Mersin Üniversitesi

Scudo

oinomaos

Üye
Tepki
4
SLm
Anıl KAYGISIZ
05651028 - msn: oinomoas@hotmail.com
valla bende ne zmandır bizim üni ile ilgili bişiler olsun diyodm. izmirdeki festivale bi kaç arkadaş katılamyı düşünüyorz.
iletişim halinde olursak güzel olur has olur iyi olur

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
merhaba bir kaç gündür şehir dışındaydım yeni geldim. msn ini ekledim oinomaos. umarım bu akşam görüşebiliriz :)

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
arkadaslar katılmak istiyen arkadaslar yarın sabah 09:30 da çiftlikköy kampüsünde olsunlar... hoşçakalın

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
arkadaslar yarış çok güzel geçti katılan arkadaslara duyarlılıklarından ötürü çok tesekkür ederim sevgiyle kalın...

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
antonof,dostum mehmet katılman beni çok mutlu etti.en kısa zamanda görüşmek üzere mutlukal...

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
arkadaşlar tekrar herkese merhaba. bakın toplanıp bi gezi düzenlyebilirz. ne derseniz?

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
evet aslında iyi olur ama malum finaller başlıyor.Ayrıca haziran sonunda Türkiye turum var cok yogunum ama belki denk gelir,birlikte pedallarız...

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
feyyaz zaman konusunda biraz sıkıntı olabilir ama yinede elimden geldiğince sana eşlik etmek isterim. görüşmek üzere.

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
selam... hoşgeldin.Umarım birgün tüm bisikletforumlu mersinli arkadaslar bir araya gelip yüzyüze tanışöa imkanı buluruz :) sevgiler

mamili25

Üye
Tepki
42
2008 2009 sezenunda unıversıteye hergun bısıkletımle gelıyorum bana eşlık edersenız sevınırım

• Beğen
Tepkiler: ozzinga
Tepki
1
selamlar. Mersin Üniversitesi'nde bisiklete gönül vermiş arkadaşların varlığını görmek güzel. Arkadaşlar eğer bir grubunuz varsa katılmak isterim.
drasencer@gmail.com

yaren cin

Üye
Tepki
2
selam arkadaşlar. yaz mevsiminde mersin de bulunan bisikletli arkadaşlarla buluşma imkanımız olabilir. gerçekten güzel gezilerimiz oluyor. iyi bir katılımla müthiş bir takım kurulabilir...

Halil.Ş

Üye
Tepki
4
İsim
Halil Ş.
Bisiklet
Beldeyama
Merhabalar. Ben de Mersin Üniversitesinde okuyorum. İnşaat Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Sizlerle tanışmak isterim :)