mavi bisiklet turum başlayamadan bitti:(

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
bugün mavi bisikletin düzenlediği tura katılmak için bende yerimi almıştım yola çıkalı 15 20 dakika oldu zaten ne olduysa o an oldu;sağolsun hemcinsim bir bayan arkadan nasıl becerdiyse bana çarptı..sinirlendiğim tek nokta orada birbirimize bişeyin varmı sorusu yerine bana önüne baksana napıyosun demesi oldu yuhh yani önde olan benim ben önüme yola bakıyorumda bayan arkadaş nereye bakıyordu çok merak ediyorum sözde direksiyon kırmışım bilmiyorsa hatırlatayım takip mesafesi diye birşey var hani araba kullanırkende takip mesafesini uygularız ama nerde.. ben biyerimizde bişey vamı kontrol ediyorum hatun hala dırdırdır yok böyle bir sporculuk anlayışı yakıştıramadım benden büyük olduğu içinde cevap verip seviyesine inmektense kendime yakışanı yapıp susmayı mantıklı cevaplar vermeyi tercih ettim o turuna devam etti ben doğru bisikletçiye:(bence bir sporcu önce insan olmayı öğrenmeli bu tarz durumlar karşısında kendinde ve karşısındakinde bedenen bi sakatlık varmı diye yardımlaşmalı yani insan gibi insan olacaksın sonra bisiklet kullanacaksın neyseki her ikimizdede bir sakatlık yok ama çarpan bayan böyle bisiklet kullanmaya devam ederse her zaman benim gibi ılımlı insanlarla karşılaşmayabilir ve bayada bir sakatlanabilir..ama bisiklett kullanmaktan önce bir sporcunun olumsuz olaylar karşısında nasıl davranması gerektiğini öğrenmeli tabii bu yaştan sonra ne derece algılar orası meçhul...
bisiklet tutkunuz hiç bitmesin ufak tefek kazalarda yardımlaşmayı unutmayalım...

SAYGILARRR

Scudo

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
geçmiş olsun...
bisikletinde nasıl bir hasar meydana geldiğini merak ettim?

• Beğen
Tepkiler: janus_sea

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
geçmiş olsun
ya bu tur biraz hüsranla bitmiş galiba..
herkes bir sorunla karşılaşmış..
olsun,orda olmakla güzel faydalı birşeye vesile oldunuz..
önemli olan da bu bence:)

• Beğen

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@dogaci24
avatar baya hos duruyor serkancıgım,
unutmadan sen goremeyeceksın diye mavibisikelt turunu senin icin biz istanbuldaki dostların olarak senin icinde form doldurduk :) hebrin olsun resminide cektik arkadaslar koyar sanırım :)

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
hekese dileklerinizden dolayı teşekkür ederim tabiyikide önemli olan her iki tarafında bedenen zarar görmemesi ama bunu bi bana çarpan bayan algılayamadı sadece kendi sağlık ve bisikleti için bişeyler vızırdandı herneyse her insanın kalite farkı (görgü,terbiye,eğitim gibi )zaten böyle durumlarda ortaya çıkar ..lancer çıkan hasarı merak etmişsin hımm bendeki sinir ve moral bozukluğunu saymazsak:) ön ve arka tekerlek cantları yamuldu,pedalımda hafif yampiriklik var dün hemen götürdüm bisikletçiye 15 ytl helalinden verdim işte:)ya ben şimdi anlıom hatun masraftan korktu cazgırlık yapıp hem suçlu hem güçlü misali olayı örtpas etti işte.. sanki bende ondan maddi yardımmı beklerim behiç işim olmaz ne benim tarzıma nede kariyerime asla yakışmaz her neyse umarım bu tarz kazalar kimselerin başına gelmez yada karşısındaki hanım hanım adam gibi adam olur insanlarla uğraşmak kadar zor bir olay yok.hepinize teşekkür ederim

SAYGILARR vede SEVGİLER:)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@dogaci24

Benim gördüğüm kadarıla arka teker 8 olmuştu, bence daha kaliteli bir jant takmasınnda fayda var.
Her iki arkadaşımıza da geçmiş olsun. Toplu bisiklete binişlerde ne yazıkki bu tip kazalar oluşabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
turhan abi yanımda sen vardın çok sağol ya ben inan baya bi kendime gelemedim çünkü sağda araba vardı polis onu sola geçmesi için uyardı ve kaza ben arabayı geçince olduundan ben bana araba falan çarptı sandım yerde toparlanmaya ne oldunu anlamaya çalışamadan baktım hatun bağrınıo sanki bi kendi yere düştü hayret birşey neyse olay yerindede ses çıkarmadım buradada hanımlığımı bozmayacağım herne kadar karşımdaki farklı davranışlar haketsede ben pozitif olmayı tercih ediyorum..benimle ilgilenip seninde geride kalmana sebep oldum kusura bakma abisi sana binlerce teşekkür ederim keşke her sporcu senin kadar yardımsever olmayı kendine ilke edinebilse sağlıcakla kal.
SAYGILAR

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
ablacık geçmiş olsun..
umarız bundan sonra bu tür aktiviteler de devam eder de o zaman hem siz katılırsınız hem de biz katılabiliriz...

Kazasız-Keyifli-Bol Pedallı Günler

Said

• Beğen

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@janus_sea

Evet bende o kırmızı Skoda favorite "-Kalk kalk kalk kalk " diye bağırdım. Akabinde polis yetişti. Derken de sizin olayınız oluşmuş oldu.

Önce küçük bir olay sandım fakat diğer bayan arkadaşın travmaya girdiğini farkedince derhal geri döndüm. Evet sana bir sürü bir şeyler söyledi, çünkü o sırada şaşkınlık acı vs. vs. travması geçirmekteydi.
Eminim ki o bayan da senin kadar tura devam etmek istiyordu ve bu sinirle de sana boşalmış oldu.

Asıl hatalı olan yolun kenarına aniden gelip park eden arabaydı. Siz biraz daha geride olduğunuzdan olayı farkedipde hızınızı ayarlayamadınız. Vede zincirleme kazaya karışmış oldunuz.
Araç bir anda bizi sıyırıp aniden önümüzde durdu, ve bende o sinirle şöföre "-Kalk kalk kalk kalk " dedim.

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
@Turhan Evci

valla abisi sen olayı iyi gözlemlemişsin ben kim bana çarptı ne oldu anlayamadımki sadece karşımda vıdı vıdı konuşan bi hatun neyse o sinrine hakim olmasını bilmesede en azından ben kendimi tutmayı bildim e biraz daha zorlasa laz damarıma basajaktı :)iyikide basmamış sonuçları pek iç açıcı olmazdı:)

SAYGILAR

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@janus_sea
ablacık allahtan tutmussun sende yaniiii :)) eger burda yazdıklarını soylemeye kalksaydın heralde aksama kadar birbirinize yetismeye calısırdınız :)
birde laz damarı varmıs :) ben aldırdım o damarı sakıncalı sende aldırmıssın ama farkında degılsın ,büyük gecmis olsun ablacık onemli olan sizlere bisey olmaması,bizde tura gidemedik necati abinin olayından dolayı ama fazlada hayıflanmıyoruz netıcede paylasım birileri bizler icinde pedal basmıstır nasıl biz herkes adına ordaysak,uzulme tura katılmadın dıye bu pazar gelirsin bak o zman turun tadına ablacık,saglıcakla kal

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
sağol hdeveci abijik..yahu bu pazar benim sınavım var ama:(((hım bu arada mavi turda cevat kardeş yanıma geldi bende seni sordum bir abijikl var kimdir o diye meğer tura başlamadan önce senin yakınlarındaymışım haberim yok yaws..sen laz damarını aldırdınmı:))ben aldırmam ara sıra lasım olur bea:)bu pazarda benim yerime siz pedallayın gerçi sınav sonrası bende pedallijam:)
bu arada avatarın çok güzel şirin junyorlar tütütütü ALLAH Bağışlasın abisi..kızın yok heralde 2 adet koçun var:)

SAYGILAR

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
ablacık olsun baska bir turda gorusuruz onemli degil,evet allah bagıslarsa 2 tane oglusum var gerci biraz zor oluyor ıkı canavarla ugrasmak ama yeryuzunun en mukemmel yaratıkları cocuklar dıyorum ve herkesin bu mutlulugu yasamasını ıstıyorum.sartlar olgunlasınca tebi :)

• Beğen