Mtb'ye şehir lastiği ve sabit maşa takıldı, görev tamam :)

Tepki
27
İsim
yavuz
Bisiklet
Whistle
ya ıste genelde ben uzun gtmeyı sevdıgımden dolayı asfaltta gdıyorum,topraklı taslı orman ıclerıne de e pek guvenemıyorum yolda kalmaktansa...

• Beğen
Tepkiler: Fevzi Orak
Scudo

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
@Eren Can Güldalı siz bunu dedikten sonra disk fren tutucuyu bisikletçide unuttuğumu hatırladım

Pahalı bişeymi bu gidip alsammı ki geri , birde vfren pek sorun çıkartmıyor hem hafif hem eğilme sürtme gibi olaylar daha az .. Şekil olarakta böylede güzel bence

@yavuz öztürk tamamen sizin tercihinize kalmış bir olay

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
Fevzi Orak git al gel bence sonra diski tak geri çok daha şık duracakdır eminim

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
fiyatına göre çok iyi bisiklet sram x4 deneme fırsatım oldu çok memnun kaldım deore - acera - altus kullanmış birisi olarak
disk fren tutuşuda şehir bisikletimdeki v fren den daha kötü onuda farkettim kıyaslayınca
ağırlık konusunda iyi değil onuda bu değişimlerle halletmişssiniz
sanırım v fren uyumlu değildi jantlar bende bakınca uyumlu sanmıştım
ama v fren uyumluysa jantlar arka mekanik ön v fren daha iyi bir komibinasyon bir problem çıkarması durumunda turda vs.

• Beğen

gkon

Üye
Tepki
21
İsim
Gökberk
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Gökhan kocatepe

Benim de arkada disk tarafında ama önde disk olmayan tarafta. Yanlış mı acaba? Biskletten henüz pek anlamıyorum. Aldığım gün tekerleği çıkartmıştım. Şüpheye düştüm. :)

banko

Üye
Tepki
12
Mtb ile şehir bisikleti arasında duruş pozisyonu olarak fark var mıdır?
Bende mtb alacağım ama biraz daha düz bir lastik takıp hem şehir içi hem arazide kullanmak istiyorum.
Şehir içi kullanımda çok sorun yaşar mıyım bu şekilde?

Ahmet.S

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
Hayirli olsun cok şık duruyor.

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
Hocam hayırlı olsun öncelikle tahmin ettiğimden çok daha iyi olmuş yakışmışta. Ama maşa eğer mat renk olsa tadından yenmezdi.
Bir de acaba önden baktığımızda maşanızın sol fren bacağı diğerine göre biraz aşağıda kalmış neden öyle acaba maşanın özelliği mi bu yoksa bir hata mı var?

• Beğen

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Ön maşa Amörtisörsüz alışmak zor olacak galiba :)

Tepki
25
Bisiklet
Sedona
@Fevzi Orak

Evet asfalt yüzeyde dişli lastikler gerçekten yorucu, bende daha akıcı bir lastik almayı düşünüyorum, lastikleri beğendim :)

• Beğen

earibakir

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Kron
hayırlı olsun harika olmuş ilerde jantları 28 e çıkarabilirsiniz muhtemelen kurtarır...

• Beğen

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
@Murat_D ben hiçbir sorun yaşamıyorum ayrıca çok memnunum her koşulda :) yerinizde olsam direk şehir bisikleti alırdım lastik değiştirmeyle uğraşmazdım

@ahmetcan05 teşekkürler :)

@xxkowboyxx maşadan galiba , evet mat olsa daha güzel olabilirdi ama böylede güzel :)

@onurdemir okadarda zor olmadı :) genelde yolda sürüyorum bana göre önemli olan yodaki performansı :)

@Hakan BİLEN paraya kıyarsanız dört dörtlük bir lastik öneririm :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet.S ve banko

banko

Üye
Tepki
12
Ben ağırlık olarak arazide binmeyi seviyorum ama şehiriçinde de sürmek istiyorum. Bu yüzden mtb daha yakın geliyor bana. Ortası düz kenarları biraz tırtıklı lastikler var. Sundu bisiklette bizimle ilgilenen bisikletçi önermişti. Lastikleri değiştirip sürekli o şekilde kullanmak istiyorum. :)

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
@earibakir teşekkürler ama yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi , bundan sonrası ' yol bisikleti ' :p başka masraf yapmayı düşünmüyorum bu bisiklet tam tur bisikleti oldu sayılır darısı yol bisikletine artık

@Murat_D o şekildede yapabilirsiniz tabiki size kalmış bir olay