İnceleme MontBlanc Araç Üstü Bisiklet Taşıma Ekipmanı

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
@akıncı35 hiçbir şekilde kesemezsiniz. amerika'da satılan wingbarlar var bir miktar işe yarıyor diyor ama avrupa kıtasında satılmıyor. Maalesef ben bu yüzden sattım 100 km sonrası adeta arabanın üstünde fırtına patlıyordu, araç üstü taşıyıcılardan nefret ediyorum, +2-3 lt arttırması da cabası

@akıncı35 hiçbir şekilde kesemezsiniz. amerika'da satılan wingbarlar var bir miktar işe yarıyor diyor ama avrupa kıtasında satılmıyor. Maalesef ben bu yüzden sattım 100 km sonrası adeta arabanın üstünde fırtına patlıyordu, araç üstü taşıyıcılardan nefret ediyorum, +2-3 lt arttırması da cabası

Scudo

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
@akıncı35 tavan barları dışarıya biraz fazla tasmış. Rüzgar sesini kesmek mümkün değil. Ben taşıma yapmadığım zaman tamamen söküyorum. Tavanda bir portbagaj bir bisiklet olunca en az 1 lt fazla harcıyor yakıtı. Ama büyük kolaylik

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@akıncı35 tavan yan barlarından gelen o ses normal ve ne yazıkki kesemiyorsunuz.
Ben de 410 litre kapalı tavan bagajı kullanıyorum. Bagajla seyir halinde rüzgar sesi yok denecek kadar az iken bagajı çıkarıp sadece barlar varken müthiş rüzgar sesi oluyor.