NEW Whistle 1160D FOX-XT-SLR Donanım

Nil.G

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Corratec
Bisikletiniz çok güzle. Güle güle kullanın.:)

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Murat Cömez

Abi ah abi ah :))) Sen beni biliyorsun canım abim :)

@Nil.G

Teşekkür ederim :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Berksan

Berksan ben sadece seni degil bisikleti de biliyorum. Nede olsa az ugrasilmadi o bisikletle. Sen de benim canim kardesimsin. :)

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
2 parça "ritchey sele borusu ve kmc gold" takılacak bakalım 10u görücek mi :)

(link)

(link)

Tepki
26
Bisiklet
Carraro
@Murat Cömez

Bu ne alınganlık.Kadroyu kötülemedim.Kadroya kötü demedim.Sadece görüşümü belirttim.Üzerindeki pahalı malzemeler için çok daha pro kadrolar olabilirdi.Bana göre böyle.Size göre çok iyi olabilir.Madem burada paylaşım yapmışsınız herkes beğenmek zorundamı?
Tekrar söylüyorum.Tamamen kişisel görüşüm.Madem o kadar emek vermişsiniz.İnşallah allah daha iyi bir kadro size nasip ederde onu kullanırsınız ve daha iyi olur.Benim carraro makine xt ve slx üzerindeyken bile beş para etmeyebilir.Ama dünya malı için başkalarının görüşlerine gösterilmesi gereken saygıyı ve uslubu bozmamak lazım.Nede olsa yetişkin insanlarız.

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Yıldırım KUT

Ben size kötü birsey yazmadimki, alingan olan sizsiniz. Senin kadroyu begenmedigini bu kadroya olmmis diyerek söylemis bulundunuz, ben ise carronuzu begenmedim yada o kadroya olmamis demedimki. Sadece sizinkine oluyorsa bu kadroyada bunlar olur dedim.

Ha bir de paylasimi ben yapmadim ve emek sarf eden de ben degilim.;)
Tamamen bisiklet de paylasimda, emek de bersana aittir. Ve ayrica ben daha iyilerini istemiyorum benikiler bana yeter de artar bile.
Yine de iyi dilekleriniz icin tesekkürler.

Tepki
26
Bisiklet
Carraro
@Murat Cömez

Kötüleme asla yok.Bence burada yapılan paylaşımlardan olumlu eleştirilere açık olumsuz eleştirilere kapalısınız.Bu biraz fanatiklik olmuyormu?
Hayatımızda en yüksek teknoloji kullanılarak üretilen bir dünya ürün,makina,taşıt vs. var.Bir ürünün olumlu tarafları olduğu kadar olumsuz taraflarıda eleştirilmeliki o ürün mükemmel hale gelip onu üreten yapan insanada iyi ve sorunsuz hizmet edebilsin.Ama bizler zor şartlarda aşırı emek vererek ortaya çıkardığımız herşeyi sanat eseri veya şaheser olarak bakıyoruz.Başkası
göremediğimiz eksik veya aksak kısımları belirttiğinde veya eleştirdiğinde objektif olmaktan çıkıp "sen kendininkine bakta öyle konuş,hele bizim kadar emek verde belki öğrenirsin,sen ne anlarsın, şeklinde tepkiler vermeye meyilli oluruz.Olumlu eleştirilerde tatmin duygularınız kabarıyorsa ve bundan dolayı mutlu olacaksanız "Bisikletinizin kadrosu dahil herşeyiyle mükemmel bir makine ortaya çıkmış İyi günlerde kazasız belasız kullanın" sözlerimle veda edeyim.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Yıldırım KUT

Yıldırım bey, her markanın Salcano trek merida vs... alt kadro dediğimiz seviyeleri olabilir. Bu alt kadroları markanın tüm kadrolarına benimsememek lazım...

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Yıldırım KUT

Ya ben anlatamiyorum ya da sen anlamak istemiyorsun. Bisiklet de kadroda benim degil. Benim olmayan seye istedigin kadar mükemmel yaz yada iyi olmadigini yaz, bana bunun bir faydasi yok. Bu durmdada insallah berksan kazasiz belasiz kullanir.
Anlaman icin yine söylüyorum o bisiklet benim degil.

Tepki
26
Bisiklet
Carraro
@Murat Cömez
@Murat Cömez

Bisikletin senin olmadığını biliyoruz.Yorumlar senin değilmi?

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
sevgili Berksan, benimkisi ironi. önemli olan bisikletle alınan keyif. detaylara o kadar takılmam bisiklete binerken ama kıskandım bisikletini ve nazar değmesin diye kusur aradım ben de bunu buldum. maşallah bisikletine.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Yıldırım KUT

Yıldırım bey, konuyu kapatalım burada tartışma çıkmasın, lütfen.

@Mehmet Levent

Teşekkür ederim mehmet abi :)

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Hasan C

Teşekkür ederim :)

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Renk uyumları çokgüzel olmuş elinize sağlık :) ya tartışıyonuz da kardeşim renkler ve zevkler TARTIŞILMAZ.... Ben de kadroyu beğenmedim beyaz kadro sevmiyorum ben(Allah büyük konuşturmasın) hele üst segmentlerde hiç sevmiyorum ama siz sevmişsiniz ki o kadroya yatırım yapmışsınız demek ki içinize sinmiş beğenmişsiniz hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Ali Ç.

Eyvallah dostum tesekkur ederim :)