merhaba

gökshu

Üye
Tepki
0
meraba arkadaşlar forrumunuza yeni geldim gerçek den güzel site yapanların eline sağlık staff dergisinde SCHWİNN marka bi bisiklet gördüm çok hoşuma gitti modeli de şu STING-RAY SPOILER acaba fiyatı nedir kullanışlımıdır türkiye de bulunurmu + dergide toplam ağırlık 20 kg elektriklli olduğu için motorunun ağırlığı 4.5 kg olarak gösterilmiş ama ben motor göremedim ceaplayan arkadaşa şimdiden teşekürler :=)

Başlığınız tanışma bölümüne yazmaya daha uygun türdendi.
Konunun asıl içeriğiyle ilgili mesaj başlıkları kullanırsanız, sorularınıza daha hızlı ve kolay cevap alabilirsiniz.
Bu sebepten başlığınızı içeriğe uygun olarak değiştirdim.

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Schwinn'in ne yazık ki Türkiye'de satışı bulunmuyor.
Elektrikli versiyonu ise (link)

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bu tarz bisikletler dükkanlarda tek tük oluyor, arada biri gelirse yok dememek için. Bu motorlu bisikletler yaygınlaşmadıkça uzak durulması gerek diye düşünüyorum. Kıyaslama ortamı olmadığından üzerlerine koyacakları motordu, bisikletin diğer bileşenlerinin kalitesiydi hep kafamda soru işareti. Elektrikli bisiklet için ayıracağınız bütçeye güzel bir MTB ya da YOL alabilirsiniz.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@Selim Çam

kesinlikle sana katılıyorum

gökshu

Üye
Tepki
0
ya yurt dışındanda getitirebilirim fiyatları nelerdir eya bu tip bisikletler varmı kaslı bi görüntüsü olan cooper tipi :D

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Schwinn kaliteli bir marka.
Sizin beğendiğiniz model de dahil Türkiye'de Schwinn satılmıyor.

Eğer niyetiniz elektrikli bisiklet almak ise, en son (halen duruyor mu bilmiyorum) gördüğüm üzere Kaçkar bisiklet'te La Free adında akülü bir bisiklet vardı, fakat tarzı chopper değildi.
Şehiriçi kullanıma yönelik bir tasarımı vardı.

Sizin beğeniniz chopper yönünde ise, schwinn marka olmayıp da bazı büyük alışveriş marketlerinde satılan "elektriksiz" chopper'lara bakabilirsiniz.
Boyner mağazasında satılıyordu, görüntüsü Halil'in verdiği ile aynı tip, yani chopper.Fakat elektriksiz ve markasız.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Boyner'de satılanın piyasada Harley Bike olarak biniliyor, üzerinde de öyle yazıyor. Harley markasıyla alakası var mı yok mu o bisikletin?@athletic

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Hayır tabiki hiçbir alakası yok :)
Harley-Davidson firmasının en ucuz motorsikletinin bile 15.000$ civarında olduğunu düşünürsek, bisikletinin fiyatının 350-400ytl olmayacağını anlayabiliriz.
Yaptıkları sadece benzetmeye çalışmak.
Bu arada kullanma fırsatım oldu, dik yokuşları çıkmanız için baya önceden hız almalısınız :)

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Ne biçim iştir? Bir ara çevremde ne çok muhabbeti dönmüştü Harley-Davidson'un bisikleti diye. Harley-Davidson'a biniyorum diye almıştır çoğu kişi de, ben diyim bunu.
Ben de duydumdu çok ağırmış. Chopper tarzı bisikletleri sadece şekil amaçlı oldukları için sevmiyorum sanırım. Tabii zevkler, renkler tartışılmaz.

gökshu

Üye
Tepki
0
görüşlerinizden ve verdiğinizi bilgilerden dolayı teşekür ederim elektirikli bisiklet yerine güzel bi yol bisikleti almaya karar verdim iyi günler :)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Sağlığınız ve bisikletten alacağınız keyif adına çok daha doğru bir karar vermişsiniz, sevindim.
Yeni bisikletinizi aldığınızda fotoğraflarını, ilk test sürüşünüzü, izlenimlerinizi bizimle paylaşırsanız, fikir alışverişi yapabiliriz.