MTB ayakkabı

Ahmet Can Köksal

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Giant
Merhaba Arkadaşlar

Günlük kullanmak üzere spd ayakkabı arıyorum. Sıfır olması tercihimdir. Çok kullanılmamışsa ikinci elde olabilir.

Scudo

efirat

Üye
Tepki
1
İsim
Erhan
Bisiklet
Focus
çok temiz kullanılmış. 43 numara
(link)

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer

Bahadır S.

Daimi Üye
Tepki
698
İsim
Bahadır S.
Bisiklet
Canyon
kaç numara aradığınızı yazmamışsınız....

Ahmet Can Köksal

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Giant
@feversea Teşerkkür ederim beyfendi. Önemli bir konuyu esgeçmişim. Ayakkkabı Shimano da 42 diğer Scotta 41 giyiyorum.

Tigin

Üye
Tepki
2
İsim
Ufuk Mert Kahveciler
Bisiklet
Diğer
@Mustafa Zeybek Tekrardan merhaba :) Mustafa Bey konu farklı olduğu için bu başlık altında yazmak istedim, önerebileceğiniz mtb ayakkabısı var mı peki? Size sormak istedim :)

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Tigin
Açıkçası ayakkabı konusu bilgili olduğum bir konu değil. Kendi ayakkabıma İnternette teşhir ürünü olarak denk gelip aldım. (link) ayakkabı rahat. Spd olarak kullanmadan 5 ay kadar günlük olarak kullandım. Şimdi kalli şekilde kullanıyorum. Kaller yere değmiyor, tabanın içinde kalıyor. Yazlık bir model. Topuğuna kadar hava deliği konulmuş. Gel gelelim performans için değil. Şimdiki aklım olsa daha esnemezini alırım.

(link) bu da günlük olarak kullanılabilir. Bir de bağcıksız model bence daha efektif

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
Mt44 modelini kullandım ama size mt 54 modelini öneriyorum vibram tabanlı uzun ömürlü olur

Tigin

Üye
Tepki
2
İsim
Ufuk Mert Kahveciler
Bisiklet
Diğer
@Mustafa Zeybek Abi bu fiyatlar ne böyle şaka gibi.. ben normal ayakkabıya 150 Tl den fazla verdiğimde vücudum karıncalanıyor :D 2. elde ayakkabı alınmaz. Ki 2.el üründe sevmem. Mecbur alıcaz bari verdiğim paranın hakkını alayım yani bana 1 yıl sonra sıkıntı cıkarmasın yaz kış kullanayım. Yağmur çamur sıcak soğuk fark etmeden gık demeyen bi ayakkabı bakayım o zaman. Linklediğin ürünün modelini beğenmedim :/
@Fırat Ç. Hocam modeli ve rengi beğenmedim :/

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Tigin
Sen var de benimkini gör. Boyna fıstık yeşili :hasta: ama 108 e aldım :ssrtcbya: 2. El alınır ama elciktir, kıyafettir, onları ben de sıfır alma taraftarıyım.

Vereceğin paraya kafanı takma bence. Çünkü bisiklet ayakkabısı yürürken kullanılanlar kadar deforme olmaz. Yıllarca kullanırsın.

@Tigin
Sen var de benimkini gör. Boyna fıstık yeşili :hasta: ama 108 e aldım :ssrtcbya: 2. El alınır ama elciktir, kıyafettir, onları ben de sıfır alma taraftarıyım.