Merida crossway 40d Çifti

Kerem YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Merida
Merhaba,
Eşim ve ben 2 hafta önce sizlerin de yardımı ile bisiklet marka modele karar verdik. Geçen hafta cumartesi firmaları araştırdıktan sonra İstanbul'da maalesef çiftini bulamadık. Cumartesi derin bir hüzün ile eve geldim. Araştırdım. Kırklareli Güven Bisiklet'te olduğunu öğrendim. Güven Bisiklet'ten Hakan Bey ile görüştüm. 9-12 arası ofiste olacağını, öğleden sonra yarışa katılması gerektiğini söyledi. Pazar sabahı 4 arkadaş Kırklaeli'ye gittik. Hakan Bey ile tanıştık. Üçümüz bisikletlerimizi aldık. (Merida crossway 40d Men, Merida crossway 40d Lady, Merida Crossway 10V Men) Yemeğe bisikletle gittik. Yemekten dönüşte yağmur ve dolu bastırdı. Sırılsıklam olduk. Anlayacağınız bayağı maceralı bir haftasonu oldu.
Ve sıra geldi ilk sürüşe. İlk sürüşümü perşembe akşamı bisikletçileri ile yaptım. 28.1 km, ortalama 15 km/h hızı tutturdum. Yıllardan sonra bisiklete bindim. Toplu gitmek çok keyifliydi. (perşembe akşamı bisikletçilerine buradan selamlar tekrardan)
2. turu bugün yaptık. Bu sefer eşimde katıldı. Şerifali - Reşadiye yaptık. Vites probleminden dolayı Reşadiye'ye gelemeden dönmek zorunda kaldık. Toplam 28.6 km, ortalama 11,5 km/h yol değerleri.
Bisikletimizden çok memnunuz. Uzun vadede planım şehirler arası yolculuk yapabilmek. Bisikletforum ailesine selamlar.

Not: Daha aksesuar eksiğimiz çok var bu hafta sonu onları da tamamlayacağız.
http://image.endomondo.com/resources/gfx/picture/4741550/big.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hayırlı olsun. Çift halinde bisiklet kullananları görünce gerçekten imreniyorum ve hoşuma gidiyor. En kısa zamanda mutlaka kask edinin. Keyifli sürüşler. :)

Tepki
12
İsim
Emre Gerçek
Bisiklet
Scott
@Erdal YILMAZ

Bisikletli çiftleri görünce içten içe kıskanıyorum açıkçası. :)

Bisikletleriniz hayırlı olsun, eşinizle beraber bol pedallı günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Kerem YILDIZ

Turgay AKSOY

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Carraro
Gule gule kullanın.. bıskletlerınız markaymıs super ... bısikletlerım pazardan Allah korusun nazardan :D

• Beğen

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Hayirli olsun, bisikletleriniz cok güzel. Yalniz lütfen kask'siz sürmeyin biran önce alin.

• Beğen

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
Madenler durağı/Çekmeköy :) Bende Taşdelen'de oturmaktayım bir gün hep beraber pedallamak dileğiyle. Ailece güzel bir tutku edinmişsiniz kazasız bol pedallı günler dilerim.

• Beğen

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Yakışmış,Hayırlı olsun,kazasız pedallamalar.

Not:Acil Kask ve Eldiven,unutmayalım!.İyi Turlar..

• Beğen

Kerem YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Merida
@Fatih Kibar

Fatih Bey, PAB'tan tanıştığımız Yusuf ayrıca ümraniye'de oturan ben, eşim, Serdar, Murat olarak bir grup kurma hayalimiz var. (buraya eklenecek 3 kişi daha var, onlar da bisiklet alma aşamasında.) Tabiki beraber pedallamak isteriz bizde. En kısa zamanda pedallamak dileğiyle.

@İlyas Demirtaş

İlyas hocam, yazdıkların beni çok etkiledi. Merida almamızdaki etkenlerden biri de sensin valla. Bizde çok memnunuz. Teşekkürler. (Yaşasın Merida kardeşliği :D )

• Beğen
Tepkiler: İlyas Demirtaş

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mutluluğun resmi...Güle güle kullanın...:)

• Beğen

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
@Kerem YILDIZ
Düzenli turlar ve etkinlikler olursa memnuniyetle katılmak isterim sizler gibi bisiklet sever insanlar ile hem tanışmış olurum. Grup isim, yapılacaklar gibi bir faaliyetiniz varsa bu konuda da yardımcı olmak ister ve isim listesinde adımında olmasını isterim.

Bu arada bende Merida'cıyım :)

• Beğen

İlyas Demirtaş

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Merida
@Kerem YILDIZ

Memnun olmanıza çok sevindim.

Ben merida crossway 40 V aldım. Fotoğraflarını ekledim foruma, benden sonra abartmıyorum en az 40 kişi bu bisiklet hakkında bilgi istedi özelden.

Merida ile ilgili kimsenin kuşkusu olmasın, özellikle crossway modelleri tam bir harika, ben şurada 3 aydır bisiklet kullanıyorum bisiklet uzmanı değilim ama sadece şunu söyleyebilirim.

3 aydır neredeyse hergün 32 km yol yapıyorum. inanın yollar o kadar bozukki sanki downhill yapıyorum. Bisiklet'de daha bir vida bile gevşemedi.

Forumda bir arkadaş var, Merida crossway geçen tüm konularda, "Lastikleri dandik hep patlıyor" diye bir mesaj atıyor her seferinde cevap veriyorum ama asla 2. mesajını göremedim arkadaşın. :)

• Beğen