Maxxis larsen mimo exception 480gr! lastik

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Marka: Maxxis
Model: Larsen Mimo eXCeption
Çap: 26 x 2.0"
Kullanım Alanı: XC Racing
TPI: 120TPI !! (TPI= Threads Per inch = inç başına düşen iplik sayısı)
Ağırlık: 480gr
Ek bilgi: Düşük profil dişli, diğer tekini 2000km'dir kullanıyorum, hiçbir sorun çıkarmadı, tavsiye ederim.
Bu model Türkiye'de yoktur. (Yurtdışından kişisel getirilenler hariç)
Fiyat: 30eu

Tel: 0544 715 99 44 (Fatih)

İzmir'de elden veya yurtiçi kargo ile ödemeli Türkiye'nin her yerine kargoyla gönderilir.

Scudo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
resim koysanız daha sağlıklı cevaplar versek

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Bu lastik türkiyede satılıyor. benim bisikletimdede bu lastikten var. isteyene temin edebiliriz.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
dikkat edin, eXCeption modeli diyorum, 120TPI ve 480gr diyorum.
Normal Larsen Mimo'lar Türkiye'de satılıyor ama eXCeption modeli sadece bazı büyük markalı bisikletlerin üzerinde geliyor, yani satışının yapıldığını sanmıyorum.
Yine de ısrarla eXCeption modelini satıyorlar diyorsanız, nerede satıldığını da yazarsanız sevinirim.
Fotoğrafları webcam'imle video çekip screenshot aldığım için kaliteli çıkmadı, benim gibi pro. fotoğrafçıya göre utanılacak fotolar ama arkadaşlar lastik hakkında bilgi sahibi olsunlar istedim.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
@aziz

Bu olmadı, birisinin satış için açtığı konuya aynından ben de satıyorum, ya da ben de bulurum, isteyen benden alsın demek yanlış.

Yeni konu açarsınız, özelliklerini, lastiğin durumunu, fiyatını, varsa fotoğrafını koyup satışa sunarsınız.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
ben satmıyorum satış yapanda birisi değilim sadece ben bunu forum üyeleri aydınlansın diye ve sizde aydınlanın diye yazdım. eğer siz öyle ben böyle biliyorsom birbirimizi aydınlatmanın dürüst olmanın yanlış olan yeri neresi anlamadım ben bisikletimi yeni aldım üzerinde aynı o lastikler vardı ve isteyen herkez oradan temin edebilir ama farkındaysanız nereden alacaklarını yazmadım doğrudur bu sizin konunuz fakat ben sadece bilinçlendirmek amacı ile yazdım. dürüstlük yanlış olmasa gerek.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
ki üzerine basabasa söylüyorum ben satış yapmıyorum!!! yanlış anlaşılma olmuş galiba.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
bahsettiğiniz lastik eXCeption modeli mi?
Eğer evet ise hangi dükkan öğrenebilir miyim?

Ben de biraz yukarıda onu söyledim, sizin aldığınız bisikletinizdeki gibi bazı bisikletlerin üzerinde gelebiliyor ama tek başına bu model lastiği satan dükkan daha görmedim (normali satılıyor, eXCeption modelini görmedim).

Doğrudan satış yapmıyorsunuz, bu maksatla yazmadığınızı biliyorum sadece

"Bu lastik türkiyede satılıyor. benim bisikletimdede bu lastikten var. isteyene temin edebiliriz." sözü bu adamı dediğine bakmayın, bu lastik TR'de var, inanmayana da temin edebiliriz gibi bir görüntü veriyor, ben yanlış anladıysam afedersiniz.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
bende dikkat etmeden yazmışım pardon. ama anlatmak istediğim yani bu senide aydınlatır diye yazdım. ben doğrudan veya dolaylı yoldan kesinlikle satmıyorum ve fiyatını bile bilmiyorum ama satıldığı yeri özelden atıyorum şimdi sana . Yanlış anlaşılmadan dolayı özür.