Merhaba arkadaşlar ben ismail

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@tolgax3
Teşekkürler :D arkadas var benim samimi onla boyle konusuyoruz arada sirada. Onla nasi konusuyosam aynisini dublaja koydum yani samimi :D

• Beğen
Tepkiler: tolgax3
Scudo

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
O değilde Episode 2 - Bölüm 2 yi hazırladım :D Konuyu nereye açacam ben şimdi :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ikinci video gayet güzel olmuş özellikle selamlaşma kısmı
kasa kıran adamda süpermiş yaww nazmi abi

• Beğen
Tepkiler: samurusov

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@Murat Cömez hayır tanışmaya geldim. Konuyu takip ederseniz videoyu benim reklam yapmadığımı, ilgi ve alakanın reklam yaptığını görürsünüz.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Neyse sizin dediginiz gibi olsun, artik yeterince tanistiniz, vidoe konusu acmak icin yer arayacaginiza birazda bisiklet konusu acinda nekadar bisiklet sevdalisi oldugunuzu anlayalalim.
Mesela baska konularada yorum yazabilirsiniz.

Ha birde su iyligim dokunsun size, yeni videonuzun reklaminida burada yapabilirsiniz.
(link)
@Hackless

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@Murat Cömez
Kaydolalı 1 gün oldu gece gündüz odevler ve okulla ugrasiyorum. Zamanla maddiyatimda biryere ulasip bisiklet alabilirsem ve zaman bulabilirsem nekadar bisiklet sevdalısı oldugumu görebilirsiniz :)

Videoyu oylesine 1 cumlede yazdım kendi fenomen oldu anlamak istemiyorsaniz reklam dersiniz farketmez sizin gozunuzden bu cirkeflikse oyle olsun,konu yerinide pmyle daha önceden ogrenmistim yinede saolun :)

• Beğen
Tepkiler: tolgax3

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@Murat Cömez Ayrıca sayın abim, profilinize baktım sizin benle veya videoyla değil direk reklamla takıntınız var.

Yaşınızında benden yaşça büyük olması sebebiyle olayı kendimce burda bitiriyorum, gerisini siz doğru bilirsiniz :)

Dosyalar

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Hackless
Kendine iyi bak güzel kardesim. Bekledigim dürüstlük geldi ve seni taktir ederim.:harika:

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Baydar

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin

Part 2 :) Siz istediniz ben yaptım :D

Tlg35

Üye
Tepki
8
Şaka bir yana fena kazalar. Ama mizahi yönü güzel olmuş. Hala gülüyorum

• Beğen
Tepkiler: samurusov

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@Tlg35
Sa qardeş
As

Nasil selam aldım ama asdasd

:D

samurusov

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Samuel
Bisiklet
b'Twin
@Ömer Ş.
Vallahi bende uzun bir süreden sonra foruma girdim, girincede şöyle bi ne yapmışım ne etmişim diye baktım ki ne göreyim, videoları kaldırmışım. Neden kaldırdığımı bile hatırlamıyorum. Bunu farkedince kendimede sağlam küfrettim zaten :) Bilgisayarıda sattım model yükselteyim diye, beklerken dolar oldu 4.10. Bilgisayarımda vardır bakarım diye düşündüm bilgisayarım yok, harddiskten baksam o harddiski internet kafeye takamam. Anlaşılan şuan ortalık o kadar dağınık ki ben bile kimim, neyim, neredeyim çözemiyorum, yükselince ayağını kaybedip evde ayağını arayan müptezel gibi bir haldeyim :D Kiaclubtr içinde Kia Sportage Navigasyon Güncellemesi videosu çekmiştim geçen girdim bir baktım birsürü mesaj var video nerde diye. Onuda kaldırmışım. Evdeki 450 Oyro tabak çanak setini kırdım sinirden ya (Sönmez Reyiz Sound Effect) :D

Not: Kitabe yazdım yine, özet: Şu sınav vaktini bekliyorum (okulu bıraktım tekrar sınava giriyorum) o gelsin geçsinde arşive bakacağım, dijital ortamımı bir gözden geçireceğim :)

@Ömer Ş.

Hususi merak edip internet kafeye geldim şuan buradan yazıyorum, harddiski taktım videolardan ilkini buldum diğeri ya yok yada çok derinde biryerde. Uygun bir vakitte ayrı bir kanal açıp atacağım :)

• Beğen
Tepkiler: Ömer Ş.