Muhteşem insan vucudu

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
muhteşemlerde ölür,
metabolizma eskir
hücreler yenilenmez,
beyinde trilyon hücreler
genç beyinlerde farklı,
yaşlı beyinlerde hücreler yenileyemez kendini
bunama başlar,
sonuçta bu muhteşem fabrika aksamaya başlar
150 yaşına kadar yaşamak istemem
bütün dostlarım ölmüş olur,
bu da bana azap verir.

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
en güzel vücut şekersiz vücut. hatta "şeker gibi" "lokum gibi" yapılan benzetmeler bile çok sakıncalı.

forumda şeker lafı geçince toz şeker kavanozunu başımdan aşağı dökmek istiyorum artık.
benim vücudum benim kararım.
şekeri bir tek yerde sevmiyorum; rakıda ve birada :)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Konu yine şekere gelmiş. Bence biraz daha 'muhteşem insan vücudu' ile desteklemek lazım :D

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Gökhan Toros

İnan senin bakis acin cok daha iyiydi seker muhabbetine ve kim kac kg kaldiriyor muhabbetine gore

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Ferhat Köse

Kıymetim bilinmiyor abi benim bu forumda :p

ozan aktürk

Daimi Üye
Tepki
104
Çok da mükemmel sayılmayız ; Zayıf dizler,varisli bacaklar,sürekli fırtlayan omurlar...

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Artık şu mu başladı: benim konuma benim istemediğim şeyleri yazma. Tahammülsüzlüğün geldiği nokta bu mu? Basit bir şakaya bile tahammül yok mu?

Arda_7

Forum Demirbaşı
Tepki
140
Bisiklet
Cannondale
@Ferhat Köse

Hocam ben muhabbet acmak icin degil .Muhabbetdeki yanlisi duzeltmek icin yazdim bi kac tane ddaha duzeltilmesi geereken yorum var ama konu amaciindan sapicak diye sustum.Belki bilmen gerekir.

GT-I5510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Ali Uzel

Yazdigim mesaji iyi oku rica etmisim,herkese iyi oku arastir diyorsun ya biraz da sen yap anlamaya calis.

Ayrica evet sana tahammulum yok olmasi mi gerekiyor.sebepleri de birak bana kalsin.saka ise samimiyette guzeldir hoslanilir hicbir sekilde iletisim kurmak istemedigim bir insansiniz o yuzden rica ettim bulasmayin konuya dedim.yok illa bulasacaksaniz yapabilecegim birsey yok.forum kuralidir yazarsiniz.ha bu kadar istenmeme cumlesine hala yaziyorsaniz da size neden tahammulum yok un cikis noktasina gelmis oluruz...

Anlamazsin ama bir aciklama daha ekleyeyim benim istemedigim seyleri yazma demedim mumkunse benim konuma yazma yok yazacaksan da mumkunse seker konusu acma yeteri kadar konunun icine ayni kisir dongu ile ettiniz bari su konuyu bulandirma anlamindaydi.

Ayrica yazdigim mesajdaki diger kullanici adlarinizin neler yaptigina forumdan niye atildigina filan da girelim isterseniz bir konu daha acip.her zaman yaptiginiz gibi istediginiz cumleleri secip cevaplayarak devam etmeyelim ama oda sizin tarziniz degil.

Tekrar son bir ricada bulunuyorum mumkunse benimle konusmayin yazmayin cevaplamayin yokmusum gibi davranin ben size o gozle bakiyordum ta ki bu konuya da yazincaya kadar.