasın ama jantları sarı olan şuanda baya bi bakım istio bu mavininde bitek vites teli değişicek o kadar

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Kardeşim çok güzel bir bisiklet.Umarım daha güzelleriyle daha çok mutlu olursun...ALLAH kazasız belasız buna ve daha iyilerine binmek nasip etsin...
Tşk ler paylaşımın için.İyi forumlar...

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
Fırından yeni çıktı sıcak sıcak:
(link)http://img147.imageshack.us/img147/2414/dsc00909b.jpg
(link)http://img147.imageshack.us/img147/2774/dsc00913f.jpg
Bu da garajımızın önünden bir poz kısmetse yazın kapıyı yeniden boyayacağım:
(link)http://img147.imageshack.us/img147/2633/dsc00914l.jpg

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
o zaman bana çok masraf çıkartır gibi gelmişti bide ben de amortisörlü bisiklet istiyodum bunuda bulmuştuk aldık ama şimdki aklım olsa almazdım eskisi zaten yol bisikleti görünümlü dağ bisikleti(doğan görünümlü şahin hesabı:D)maşasını değiştirsem tam dağ bisikleti olucaktı ama bunu aldığıma pişman mıyım hayır değilim çünkü ötekini kuzenimden almıştım araba aldığı için artık buna binmiyordu bu ama ben alıp zincirini yaptırım koltuğunu değiştirdim bazen lafını yapıyorlardı hoş gerçi artı yapmıyorlar ama olsun bunu aldığımda iyi oldu zaten ötekinin baya bi massrafı çıkıcaktı görünmüyodu ama içerden baya bi masrafı olacağını tahmin ediyorum ne de olsa 11 senelik toplama bi bisiklet ve bu 11 senenin çoğunuda kömürlükte yatarak geçirdi kimbilir nereleri çürüdü

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
benmkininde direksiyonu paslandı ve vites teli çıktı ilk aldığımızda aldığımz yerle az kavga etmemiştik mekanizma falan dağılmıştı lastik patlamıştı hemde ilk gün götürdük aldığımız yere garantiye götürün onlar yapsın dediler.bizde bıraktık kapılarının önüne geldik sonra yaptırdılar gittik aldık.Ama bu cenixlerin çoğu sorunlu çünkü ilk başta yanış bisiklet yollamışlardı(farklı renk) gittik bunualdık ondan sonra kavga edip bıraktığımızda haber verdiler yaptırdık gelin alın diye giitiğimde bundan önceki de ordaydı ve 3-4 tane daha böyle bisiklet vardı ve hepsi gidip gelmişti belliydi.