Muğla

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
biz de muğladayız umarım görüşürüzsaygılar ve yolda kolaylıklar

Scudo

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Herkese merhaba, aşağıdaki bağlantıda göreceğiniz gezimize muğla ve çevresinde oturan herkes davetlidir, eğer planladığımız tarihlerde hava durumu da iyi olursa gezinin mükemmel geçeceğini umuyoruz. Katılmak isterseniz lütfen mesaj gönderin

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
ben de ist'e geldim simdilik. ama 1 haftaya kalmaz tekrar bodruma gidecegim. 15-20 gun bodrumda kaldiktan sonra tekrar ist'ye gelecegim. bodruma geldigimde gorusuruz.

dostca_64

Üye
Tepki
1
Nasipse haziranda bodrumdayim.haziran ayinda bir tur düzenlerseniz bende katilirim.hosca kalin

Tepki
37
Devamlı buradayım ama ne arayan var ne soran! buna ne buyrulur?

bodrum merkez - tavşanburnu
bodrum merkez - pedasa kalesi
bodrum merkez - torba - gündoğan - yalıkavak - ortakent - bodrum
bodrum merkez - ortakent - gürece - karaincir - akyarlar - t.reis - ortakent - bodrum
bodrum - bitez motocross parkuru

Bu rotalarda yaklaşık 1 yıldır düzenli olarak tek başıma geziyorum. Bodrum da sezonda gördüğüm yabancı turistler dışında kimse BİSİKLET ile ilgili değil. Bisikleti olanlar var ama o da bakkala gitmeye.

Kask ile seyir esnasında Zetareticula takımyıldızı' ndan mışım gibi bakılıyor suratıma. Ne yapacağız bilmiyorum:)

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
valla ben de tek basima dolasiyorum bodrum yarimadasinda. bazi 5 yildizli otellerin bunyesinde olan bisikletlere ancak yabanci turistler kiralayip, grup halinde biniyorlar. arada bir -gerci son zamanlarda gormuyordum ama- yol bisikletli bir arkadasi bodrum - Turgutreis yolunda goruyorum. ben turgutreiste ikamet ediyorum. benim de yaptigim guzergahlar genelde t.reis civarinda.

t.reis - akyarlar - bagla - islamhaneleri - t.reis
t.reis - gumusluk - derekoy - islamhaneleri - t.reis
t.reis - gumusluk - yalıkavak - ortakent - islamhaneleri - t.reis

bi gun kos'a deniz uzerinden gidecegim sanirim:)

geldigimde gorusuruz. ben hala ist.teyim. ama sanirim bisikletimi bu sefer ist'te birakacagim.

• Beğen

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
iste problem bu, rotalarimiz farkli :D

ben istanbula dondum, ama orada oldugum zamanlar mayadayim, yani dorttepe/bargilya arasi.. benim rotam da dorttepe-bargilya arasi butun zeytinlik araziler oluyor yazlari :) hatta donerken bayagi bir zeytin toplamisim heybemde, hala onlari yiyoruz :p

kisin gelme ihtimalim var, aslina bakarsaniz yeni yila orada girmek istiyorum, ve gelirsem arabayi almak niyetinde degilim.. eger tum bu saydiklarimi yaparsam, bisikletim de benimle olacak, spherex senle 2 zetareticulali olarak cagriyi ziyarete bir turgut reis yapariz artik.. :D

ben bodrum merkezde kalacak bir yer ayarlamaya baslayayim en iyisi :p

• Beğen
Tepkiler: Ozan Sönmez

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@bikergrrl

aslinda problem calisiyor olmak:) cok basit:) yarimadanin ucunda mecburen pedalliyorum. yazlari maalesef isten vakit kalmiyor. gozum yorgunluktan bisiklet bile goremez hale geliyor. cok kotu bisey bu. bikergrrl benim bagilya yolunda en hosuma giden seylerden biri tuzla(balik muhabbetii cok iyi), ikincisi ise yolun sol tarafinda sular icinde kalan eski yapi(eski ev sanirim). hele aksam ustu mukemmel bi goruntuye neden oluyor. calismasam butun oralari bisikletle altust edecem ama maalesef olmuyo.

yeni yıla orda yani bodrum yarimadasinda girmek sakat. ben gecen sene 30 araliğa kadar bodrum'da takildim. acayip soguktu hava. malum bi de yazlik evlerde isitma tertibati da yok. ama hele bi de ruzgarli donemine denk gelirsen mazoşist yanını one surerek gidebilirsiin:) (ama bi yandan da keyifli olurr). evet beni ziyarete gelin, beraber kos yapariz bisikletlee:p

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
Merhabalar...
Bende size katıldım.Adım DERYA.1984 Yozgatlıyım.Ama Mugla'da büyüdüm ve Mugla'da yaşıyorum.Bisiklet tutkunuyum.Burda bulunmamı ise arkadaşım SERKAN TAŞDELEN'E borçluyum.Teşekkürlerimi sunuyorum.Sevgiler herkese...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Merhaba Derya.. Hoşgeldin.
Beni ne kadar mutlu ettin anlatamam. Umarım iyi vakit geçirirsin. Yazın bisikletimle Köyceğiz'e gelirsem beraber pedallarız inşallah.. :D:D

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
hoşgeldin derya... ben buraya katıldığım günden itibaren gerçekten güzel dostluklar ve bilgiler kazandım...

darısı senin başına ;)

• Beğen

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
hoşgeldin derya bende serkan taşdelen abim sayesinde foruma bağlandım serkan abim birtanedir çok iyi kendisi forumda türkiyenin heryerinden biriyle tanıştım nerdeyse darısı başına iyi gezintiler

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
serkan kardeşe teşekkür ediyoruz bisiklet dünyasına yeni insanlar kattıgı için sende hoş geldin derya :)

• Beğen