Mp3 Player Araniyor...

pisikletci

Üye
Tepki
0
ARKADASLAR ACIL OLARAK MINTON (ya da baska bir marka) TASINABILIR MP3 PLAYER ARIYORUM. ELINDE TEMIZ SATMAK ISTEYEN OLURSA BANA MSN DEN ULASSIN.
MSN ADRESIM:sercan_aydin1990@hotmail.com :D :D :D

Scudo

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona

sercan senle zaten önceden konuşmuştuk..bende miton mmp-3002 var..ondan al derim..128mb sabit kartla yükseltiliyor..fm'li ,ses kayıtlı.mp3 ve wma uzantılı şarkıları çalabiliyor..kulakları çok iyi ses veriyor.ama hassas bi alet dikkatlı kullan....

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Bende 1GB. Piranha vardi, 1 hafta denedim, sonra hemen sattim ve kurtuldum.
Kaliteli kulaklikla sesi daha güzel oluyordu. Fakat ses kaydina ozelliklede radyodan direk olarak yapmis oldugu kayıt gerçekten bir felaketti.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
abi eğer yüksek bellekli bişi istiyorsanız..pcnet dergisinde gördüm.100 gb'lik mp3 player vrmış.ondan alsın arkadaş bi pc fiyatına ama..:D:D

kaangun

Aktif Üye
Tepki
4
1gb fm li bi cihaz var bende, 150 ytl ye verebilirim..

Can

Üye
Tepki
0
slmlar kaangun, sendeki aletin tam modelini yazabilirmisin ?

kaangun

Aktif Üye
Tepki
4
arkadaşlar üzerinde Sony yazıyor ama orj. sony değil bu cihaz.. piyasada 200 ytl şu an ankarada..

hiç bir problemi yok, line in'i olmadığı için satmak ve line in olan bir cihaz almak istiyorum, çünkü elektronik yamaha davulum var, onunla kayıt yapmak istiyorum..

bu da üzerindeki mic ile kayıt yapıyor ama dışardan sesler de giriyor o zaman kayıda malum..

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
abicim mintom 3002'i kullanıyorum..mp3 çalmasında herhangi bi sorun yok..kayıtta yapmam..ama 300 yada 350 ytl'ye FM kanaldan direkt kayıt yapanı varmış..ama marka hakkında hiçbir bilgim yok..abi üç kağıtçı dükkan sahipleri 3002'için radyo'dan kayıt yapıyor diyor.bende tamam gösterir misin? diyorum.adam kullanmasını bilmiyorum diyip kaçıyor...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Bende 1 gb Sandisk Sansa mp3 player var, sıfır ve hiç kullanılmamış ambalajında faturalı 2 sene garantili SD kart yuvası var, sd kart takarak 3-4 gb a yükseltilebilir. 280 ytl ye almıştım 200 ytl ye satıyorum (son, en son fiyat, hemen satılması için pazarlıklı fiyatı 210 ytl :) ) pili 18 saat gidiyor ve ses kalitesi mükemmel, radyo mevcut. (satma nedenim: kendi mp3 playerımı arıza yaptı zannedip yanlışlıkla almıştım bunu sonra meğerse arızalı değilmiş bu da boşta kaldı)...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Yukarıda yazmayı unuttum bisiklette kullanmak için kol bantı da var...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
kol bantlı kullanmak istersen özel mp3 çalarlar var sportif modelleri yanı ben bisiklet formamım ön cebine koyuyorum..ama kol bandı kolunu terletir ona göre iii düşün taşın derim...

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Selam. Konu uzayip gitmis. Bu arada pisikletçi benim sifremi kaybettigim adresimdi. Sifreyi geri almaya üsenip yeni bir üyelik aldim. Aslinda koydugum nick'i de hatirlamiyordum, o yüzden yapacak tek yol yeni üyelik almakti :)

Neyse konuya gelelim. Bu konuyu açtiktan bir iki gün sonra bir magazada indirime giren Mintom MMP-3002'leri gördüm ve aldim. Kendi kulakliklari bes para etmez... Philips kulaklik aldim, tatmin edici olmadi. Simdi ise Sennheiser CX300 kulaklik alip onunla deneyecegim. Eger o kulaklikla da istedigim performansi vermezse, ''IPOD Killer'' diye nam salan ''Iriver H10'' alacagim. Kullanan çogu kisi, IPOD alip memnun kalmayinca Iriver'i almis kisiler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806

Ben iriver kullanıyorum. Çok çok memnunun kesinlikle tavsiye ederim.

Sevgiler...

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
H10 modelini mi kullaniyorsunuz? Bu aleti çok met ettiler. Zaten yurt disinda IPOD killer diye tanimlaniyorsa söylenecek pek birsey yok. 6GB, 5GB ve 20GB olmak üzere 3 seçenek var. Ben 6GB ya da 20GB olanini almayi düsünüyorum. Ama ikinci el alacagim. Sifir malzemeye o kadar para yatirmayi düsünmüyorum. Sonuçta bisiklete binerken kullanacagim, bir sürü darbe alacak...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Creative muvoslim
7mm kalınlıgında dunyanın en ince kredi kartı büyüklüğünde tek mp3 caları mükemmel sesi var
5 band eqalizer
fm radyo 30 kanal
ses kayıt
radyodan mp3 kayıt
256 mb yaklasık 85 sarkı kapasiteli
philips 2006 kulaklık ince zari
deri tasıma kılıfı
Fiyat sbt 150 ytl..
ben 1 ay önce kulaklıkla beraber 226 ytl ye almıstım ...

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhabalar. Konu satisin disina çikti, uzadi gitti. Kapatilabilir..