Ng 020 Slx

BF Okuru

Üye
Tepki
2
merhaba arkadaşlar
(link)
linkteki bisikletin fiyat / performans oranı sizce nasıldır ?
ek olarak bu bisikletin ağırlığını bilen kimse var mıdır ?

• Beğen
Tepkiler: Ali Hekimoğlu
Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bence fiyat performans gayet iyi. Bayiler kolaylıkta sağlarlar alırken.. (taksit/ nakit indirimi vs.)
Bilal Akgül'de bu bisikletle antrenman yapıyordu geçen sene.
Tavsiye ederim..
Ağırlığı da sanırım 11.2-11.5kg civarıdır.. Amatör olarak yarışlara dahi katılabilirsiniz ;)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ömer başkıran

doğru, fiyat performansı da iyimiş. eğer maşa reba ile değiştirilirse 11,6 kg a düşüyor ;)

Derviş Özcan

Forum Demirbaşı
Tepki
153
Bisiklet
Cervélo
bence ng 30 x7 daha iyi maşayı değiştirdimmi

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
Şuan bahsedilen bisikleti kullanmaktayım haftaiçi aldım cumartesi günü asfalt ve orman olman üzere 70km kadar kullandım.. ilk izlenim olarak olumlu görüş bilfireceğim.. önceki bisikletim sedona 781 di üzerindeki set 9 lu slx 160 lık rotorlardı.. bisiklet riser gidon sayesinde muhteşem dengeli asfaltda vede çamurda race kingler utandırmadı yuvarlanmaları ve tutuşları iyiydi.. eksi gibi görünen raidon maşasıda tatmin edici düzeyde çalışıyor, rubledeki işlk dişilinin 36 lı olması ciddi anlamda performansı etkiledi.. laylaylom bir şekilde çamurda yokuş çıktım :D En çok hoşuma gidense ön ve arkada 180 lik rotorların kullanılması ... eski bisikletimde 160 lık rotorlara slx hidrolik fren vardı.. yeni fren beni o kadar etkilediki anlatamam hatta ilk kez hidrolik kullanıyormuş gibi ön fren kullandığım bir noktada arka neredeyse takla atacak kadar kalktı.. yani doğru kullandıkça harika frenleme yapıyor.. bisiklette tek yapılabilcek değişiklik olarak maşada bir değişikliğe gidileiblir. biraz daha hafif bir maşa ile uzun uzun yıllar kullanılabilecek bir bisiklet.. fiyat performans on üzerinden 9.5 veririm..

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
@ömer başkıran

Güzel bir yorum ve kullanıcı deneyimi. Tebrik ederim, yol gösterici olmuş. Hala kullanıyor musunuz Salcano NG 030 SLX'i? Ayrıca sormak istiyorum NG 030 SLX ile NG 020 SLX arasındaki fark nedir? NG 030 SLX'de jant teli olarak DT Swiss mi kullanılmakta?

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
fiyatları sitede yazıyor mu ki? fiyatları nerden öğreniyorsunuz

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
@tarık akman

Sayın Tarık Akman, Salcano Bisiklet firması ne yazık ki 2012 modelleri sitesinde sunduğu için geriye dönük olarak daha önceden yer alan bisiklet model ve fiyatlarına yer vermiyor. Fiyat sormamızın nedeni de bu.

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
@Aydın Bez

yukarıdaki konuşmalarda fiyat performans olarak iyi falan demişler de. bu yüzden sordum ben de.