Nabız saati bilgi danışma

kory

Daimi Üye
Tepki
106
@d.berkay

geçmiş olsun:(
gerçi sen benim bisikletli hayatımda hiç düşmediğim kadar sadece bir ayda düşmüşündür, o delice hareketleri yaparken:D

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@kory

Sağol abi :) Aslında ben çok nadir düşüyorum sanılanın aksine.. İlk zamanlar dediğin gibi hareket yapmaya çalışırken sık sık düşerdim ancak artık sadece limitleri fazla zorladıysam düşüyorum :) Antreamn bisikletimde slick lastikler takılıydı ve asfaltta bir köşeyi dönerken fazla yatırmışım bisikleti ve teker birden kaydı ve düştüm :) Önemli birşey değildi aslında ama aksilik işte kulaklığım ve göğüs bandım hasar aldılar o düşüşte..

kory

Daimi Üye
Tepki
106
Tekrar merhaba arkadaşlar, sonunda Sigma nın ONYX EASY modelini aldım ve iki defa bisikletimde kullandım. yaklaşık olarak 5 saatlik bir sürüşte (hava çokk sıcaktı çok fazla terlemiştim) hiç bir olumsuzlık yaşamadım. Bir arkadaşımda Sigma PC 15 modelli olanından var Ankara da sayıştayın oradan beraber geçerken çalışmadığını söylüyordu ve bunun gibi sinyal bozucu yerlerin olduğu bölgelerde no signal diyormuş benim aldığım modelde Digital coded transmission özelliği olduğundan sinyal kaybı hiç olmadı.
kullanımı çok kolay ilk aldığımda (daha önce hiç bir nabız saati kullanmamış birisi olarak) kullanımda biraz zorlanacağımı düşünmüştüm fakat kullanımı çok kolay. 10 mt ye kadar su geçirmez olduğundan belki düğmeleri biraz sert ve hoş bir tıklama hissi vermiyor. belki kullandıkca bir çok olumsuzluğu çıkar yada çıkmaz şimdilik bunları söyleyebilirim bir de arzu edenler için sigma nın sitesinde tüm ürünleri tüm işlevleriyle kurcalayabiliyorsunuz alttaki linke tıklarsnız
(link)
sağ tarafta Productdemo ya basarsanız açılan pencerede saati bire-bir incelersiniz.
Sigma nın bu modelinde sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım...

Hüseyin Gümüş

Daimi Üye
Tepki
116
PC 15 ile Onyx Easy arasında ne gibi farklılıklar var acaba ? PC 15 in fiyatı gayet ekonomik duruyor... ama tabi kullanan daha iyi bilir...