Mosso Kullanıcıları Kulübü

ichinichi

Üye
Tepki
83
İsim
Hakan E.
Bisiklet
Mosso
Selamlar arkadaşlar.

Benim mesajım memnuniyet ile alakalı olacaktır. Yaklaşık 1,5 senedir Mosso TCA735 Tiagra bisikletini kullanıyorum. İlk bisikletimi yol olarak kararlaştırıp aldım. 95 kilo civarında seyreden biri olarak bisikletten cidden memnun kaldığımı belirtebilirim.

@Emre Gülen Selamlar hocam, umarım Cavalier'den memnun kalırsınız. Benim bir arkadaşım da aynı bisikletten almak istiyor ve bir kaç ay sonra alacak. Daha önce alıp da kullanma imkanın olursa bisiklet ile ilgili düşüncelerini duymak isterim. Şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Emre G. ve Tuars07
Scudo

mcb951

Üye
Tepki
11
Herkese mrb arkadaşlar. Katlanır bisiklet almayı düşünüyorum kısa mesafe için. Böyle bi ilan var, aksesuarlarıda olduğu için cazip geliyor. Fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden...
Mosso Marine 20 Katlanır Bisiklet
İlan No: 446094104
(link)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tepki
25
İsim
Mert Altunç
Bisiklet
Scott
Mosso Cavalier 700 Claris siparişini bugün verdim arkadaşlar. Sağolsun Kaçkar Bisiklet'teki arkadaşlar çok ilgiliydiler. Biraz acelem olduğu için Cumartesi'ye yetiştirmeye çalışmalarını rica ettim. Bisikleti 1 hafta kullandıktan sonra almayı düşünenler için bi inceleme yazmayı planlıyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: Ergün E.
Tepki
25
İsim
Mert Altunç
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar size bi sorum olucaktı. Bisikleti satın alırken sizce yanında hediye aksesuar verirlermi ? (küçük pompa vb.) Mosso'nun kendi sitesinde sipariş ver kısmında görmüştümde Kaçkar Bisiklet'e sormadım bugün.

Güncelleme yapıyim istedim. Cavalier 700'ün üretimi sonlanmış. Bende @kayrawlf hocamın önerisi üzerine Scott Speedster 60 siparişi verdim.

• Beğen
Tepkiler: Metin Burak

Tuars07

Forum alüminyumbaşı
Tepki
573
İsim
Tunahan Arslan
Bisiklet
Mosso
@MertAltunç benim de alırken dikkatimi çekti fotolarında vardı ama kutudan çıkmadı araştırmayı da düşünmedim üşendim açıkcası

kayrawlf

Üye
Tepki
360
Bisiklet
b'Twin
@MertAltunç bak buna çok sevindim:) hayırlı olsun scott'u çok seveceksin hiç şüphen olmasın, hem en üst versiyonda kullanılan kadro ile aynı, zamanla upgrade yapabilirsin gönül rahatlığı ile

• Beğen
Tepkiler: MertAltunç
Tepki
25
İsim
Mert Altunç
Bisiklet
Scott
@kayrawlf valla bende daha sevindim hocam scott'ta gözüm kalmıştı nedense :D teşekkür ederim yardımınız için

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
arkadaşlar mosso reborn almak için harekete geçtim fakat net bir bilgi sahibi değilim kullanan arkadaşlar varsa kısa da olsa bilgi vermesi mümkün mü işin özeti gözüm kapalı alayım mı uygun ölçüde kadro buldum fakat sakarya da görsel olarak görme şansım olmadı yaşadığım iki sakatlıktan sonra (menüsküs yırtığı var ameliyat olmadım ve kasık fıtığı ameliyatı oldum) tekrardan bisiklete başlıcam açıkçası bulduğum ölçüyü kaçırıp üzülmekte istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar bende aranıza katıldım reborn 105 aldım yarın elime geçer inşallah

selim82

Forum Bağımlısı
Tepki
2.414
İsim
selim
@MertAltunç merhaba. Ben cavalier tourney ile 2 ayda 800 km kadar yol yaptım.ilk bisikletim. Clarisin üzeceğini hiç sanmam.kadrosu hem rahat hemde görüntü olarak güzel.parasını hakkını veren bir bisiklet

cenderme

Üye
Tepki
47
İsim
Cevdet
Bisiklet
Mosso
@emrah sökmenberk
Hayırlı olsun. Güzel bir seçim yapmışsın [emoji106]

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: emrah sökmenberk
Tepki
25
İsim
Mert Altunç
Bisiklet
Scott
@selim82 bilginiz için teşekkürler :) maalesef claris modelinin üretimi bitmiş. Bende bütçeyi biraz daha arttırıp bir diğer opsiyonum olan Scott Speedster 60'a geçtim. Nice 800kmlere ! :D

Tuars07

Forum alüminyumbaşı
Tepki
573
İsim
Tunahan Arslan
Bisiklet
Mosso
@GalipKelesoglu deneyimlerini bekliyorum ben de alacaktım çok fazla bilgi bulamadım o yüzden cesaret edemedim 735 tca 105 aldım biraz büyük olmasının dışında çok da memnunum

Tepki
89
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
@tuna07 dün ilk sürüşümü yaptım, henüz yorum yapmayacağım hem de çok tazeyim yolda. İlerleyen vakitlerde düşünüyorum, forumda da incelemesi yada herhangi bir tanıtımı yok.

• Beğen
Tepkiler: Tuars07

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar mosso 2971 DEORE hardtail kullanan varsa yorum yapabilirmi şu sıralar MTB seciminde kararsızım sedona 940, whistle patwın 1730, merida big nine 100, giant revel 29 er1, carraro big 929 modelleri arasında cok kararsızım yardımcı olun lütfen

Tepki
68
İsim
Alperen
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ayberkatakan95. 2. Ele bakmanızı tavsiye ederim. O fiyatlara temiz sedona 850 dahi bulabilirsiniz.