Motosiklet için km. saati

chaotic

Üye
Tepki
1
Selamlar Arkadaşlar,
Başlıktan anlaşılabileceği üzere motosiklet kullanmaktayım (KTM 640).Tabiki motosiklete gelene kadar bisiklete yıllarca bindim.Daha önce motorumda kullanmak üzere Sigma 1200 km. saati almıştım.1. haftanın sonunda hız ımı 0 görünce anladımki okuyucu (amortisör çatalına yükselterek taktığım) kopmuş , fren diskine kaynattığım minik mıktanısın yerinde de yeller esiyordu.Malesef sadece okuyucu da satılmıyor.Şimdi analog göstergem bozuk yenisi yaklaşık 170 eu. civarında.Sizlere sorum hem 140 km. ve üzerini ufak yanılmalarla okuyabilecek , okuyucusu ve mıknatısı uzun süre off-road şartlarına göğüs gerebilecek bir km. saat ine olabilir?Tabiki aydınlatmasıda olursa harika olur.

İyi çalışmalar

Tolga Başol

• Beğen
Tepkiler: taylan_topuk
Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Sigmalar olur.. Ama adam gibi bağlamak şartıyla.Diske mıknatıs bağlanmaz.. Ordaki ısıya dayanacak fazla yapıştırıcı yok..Ben mıknatısı tele taktım yıllarca kullandım.. Off road koşullarına göre planlamak lazım..Işık onlarda yok. Ama gidona takılan Sigma ışıklar var.. (KM saati için :14 EU fiyatı var)Ben de bir sürü çıkma kablo sensör vs var.. Bedavaya veririm..
Selamlar..
Gürsel

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
sen bence (link) da orjınal analog km saatını al çok uygun fıyata temın edebılırsın alış weriş konusundada yardımcı olabılırım ıstersen...
05432368292
RecepOkanERGUN

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ktm 640 a binsem kilometre göstergemin orjinal ve çalışır durumda olmasını siterdim şahsen...Bencede Ebay'e bir gözat derim...Sonuçta en iyi ayarıda yapsan ofroad şartlarında yine sorun yaşaman muhtemel bisiklet göstergesiyle;)

Serkan Yazıcı

Daimi Üye
Tepki
800
Sigma markasının 1606 modeli var 199 km kadar okuyabiliyor.Ayrıca ışık takmaya gerek yok kendi ışığı var tavsiye ederim fiyatı 29 euro. Pil değişimlerinde geçmiş bilgileriniz silinmiyor buda bir avantaj.