Mosso Kullanıcıları Kulübü

sayhan87

Üye
Tepki
2
İsim
Serhat
Bisiklet
Mosso
Merhaba, ben de aranıza mosso legarda 1724 msm v alarak yeni katıldım fakat bisiklet konusunda yeni olduğum için giriş seviyesinde ne tür ekipmanlar kullanacağım bisikletin kurulumunda nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum

bu da benim Mossom :)IMG_20180423_172416.jpg

Scudo

vanhelcing

Aktif Üye
Tepki
30
Merhaba mosso legarda için yedek iç lastiği nereden temin edebiliriz? Decathlondan hangi ürünü alabiliriz?

erdm

Üye
Tepki
5
İsim
Erdem
Bisiklet
Trek
Merhaba, Mosso Cavalier 700 Sora almayı düşünüyorum. Stok problemi yaşayan arkadaşlar bilgilendirebilir mi kavuştular mı bisikletlerine ve nedir görüşleri?

Tepki
293
İsim
Furkan
Bisiklet
b'Twin
@erdm Merhaba ne yazıkki halen daha bisikletim gelmedi en son olarak Mayısın ilk haftası gelicek dediler bu seferde dedikleri gibi olmazsa bende verdiğim kaporayı geri alacağım ve alternatiflere yöneliceğim.

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@Aydoğan KUNT güle güle kullanın ;)

@Hakan Ergül tartışmasız mosso . Mosso da frenler sadece 600TL , merida frenler 150TLlik fren. birde 600TL fark fark diyorsun olduma sana 1200TL:D

erdm

Üye
Tepki
5
İsim
Erdem
Bisiklet
Trek
@FurkanKamacı Umarım bisikletiniz belirtilen tarihte elinize ulaşır. Ben de haziran başında düşünüyorum almayı gelir herhalde o zaman kadar

Hakan Ergül

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Hakan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Anıl Erdoğan anıl kardeş mossonun frenleri daha pahalıysa o zaman farkın kapanması icap etmezmiydi .merida daha pahalı çünkü :))

bir de salcano city wings 10 hd nasıldır bilgin varmı..deore ekipman kullanılıyor
(link)

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@Hakan Ergül marka algısı.
Cİty wingd bu gruptaki enyiler arasında treking için Xt ayna kol ve arka attırıcıya sahip.
Sonu itibari ile hepsi amartisörlü olduğu için ben şehir içinde kullancaksam bu bisikletleri seçmezdim.
Sabit maşa lı bisiklet seçerdim

Hakan Ergül

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Hakan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Anıl Erdoğan ama sabit maşalılarında şehir içinde tırtıklı yollarda bile kullanıcısına titreşimleri hissetirip rahatsız ettiği söylenmekte.

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@Hakan Ergül amartisörün ağırlığının yanında hiç kalır. Aldığınız bisikletlerin amartisörleri havalaı değil. Havalı amartisörler tam manasıyla çalışır. Onlarda 2000TLden başlar

• Beğen
Tepkiler: Lawyer58

Hakan Ergül

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Hakan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Anıl Erdoğan
@yorgun bekçi valla bugüne kadar hep amortisörlü düşünüyordum.mesajlarınızdan sonra bu fikrimden caymak üzereyim yada caydım gibi teşekkürler :)

o zaman meridayı ister istemezde elemek durumundayım merida da speeder modelleri var ama bunlarda daha çok yol bisikletlerine yakın.geriye mosso 770tb3 ve salcano city wings 10hd kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Lawyer58

Hakan Ergül

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Hakan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vanhelcing haber alırsan bana da haber verir misin.bende almayı düşünüyorum

Tepki
4
İsim
ÜMİT YAŞAR ALPASLAN
Nisan ayında 2018 sora siparişi verdim bana bisikletin mayıs ayında geleceği söylendi umarım doğru çıkar. Ocaktan beri bekleyenleri okuyunca bir tedirginlik oluyor:(

runaway60

Aktif Üye
Tepki
116
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ümit YaşarUrban m alfine için şubattan beri bekliyorum. Gidip yerinde görüp denemek için. Ama nisan ilk hafta son hafta derken mayıs ortası diyorlar simdide...

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: slckats

ceng

Üye
Tepki
21
İsim
Cengiz
Bisiklet
Mosso
@erdm
Bende bi siparis verdim ise gidip gelme amacli cavalier sora lakin bisikletler seri halinde toplandığı icin cavalier serisi 23 nisanda baslanmis teslimat ise 30 unda baslicakmis