MTB lastiklerin yazılarını boyama denemesi

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.875
İsim
Hakan Engin
@kaskreis
Normalde kalemden boya damlamıyor tabii ama lastiği boyarken ucu kuruyabiliyor ve boya çıksın diye çok sallayıp ucuna bastırınca içindeki boya çıkabiliyor. Her koşulda bence kaliperleri çıkartıp boya, takılı iken boyamak zaten çok zor olur. Kolay gelsin

Scudo

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@ratm Eyvallah :) kartı yeni almıştım akşam sipariş ediyordum ki telefonumun iğrenç yazı tipi yüzünden güvenlik şifresindeki 0 ı o olarak girdim ve 24 saatliğine bloke oldu, gece 3 te açılacak :D

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ratm ellerinize sağlık çalışmanız güzel olmuş uzun zamandır benimde aklımda olan bir şeydi, lastikteki kendi beyaz yazısı sararıp olmaya başladı. @Owlknife evet dağ bisikleti çoğu kişiye göre şehir içi hantal kaçsa da bence daha iyi. Full face kask ise şehir içinde abartı kaçmasının yanında yaz aylarında beynini bildiğin çorba kıvamına getiriyor :) bende de var bir tane genelde iniş yaptığımız bir kaç alan var orada kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: ratm

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@MakRo
Ooww çorba işini akıl edemedim
Şehirde mtb (15kg) çok hantal olurmu?
Şehir bisikleti ile(sedona300s)kaldırımdan atlanırmı?

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@Owlknife Bence atlanmaz , benim var atlamıyorum. Hangi mtb 15 kg ? benim kron xc 300 14 kg mesela.

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@kaskreis
Decathlon Rockrider 520 md

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@Owlknife Mekanik disk yazısını görünce uzaklaşıyorum o bisikletten :)

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@Owlknife Yok yanlış anlaşılmasın, kullanmadım ancak bir arkadaşımda var hem arka hem ön vıyık vıyık ötüyor fren yapınca, sinir bozucu. Tozdan galiba, v frene göre artış var ama hidrolikten sonra onu deneyince eski çağlara gitmiş gibi (v frenin az üstü) hissediyorum.Kişisel de olabilir tabi.Ve tek taraflı baskı yaptığı için rotorun zamanla yamulabileceğini söylüyorlar .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@kaskreis Söylenenlere aldırmayın, hidrolik frenin de bakımı çok zor ve hava yapar vs diyolar. Ama uzun süre bakım yapmıyorsunuz ve hava yapması da kolay bir şey değil.

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@kaskreis Bence ötme olayı hidrolikte de olabilir aynı kaliper aynı rotor sadece basınç farklı ama rotor yamulma olayı var.
@Charlie Seninki de md herhalde :)

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
Bu vatandaşı da boyasak nasıl olur? Kalın punto değil yalnız lastik markası. Etiket falan yapıştırılabiliyor mu lastiğe?

20160722_115110.jpg

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
Sipariş ettim bu gün , mavi,açık mavi,kırmızı posca 3m .Kaliperleri kırmızı yapacağım,sonra lastiklere bmw ///M in renklerini yapacağım.

@Gökhan Akkaya Bu arkadaşa açık mavi ya da sarı gidebilir.Bence mavinin tonlarını kullanmalısın..