Maxxis Overdrive 26*1.75 (nereden bulabilirim)

Konu, 'Arşiv' kısmında Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Özcan

Özcan Forum Demirbaşı

Seviye:

Bildiğim kadarıyla bu lastik pahalı olduğu için Türkiye'ye getirilmiyor. Nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz? Maxxis bicycle ürünleri Türkiye distribütörü Ebsat ile konuştuğumda aldığım cevap bu olmuştu.. -pahalı diye getirmiyoruz.

2. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    Özcan

Özcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    ebay veya başka, internet üzerinden alışveriş adetim yok. Keşke her istediğimizi dükkanlarda bulabilsek.. Kısmet artık yurtdışına çıkabilirsem, veya bir arkadaş kanalı ile edinebileceğiz gibi gözüküyor..Teşekkürler..

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...