Muğla

acartaylan

Daimi Üye
Tepki
35
@H.Can DEMİREL

merhaba -
bu eylülden itibaren muğla da yaşamaya başlıyorum. sizinle tanışmak isterim.
çarşamba gzeilerinize katılacağım mutlaka, yeni buldumm o sayfayı.

Scudo

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
az kaldı 29 haziran gecesi geliyorum kıbrıstan tamamen. ilk bir 10 gün ailenin gözünü boyamam lazım iyi bir evlat imajı vermem lazım 4 yıllık uzaklıktan sonra. 10 günden sonra istediğiniz herzman turluyabiliriz

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Didim'den Bodrum'a gelip, aynı gün Bodrum'dan deniz yolu ile Didim'e dönmeyi planlıyorum ama Temmuz'a kadar bunun için vaktim yok. Temmuz-Ağustosta da Eskişehirde olacağım. Artık sonbaharda nasipse...

Arkadaşlar Bodrum'a geldiğimize değer mi ? Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ya ondan soruyorum :)

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
@iskoc

Hadi hayırlısı :)

@eYa

Valla bisiklete binmek için gelinecek son yer bana göre Bodrum. Marmaris-Gökova-Datça tarafı süper. Didim yakınlarında da MTB için gidilecek yer çok.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@aybarssurucu

Bisiklete binmek için değil de binerek gelmek, Bodrum nasıl bir yerdir görmek için gelmeye değer mi peki ? Didim etrafını yavaş yavaş gezerek keşfetmeye çalışıyorum vakit buldukça ;)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ben geldim...:)

Buda geldigim gunun sabahi, Torba'dan Demir koyu'na inis yapip denizde aldigim soluk...
Oh bee:D
http://img46.imageshack.us/img46/7315/dsc00251af8.jpg

Bodrum'lu bisikletciler...Bulusalim;)

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Merhabalar,
Ben Mugla merkezde oturuyorum, aslen Bodrum Mumcular'l1y1m 28 Temmuz'da izine ayr1l1p Mumculara gelecegim bu tarihten sonra MUmcular civar1ndaki dag köylerine dogru bir tur yapabiliriz isterseniz.
Sizlerle tan1smak isterim.
Ben ayn1 zamanda Mugla Bisiklet Platformunun kurucu üyelerindenim.Yahoogroups'ta bisikletmugla ad1yla bizi görebilirsiniz.
Tan1smak, birlikte pedallamak dilegiyle.
Adnan Cangir

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Merhaba SWS MUgla'daki bisiklet etkinliklerini yahoogroups'taki bisikletmugla grubundan takip edebilirsin.Bu grup Mugla Bisiklet Platformu'nun iletisim ortamidir.
Tanismak dilegiyle.

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
dün bitez sahilde denizden daha yeni cıkıyordum bir tane gümüş renkte " orange" marka bisiklet geçti yetişemeden gitti. acaba o arkadas kimdi ?

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@iskoc
Bodrum'da görmüş işte.Bitez semtinde.Ulan Serkan bilmion atlıyon herşeye :D :D

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
:D olum ben yeni bisiklet aldım orange diye :D bilmiyonmu :S

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
siz 2 kafadar ne çok mesaj atıyorsunuz... Ben ne zamandır üyeyim kaç katım mesaj var... İnşallah aradığın insanı(bisikleti) bulursun iskoc...

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
sağolasın mnk. valla niyetim var bulmak gibi tekrardan gidicem biteze belkide denk gelirim. bu sefer biskletle gidicem ki görünce dursun. acaba bizim forumdan birileri mi diye merak ettim

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Didim'de olduğum zamanlarda Bodrum'a en azından bir kez gelmeyi düşünüyorum. Gelirsem hepinizle tanışmak dileği ile ;)

Rider34

Aktif Üye
Tepki
108
merhaba arkadaşlar
forumdan ve istanbul haliç pedal grubundan arkadaşlarımız pazar günü izmirden antalyaya pedallamaya başladılar. ve bugün bodruma vardılar.
fakat bir arkadaşımızın amortisöründe bir problem var. internetten bodrumda bisiklet tamiri yapacak veya gerekirse yenisi ile değiştirecek bir kişi aradım ama bulamadım. bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
tel: 0535 349 31 95 ahmet
şimdiden teşekkürler

Rider34

Aktif Üye
Tepki
108
merhaba arkadaşlar
forumdan ve istanbul haliç pedal grubundan arkadaşlarımız pazar günü izmirden antalyaya pedallamaya başladılar. ve bugün bodruma vardılar.
fakat bir arkadaşımızın amortisöründe bir problem var. internetten bodrumda bisiklet tamiri yapacak veya gerekirse yenisi ile değiştirecek bir kişi aradım ama bulamadım. bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
tel: 0535 349 31 95 ahmet
şimdiden teşekkürler