Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü

snrhsnn

Üye
Tepki
19
İsim
Hasan S
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar Marmara Üniversitesi'nin eski konuları aktif olmadığı için böyle bir konu açma gereği hissettim. Okulda merkez kütüphanenin önünde bisiklet park yerinde gördüğüm bisikletli arkadaşlar eğer bu foruma takılıyorlarsa tanışmak isterim.(insanları bekleyebilirsin, tarzında cevaplar istemiyorum. çoğu zaman denk gelmiyorum)

Şu ana kadar dikkatimi çeken bisikletler;
Btwin Triban 3 (Ben) - Eskiden beyaz Salcano Excel 26 vardı.
Carraro 512 Force Beyaz
Kron Xc 800
Salcano Astro 29
Salcano Astro 40 (Forum dışı mahalle arkadaşım)
Salcano Hector 26
Dinamica
....
Edit : Belirli bir sayıya ulaşabilirsek kapanan bisiklet kulübünü kurabiliriz.

Scudo

buzlubadem

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
sertaç
Bisiklet
Trek
Bende marmaradayim. Goztepe kampusunde

Berkec.

Daimi Üye
Tepki
126
Bisiklet
Diğer
Bir Dinamica gördüm sanki :) (Marmara üniversitesinde değilim sadece bisikletin modelini merak ettim :) )

efe orman

Üye
Tepki
2
merhaba arkadaslar bizde bu eksiği fark ederek bisiklet ve triatlon kulubunu kurma işlemlerine başladık.
ben okula gidip geliyorum genelde
pinarello dogma tanısalım

• Beğen
Tepkiler: snrhsnn
Tepki
2
İsim
Onur Günçiçeği
Bisiklet
Kron
Merhaba,
Bende Marmara'dayım .Daha yeni başladım ama böyle bir kulüp de yer almak isterim.Şuanda kulüp kuramazsınız ama bahar döneminin başında isterseniz böyle bir girişimde bulunabilirsiniz. Haber verirseniz sevinirim. :)

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Akkaya

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
Uzaktan Eğitim öğrencisiyim ancak böyle bir kulüp varsa havaların ısınması ile birlikte aktif olarak katılmak isterim. Kron XC150 kullanıyorum. Üzerinde X9 - XO XTR - SLX parçalar var, belki görmüşsünüzdür.
Kütüphaneye 2 hafta falan fark ettim 2015 vize zamanında.

• Beğen
Tepkiler: Onur Günçiçeği

beratcuk61

Üye
Tepki
0
İsim
Berat A.
merhabe bende marmaradayım ama kartal kampüsünde .bende böyle bi gruba katılmak isterim
şuan salcano cıty fun 50HD var ama satıp yol bisikletine geçmeyi düşünüyorum en kısa sürede

snrhsnn

Üye
Tepki
19
İsim
Hasan S
Bisiklet
Specialized
güncelleme : klubü kurmaya çalışıyoruz adam bulamıyoruz :D neyse klubün kurulması için aşağıdaki facebook grubuna katılınız zaten grup yöneticileri klubü kurmaya çalışan kişiler.(şahıs linki vermeyim şimdi :) )

(link)

@beratcuk61 @Gökhan Akkaya @Onur Günçiçeği @efe orman

Güncelleme 2 : Klubün kurulması için sadece 3 kişi kaldı.

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
18 yaşındayım, Göztepe Kampüsü 2 yıllık Bilgisayar Programcılığı okuyorum, Technopat Sosyal'de BilgisayarKurdu nickname'i ile sorular falan da yanıtlıyorum boş vakitlerimde, bir sorununuz olursa danışabilirsiniz :)
İstanbul Çamlıca yakınındayım, Yavüztürk Mahallesi olarak geçer. Tabi biliyorum Çamlıca - Kısıklı - Üsküdar - Kadıköy - Göztepe - Libadiye - Ümraniye - Çarşı - Çakmak - Dudullu - Hekimbaşı - Kirazlıtepe falan az çok bilirim bu civardaki yerleri.

Ancak ne Maltepe ne de Kartal'a gitmişliği yok :) Biraz uzak kaçıyor evimden oralara tur + geri dönüşün. Mecburen arabadan takviye alacağım, çünkü bir günde 65KM yol yaparsam suyu çıkar işin. Ben standart 30-40KM rotada ilerliyorum gücüm yettiğince her akşam. Araç serviste ufak bir ehliyetsiz kazam olmuştu tabi ehliyet var şuan, bir iki yeri eksik yapılmış. Bu hafta halledilir diye umuyorum. Çünkü bisiklet ile çok kolay olmuyor onca yol, Çamlıca gibi yüksek bir semtteyim, haliyle eve dönüş yolu 20KM rahat rampa vardır diye tahmin ediyorum :)

Belgeleri falan hazır ederim sorun değil, bisikletin ufak tefek eksiklerini de tamamlarım, araç hazır olunca katılırım aranıza. Boğaz Köprüsü'nü bisiklet ile geçmek gibi çılgınlıklarınız olmuş galiba :) Baştan söyleyeyim kuralcı biriyim, zaten o yüzden ehliyetsiz araç kullanıyoruz :) Sorun yok her türlü çılgınlığa varım sizinle. Genç üyeyim diye stajyer muamelesi yapan olursa grup başkanına şikayet ederim ona göre, ayağınızı denk alın :)

tes.co

Üye
Tepki
0
İsim
Batuhan Kaya
Bisiklet
Salcano
Bende marmaradayım ama okula gitmiyorum varsa böyle bi durum gelirim :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çocuklar, 20 yıl önce neredeydiniz, o zaman neden ortaya çıkmadınız?

Şöyle 95-96'larda falan.
İbrahim üzümcü, altıgen kantin falan he?

Bir tane bisiklet görmedim o yıllarda kampüste. Maşallah o zaman kıçı kırık okulumuz da özentilikte tavan yapmaya çalışıyordu. Bölümdeki çocukların yarısının altında araba falan...

O1tuna

Üye
Tepki
31
İsim
Tuna
Şu olayı bir hortlatalım beyler ben de varım Bahçeşehir kampüsündeyim ama kulübe gelirim Marmara için büyük eksiklik

O1tuna

Üye
Tepki
31
İsim
Tuna
Bahçelievler olucak yanlış yazmışım

Tepki
0
İsim
Buğrahan
Bisiklet
Kron
Kulüp ne alemde kuruldu mu. Dönem başlayınca kayıt olalim.Yemekhane önünde masa açarız üye toplamak için.

spudnski

Üye
Tepki
18
İsim
burak
Bisiklet
Merida
konuyu hortlatmak gibi olacak ama şuan marmara'da bisiklet klübü var mı?

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@spudnski
var, burada forumdan arkadaşlar ile örgütlenip kurmuştuk...
üstelik marmara üniversitesi bisikelt kulübü, istanbul'daki ilk üniversite bisiklet kulübüdür.
Ancak şu an aktif değil, eğer aktifleştirmek isterseniz ben elimden geleni yaparım, 20 kişinin kimlik bilgileri gerekiyor. Ardından Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanında düzenenlenen bisikletle ilgili festivallere, yarışlara okuldan harcırah alarak gidebiliyorsunuz.