Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

A.fox

Üye
Tepki
11
mrb arkadaşlar mimar sinan üniversitesinden olanlar varsa çeşitli organizasyonlarda bulunabiliriz biz okulda 4 kişi geziler düzenliyoruz.sizleride bekleriz.hem tanışmış hemde düzenli gezilere çıkmış oluruz

• Beğen
Tepkiler: ateze
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
başka üniversitelerden olanlarada yer var mı? havalar iyi olsunda yağmurlar kesinlince katılmak isterim.

A.fox

Üye
Tepki
11
tabi ki yer var isteyen herkes gelebilir.yağmurların kesilmesi ile hemen bir gezi düzenleriz sizi de aramızda görmek isteriz.

A.fox

Üye
Tepki
11
ben grafik tasarım bölümündeyim ama endüstriyel tasarım ve tekstil-moda tasarımı bölümünden arkadaşlarda var...

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Marmara & Mimar Sinan kardeşliği yapalım :D kim bilir belki bu önümüzdeki sene orada olabilirim tekrar sınava hazırlanıyorum =) şahsen hep düşünüyordum Mimar Sinan'da bisiklet ile ilgilenen varmı diye dileyelim daha çok kişi vardır veya daha fazla olunur açmış olduğunuz konunun sürükleyici ve devamlılığını diliyorum sağlıcakla kalın.

A.fox

Üye
Tepki
11
@restart

teşekkürler :) valla çok fazla kişi değiliz toplamda 4 kişiyiz bir efsaneye göre de 2 kişi daha varmış :D onları görmek nasip olmadı.MARMARA & MİMAR SİNAN kardeşliği neden olmasın çok kişi olmadığımız için bizim için mükemmel olur :)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
gecen sene ve oncesı olsaydı bende olucaktım ancak mezun oldum malesef :)

A.fox

Üye
Tepki
11
@ErkaL

mezun olmanız hiç önemli değil, bir etkinlik düzenlenirse herkes i bekleriz...

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@A.fox

bende Marmara GSF, Grafik tasarım bölümünde okumanın yanında, okulun da bisiklet külübü başkanlığını yürütüyorum yarın bi gün bir araya gelme fırsatı yaratıp, konuşup tanışma şansımız olabilir. bizim etkinliğimiz sizin, sizinkisi bizim hesabı her türlü aktivitede birlikte pedal çevirebiliriz...

A.fox

Üye
Tepki
11
@face1tr

mükemmel olur ara tatilden sonra uygun bir günde ufak bir etkinlik yapalım aynı zamanda tanışma fırsatı yakalamış oluruz.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
şubatın 20 sinden sonra detayları konuşalım... muhtemelen 27 şubat cumartesi gününün tamamını yol üstünde geçirmemizi sağlayacak, izmit, sapanca, arifiye..vs taraflarını kapsayacak bir tur planlıyoruz. zaten biz bir kaç kişiyiz, sizi de aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

A.fox

Üye
Tepki
11
@face1tr

20 sinden sonra konuşmamız hazırlanma açısından geç olabilir tam olarak planınız nedir nereleri gezicez vasıta kullanılacakmı vsvs bilgi verirseniz çok daha iyi olur..

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Konu bölümle ilgili olunca yeni konu açmak istemedim. (Gereksiz siyasi tartışmalara da girmek değil amacım... Bir duyuru ve imza talebi bu sadece)

İstanbul Devlet Konservatuarı Binamıza Dokunma!

lmdbiUnDQUEDrPd-800x450-noPad.jpg

(link)

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı'nın eğitim faaliyetlerinde bulunduğu tarihi binadan T.B.M.M Başkanlık Divanı kararına binaen tahliyesi istenmektedir. Geçmişle gelecek arasında bağ oluşturduğuna inandığımız binamızın, öğrenciler olarak elimizden alınmasını istemiyoruz.
Hukuka aykırı bir şekilde alınan bu karar ile ve üstelik herhangi bir yer gösterilmeden, nereye ve nasıl olacağı belirsiz bir şekilde okulumuzun tahliyesi kabul edilebilecek bir şey değildir. Alınan bu karara karşı rektörlük idari süreç başlatmış ancak yargı sürecinin devam etmesine ve herhangi bir tahliye davası kararı mevcut olmamasına rağmen T.C. Beşiktaş Kaymakamlığı 12/06/2018 tarihli yazı ile Konservatuvar'ımızın 26/06/2018 Salı günü saat 13:30'da tahliyesinin yapılacağını tebliğ etmiştir.

(link)

anlern58

Üye
Tepki
91
İsim
Anıl
İnsanlarımızın sigara ya da zararlı şeyler tüketerek ölmesine gerek yok;ya da sigara yakması için sebebe gerek yok . Anı yaşasan zaten bir şeyler kapıyorsun kendine sağolsunlar.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Çok yazık. Hiç bir mantığı yok. Bu aralar insanlar sağda solda destek için gideceğiz/gidiyoruz yazmaya başladı. Benim karamsar tahminim seçim öncesi/esnası/sonrasında bir takım karışıklıklar çıkarmak. Kaos ortamı yaratmak. Yoksa amaç ne olursa olsun hiç bir iktidar yarışındaki taraf böyle bir konuyu seçim öncesi açmaz, açamaz. Kaostan beslenmek alışkanlık oldu.

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
Merak ediyorum kim nasıl bir gerekçeyle bunu savunacak acaba.