Muğla

Rider34

Aktif Üye
Tepki
108
merhaba arkadaşlar
forumdan ve istanbul haliç pedal grubundan arkadaşlarımız pazar günü izmirden antalyaya pedallamaya başladılar. ve bugün bodruma vardılar.
fakat bir arkadaşımızın amortisöründe bir problem var. internetten bodrumda bisiklet tamiri yapacak veya gerekirse yenisi ile değiştirecek bir kişi aradım ama bulamadım. bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
tel: 0535 349 31 95 ahmet
şimdiden teşekkürler

Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
verdiğin bilgiler için teşekkürler ahmet,ben gurupla irtibata geçtim.
ahmet ufak bir kaza geçirmiş yuvarlanmış azçık,durumu iyiymiş kendisininde sağlığı oldukça iyi.
amartisor kırılmış kaza esnasında,parça talebinde bulunulmuş ve parça şu anda yolda yarın ellerinde olacak.

burakg

Üye
Tepki
1
selam arkdaşlarr bende bodrumdayımm ama işten dolayı sadece sabah ve akşam işe gelip giderken 20km bisiklet sürebiliyorum ama bodrumdaki bisiklet severlerle tanışma isterim kış için plan yapalbilirizz okeyy:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
slm arkadaslar bende bodrum gümbette oturuorum daha dogrusu tatıle eldım izmir den ben bodrm a bısıkletımı getırmedım benımbodrmda bır tur faalıyet lerı oldugunu bılmıordum burada bısıklet kıralaa yer warmı bodrum da turlarınıza katılmak ısterım iyi gunler

BF Okuru

Üye
Tepki
2
slm bende bodrum dayım ama bısıktım burada deıl tatıl amaclı geldım gümbet teyım burada bısıklet kıralanan yer warsa tur lara cıkarız yada uzu mesafe surerız

BF Okuru

Üye
Tepki
2
slm kardeslerım ben suan bodrum dayım ama bısıkletım burada deıl burada bısıklet kıralanan yerler warsa kralayı sızınle yol yapmak tan onur duyarım

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
bodrumda bildiğim kadarıyla kiralıyabileceğn yerler yok diye biliyorum ama sorarak birşey kaybetmezsin bisiklet tamircilerine. özellikle bodrum migrosu garaja doğru geçtikten sonraki bisikletliye sor derim

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaslar,
Iki genç Ingiliz prostat kanserine dikkat çekmek amaciyla tur yapiyorlar, 13 Eylül 2008 tarihinde bu arkadaslarin Marmaris-Datça etabinda Mugla,Köycegiz ve Marmaris'ten bir grup olarak kendilerine eslik edecegiz.12 Eylül Cuma Mugla ve diger noktalardan gelecek arkadaslarla( ve diger bütün kat1limcilarla) Marmaris'te kamp kurulacak. Arzu edenleri bekleriz.Benim tel: 532 226 51 94
Bu gençlerden birisinin annesi boyundan asagisi felçli olan Gaziantepli bir arkadasa (MUgla Bisiklet Platformu'ndan iki arkadasin 9 Eylül Üni'den arkadasi) maddi yardim kampanyasina öncülük ediyor.Kampanya su anda Ingiltere'de devam ediyor ama biz de burada toplayabildiklerimizi göndericez.
Bu açidan da anlamli bir birliktelik olacak.

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
@purplesky

Rotalarını yazarsan 12 Eylül Cuma benim izin günüm;arkadaşları motorla yolda karşılamak isterim. Marmaris'e mi geliyorlar , Marmaris'ten mi başlıyorlar?

Selamlar.

burakg

Üye
Tepki
1
heyy bende bodrumdayımm eylülde okul başlıyo daha çok zaman ayırabilirim bisiklete ve tüm kış' hazırımm biyerlere gitmek lazım..

burakg

Üye
Tepki
1
ve iyi bir bisiklete ihtiyacım var bodrumda satılık TREK-CANNODALE-SCOTT varmıı.....

Tepki
0
arkadaşlar merhaba
benim adım cemil. 32 yaşında bir eğitimciyim. fethiyede yaşıyorum 3 yıldır. fethiyede bisiklet grubu varmı. yada fethiyede biisklete binen arkadaşlara nasıl ulaşabilirm. şimdiden teşekkürler.

Tepki
0
arkadaslar merhaba
foruma yei katıldım. uzun zaman bisiklet bindim. yaşım 32 halada binmek istyorum. fethiyeden genç bisiklet dostlarıyla tanışmak isterim.

HarryBlade

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet grubu oluşturabilirsiniz , öğrencileriniz falan vardır..
Ben her yere gelirim , ama malum okul var .Hafta içi okuldan sonra belli bir saat gelebilirim..

burakg

Üye
Tepki
1
ben bodrumda yaşıyorum ama gerçek anlamda bisiklet tamircisi yok motorsiklet tamircileri yapıyor bu işi onlarda yarım yamalak hele profosyonel bir bisikletten anlayan yok normal bisiklet tamiri flan ypıyolar okadar ayrıca kaliteli parçada yok bodrumda çok büyük bi eksik var bu konuda..

burakg

Üye
Tepki
1
var ben turgutreiste buldum sordum günlük 15 ytl dedi hemde iyi bisikletler deil..