Mavi Bisiklet tur başlangıç fotoları

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
(link)

buda güzel bir kare bence t-shirt lerdeki yazıya dikkat :)

Scudo

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@msconfig

ben baya baya eglendım:)
tesekkurler ayaklarına saglık mustafacıgım,en kısa surede gorusmek dileklerimle.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@Cevat_Genc
tesekkurler cevat'cıgım gelip te yüzünü bizlere gosterdıgın icin baya baya ozlemistik sagolasın kendine iyi bak en yakın zamanda goruselım tekrar :)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Harun ellerine sağlık, resim boyutlarını halletmeyi unutma, bu yüklediklerini ben ayarladım..

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@Fatih - MFG(+)

Fatih hocam halaaa acabamı diyorsun?turup gibiyim diyerek adrenalini en üst seviyeye cıkardık :)
gercekten harika bir gundu eeee kunefe nın enerji verdıgını bırkez daha lütfü kanıtladı:)
iyiki varsınız,
Ayrıca bülent abi,kemal abi,süleyman abi,kudret abi,atilla abiyede cok cok tesekkür ediyorum,bizlere bırlıkte pedal basmanın mutlulugunu yasattıkları ıcın.
Fatih in dedigi gibi 17 kisilik bizim gurupta tek bayan olarak bizlerle orda oldugun icin cok cok tesekkur ederım ablacık,iyi oldu bayada ozlemistik seni:)
kendınıze ıyı bakın en kısa zamanda tekrar bulusmak dileklerimle.
ve surup gibiyim surup turup gibiyim turup :)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@behcetatinc

yakısıklı dostum tesekkur ederim,sagolasın unutmamaya calısacagım hatırlatman ıcın tekrar tesekkurler.:)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@hdeveci

Yav dün soracaktım unuttum, bu avatarda kullandığın resim benim çektiğim dimi !

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu etkinliğe kesin katılacaktım. Malum ertesi gün de (yani bugün, 20 Mayıs Pazar günü) Polonezköy yarışı vardı. Cuma sabahı Muammer'den gelen bir telefonla son dakika planı ile Polonezköy'e kampa gittim. Neticesinde de katılamadım.
Orada olan herkesi yürekten kutluyorum. Paylaşım için de ayrıca teşekkürler ;)

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
arkadaşlar çok güzel bir gezi olmuş.emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler.iş dolayısıyla izmirdeyim yoksa bu gezi kaçmazdı.neyse birdahaki sefere diyelim.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Süper bir gezi olmuş fotolardan anlaşışıyor, paylaşım için çok teşekkür ederim :)

makaw

Üye
Tepki
146
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Millilerimiz meydana gelirken ;
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Bu da benim tur sonrası yorgun düşen Nishiki'm:cool:
(link)

• Beğen
Tepkiler: janus_sea

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Mavi bisklet hareketine destek veren tüm bisikletseverleri,
göstermiş oldukları hassasiyet ve duyarlılıklarından ötürü kutluyorum.
Bu vesileyle uzun bir zamandır göremediğim çok değerli dostlarımla bir arada olmak
ve onlarla birlikte bostancı kartal parkurunda pedallamak benim için büyük bir zevk oldu.
Bütün pedalsever dostlarımla önümüzdeki dönemde daha sık bir arada olmak ve pedallamak umuduyla herkese teşekkürler.
ayrıca resimleri çeken ve aynı gün içinde yayınlayan sevgili Behçet kardeşiminde ellerine sağlık.
A.Bülent Yamaner

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@behcetatinc
evet sanırım ender abilerin turundan donuste avsar kafede cektıgın resim:)

• Beğen

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Ben de malesef yarışımız olduğu için katılamadım, yazı ve fotoğraflar için teşekkürler...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Aynı turun Bursa ayağına forumdan, Tonga bisiklet klübü olarak 4 kişi olarak katıldık. genel katılım 70 - 80 kadardı yanılmıyorsam.
Grubun gelişini 2 saat kadar ekledikten sonra topu topu 2.5 km gitmek moralimizi bozmadı. Bursa nın en kalabalık caddesi bir kaç dk da olsa olarca bisikletli görmüş oldu.
Hayırlı bir amaç için oradaydık, buda gerçekleşti sanırım.

Katılan herkesi tebrik ederim.

Bisikletle ilgili her türlü organizasyona ve verilen desteğe minnettarız.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Gerçekten keyifli bir gündü... Birlikte pedal bastığımız tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim... Özellikle ihtiyar delikanlılar olarak bize yapılan övgülere de ayrıca teşekkür ederim... Ama, İzmir'e doğru pedal basan gençlerin arasında olmak isterdim doğrusu... Keşke bu işe çok daha gençken başlamış olsaydım...

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@ataruh
ayni organizasyonun farkli etaplarinda yer almis olmak keyifliydi degil mi? zannediyorum ki ist.dan bursa'ya selamlarimiz iletilmistir milli takim sporculari tarafindan. fiili olmasa da hissi anlamda en azindan... bursa'ya sevgiler. gorusmek dilegiyle.

• Beğen

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
bugün hakikaten güzel bir gün geçirdim uzun zaman görüşemediğim arkadaşları gördüm behçet kardeşimede zahmetlerinden dolayı teşekkürler.harun kardeşimede tekrar geçmiş olsun bizlerede ihtiyar delikanlı deyip övgü dolu sözler yazan geziye katılan herkese teşekkürler tekrar görüşmek dileğiyle

kemaltecimen

• Beğen

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
sevgili kardeşim cevatcığım, abijiğim harun abim:)bende sizlerle uzun zaman sonra tekrar görüşmenin ve birlikte pedallamanın keyfini yaşadım..en kısa zamanda tekrarlayalım böyle gezileri bence:)
hmm birde şu ihtiyar delikanlılara gelelim hepsi bir birinden tatlı,sevimli ve bence ihtiyar olamayacak kadar delikanlı abilerime gıpta ile baktım içimden bolbol maşşallah maşşallah deyip durdum onlarla ilk kez pedallama şansını yakaladım gerçekten mükemmeller hayran kaldım hepsine ayrı ayrı... herkese
saygı vede sevgilerimle

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Çok istememe rağmen,işlerimden dolayı katılamadım,:( Katılan herkese teşekkür ederim,pedalınıza kuvet.