Max 700-800 TL Şehir Bisikleti Önerisi

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
Merhaba,yeni bir bisiklet almaya karar verdim ve bir de size yani forumdakilere danışayım dedim:)

-Max 700-800 TL
-Şehir bisikleti:D
-Kilitlenebilir ön maşa(Zorunlu değil ama olsa iyi olur:))

Ben şunu düşünüyorum (link) ama daha önce de dediğim gibi sizden de fikir alayım:harika:

Scudo

Macella

Üye
Tepki
2
İsim
Hakan
Bende max. 800 TL bütçe ile şehir bisikleti aramaktayım. Mesajım bulunsun :)

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
Forumda tavsiye sonucu 1521 MSM V alanlardanim bende, cok fazla bisiklet tecrubem yok ama bu bisikleti lastik ve selesi haricinde tavsiye edebiliirm. Hafiflik, saglamlik, kadro ve vites sistemi kalitesi ust duzey. Sele herkeze gore cok rahatsiz , lastigide bence cok kalitesiz.
Bu urunun sayfasi ve kullananlari mevcut oradan yorumlari okuyabilirsin.

Ben yerinde olsam bunu 650 ye alip, 70 liraya lastikleri, 50-60lirayada sele ve elcikleri degistirerek super bir bisiklet sahibi olurdum.

Ama genede sedona 300 ve carraro 224 modellerine bi bak.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Tepki
9
İsim
fatih karabul
@Gökhan06 Bence de mosso 1521 msm v iyi bir seçim olur :harika: Ben bayadır araştırıyorum ,,,(bunda karar kıldım)bisikleti henüz test edemedim ama" probably the best " diyor adamlar:)

• Beğen
Tepki
9
İsim
fatih karabul
Online satış sitesindeki numaradan arayıp,sipariş verip 650 tl ye alabilirsiniz(ücretsiz kargo)

Macella

Üye
Tepki
2
İsim
Hakan
Sitesinde 740 TL yazıyor. Ayrıca ilk defa bisiklet satın alacağım kurulumu halledebilir miyim ki

• Beğen
Tepki
9
İsim
fatih karabul
@Macella ben bugün aradım konuştum 650 tl şuan kampanyalı fiyat mail order yoluyla + taksit felan ( 6 -9 taksit) yaptırabilirsiniz.Mersindeki ümit bisikletle anlasmalı bayilerde yaptırabilirsiniz bakım vs servis

@fatih karabul valla ben de montajını yapabilir miyim diye düsünüyorum ama herhalde yaparız gibi :) pedal tekerlek ve seleyi takariz...gibime geliyo:)

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
Mesajlarınız için teşekkürler...@kronik seleye kötü diyorsun da konfor açısından mı malzeme açısından mı konfor açısından diyorsan bir sele kılıfı alıp öyle kullanabilirim yani seleyi değiştirmeden:)

• Beğen
Tepkiler: Recep G

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
@Macella ben mallik yapip mersindeki bayiiden aldim adam mobilya bayisi, tok esnaf dedim 2tane daha alacaz biraz indirim yap 690son ister al ister alma modundaydi. Ayrica kurulumuda onlar yapti bisikleti mahvetmisler. Sen ankaradan felan kargo icretsiz 650ye satan bayiiler varmis ordan al, ozur cocuk parkinin orda "varan 33" adinda umit bisiklet servis noktasinda toplattirirsin hem jant ayarini felanda yaparlar. Ben daha gitmedim ama bisikletin her yeri ayarsiz bi bakima gidecem hafta icinde.

@Gökhan06 ben malzemeden anlamam hocam elleyince yumsak ama 2 saat oturdukdan sonra normal koltuga oturunca bile sizliyor totos, belki alisirim ilerde suan ona para ayiramiyorum.

Gorunusde bi sikinti yok gayet guzel duruyor.

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
@kronik totos:)o zaman ben bir sele kılıfı alayım 30tl falan o zaman konfor açısından 10 numara olur kuzen kullanıyor onunki de mosso ama wildfire serisi

• Beğen

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
totos alışır zamanla başlangıçta normal.

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
ben kendi selesiyle devam ediyorum. 100km yi geçtikten sonra biraz sızı oluyor ama sürekli o kadar yol yapmadığım için sıkıntı olmuyor.
en azından 1 ay kullanın sonra duruma göre bakın bence.

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
Mossocu geldi! Var mı sorusu/yardıma ihtiyacı olan?

• Beğen
Tepkiler: Recep G

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
Sele kılıfcı geldi! Var mı sorusu/yardıma ihtiyacı olan?

• Beğen
Tepkiler: M.Fatih
Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
Ben mosso legrda 1527 kullanıyorum.gayet memnunum bisikletimden.lastik konusuna gelince bence arkadaşlar onyargılı davranıyor.yaklaşık 3 aydır sürekli kullanıyorum yol tutuşu ve dayanıklılığı gayet iyi.sele gerçekten rahatsız ama şimdilik böyle idare ediyorum almışken iyi bir sele almak lazım (brooks) fiyat ve performans olarak tercih edebilirim.servisini tüm ümit bisiklet servislerinde yaptırabilirsiniz.

cihangir

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
yalnız yanlışlık olmasın mosso legarda şehir bisikleti değil mtb dir.

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
Mtb değilde hybrit cross diye geçiyor yanılmıyorsam