Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Müjdeeee Hotmail'inizi Türkce Yapabilirsiniz !!

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
hotmailnizi türkce olarak acabilirsiniz..!! işlemler sırayla türkce..
Arkadaslar sahsen denedim ve calisiyor...Gerek var mi bilmiyorum ama isterseniz bir deneyin...iste adim adim yaziyorum
1 Once mail adresimize giris yapiyoruz.

2 Girdikten sonra, Explorer in adres kisminda yazan her seyi siliyoruz... Hesabimizi kapatmak icin asagidaki kodu internet Explorerin adres kismina kopyalayip yapistiriyoruz Kod: http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose

3 Sonra "Close My Account" Butonuna basip Hesabimizi kapatiyoruz. 4 Daha sonra tekrar www.hotmail.com a girerek mail adresimize tekrar Giris yapiyoruz.

5 Size hesabinizin ayirtildigini ve isterseniz aktif hale getirebileceginizi soyluyor. "Activate My Account" Butonuna Tikliyoruz.Sonra karsimiza kullanim kosullari cikiyor. Iste en onemli ve dikkat edilecek yer burasi Adres cubugundaki adres`in sonuna birlesik olarak &_lang=tr kelimesini ekliyoruz. ve sozlesmeyi kabul tusuna degilde ENTER e basiyoruz sozlesmede turkce oluyor

6 Burdan Kabul Ediyorum`a Tikliyoruz. Daha sonra cikan sayfada Devam`a tikliyoruz. Artik Hotmailiniz tamamen Turkce :D
SEVGİLER

Scudo
Ben tırsarım

close account olayı hosuma gıtmedı

sonra gerı alamazsak eehuee

ingilazca kalsın benimki :)

üstad ben tükceleştirdim giden bir şey yok,mail hesabını falan kapatmıyorsun, yani üyelik yenileme veya değiştirme gibi birşey değil bu.. görünüm herşeyiyle türkce oluyor :sigaraici

ya ben ne zamandır öle kullanıyorum ne olcak yaaa zaten mail hesaplarımız ücretsiz + bişi olursa kapatırım kullanmam hesabını hem burası türkiye yani yazılım falan da çalmıyoz
ii günnerde kullanın :)

arkadaşlar hesabı kapatın diyor ya biz ok lemiyoruz enter lıyoruz ve türkçe giriş yapıyoruz hepsiş bu yani mailimizin deaktif olması vb bişi yok kullanmaya devam...

yok üstadım konu msn değil, işlemler hotmail sayfasını türkceleştirmeye yönelik :)

Back