Mersin Yol Yarışını Umut Dünyası isimli kamyon kazanmış :)

Tepki
0
konu yu canlı olarak gördüğüm için trafik polislerine ve hakemlerine bu rezilliği yaptıkları için kınıyorum orda arkadan gelen lassalı belki torkuluyu geçecekti nerden biliyoruz belkide kamyon yüzünden sprint yapamadı hakemin son turu tekrarlaması gerekiyordu veya bu olayın hiç yaşanmaması gerekiyordu ozaman trafik polislerini kınıyorum trafiği kapatmadıkları için allah korusun orda bi trafik canavarı çıksa bisikletleri silip süpürürdü bu tam tamına kepazelik rezillik hepsi

Scudo

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Bence kamyoncu uyanıklık yapıp , kaçış grubunun rüzgar koridoruna girmiş. Böylelikle daha az mazot yakmıştır. ( Çakallll )

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Onur Çakmak

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
kamyoncularada acıyın ya, okadar yolu 70 80 90 hızla gidiyorlar. evden uzak yardan ırak. bence birinciliği kamyoncuya verelim. hak ediyo :)

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
Konu başlığı içinde hem "Mersin" hem de "Umut" geçince biran heyecanlandım.

• Beğen
Tepkiler: F.Yıldırım

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
Izmir deki kamyonu da ekleyin yolu dinlemesine geçiyordu sanırım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Serkan Mıstınoğlu

Konunun başlığı uyyyyy neler gördük da ,:islik:
Son marmara yarışında ,finişe gelirken uyarı tabelası olmaması dikkatimi çekti ,en azından 150 metre yazısı olsa idi,millet anlar idi,açıkçası nerde bu finiş diye bakınırken ,uzaktan finiş pankartını gördüm,2016 marmarada ise kola dağıtıyorlar idi,yarış bittikten sonrası içilmesi gerekir idi,kola kutusunu açayım derken yeri öpmekte olabilir idi.